22:49 2 min. Martin Voznik #75 Przeszkadzanie
46:54 2 min. Toms Bluks #69 Przeszkadzanie
53:28 2 min. Aivars Gaisins #25 Zahaczenie
54:12 2 min. Kamil Duszak #6 Rzucenie na bandę
54:12 4 min. Kamil Gościmiński #87 Ostrość
58:10 2 min. Łukasz Zachariasz #9 Zahaczenie
58:10 2 min. Przemysław Bomastek #18 Wymuszanie kary (symulowanie)
----

Kłopoty z internetem na lodowisku, bramki i kary będziemy dodawać na bieżąco!

---

39 min - Bomastek zza bramki w słupek, Baranyk najechał 1:1 zamarkował strzał i przestrzelił. Kapitalna szansa zmarnowana

37 min - Kostecki z ostrego kąta, piękna parada bramkarza Nesty

36 min - Szewczyk zza bramki do Zdenka, a ten z bliska trafia w parkany Plaskiewicza. Sosnowiczanie zagrają z przewagą jednego zawodnika

33 min - Zachariasz, Kostecki, Bernat kolejne próby zawodników Zagłębia nie przyniosły upragnionej przez miejscowych bramki

29 min - Sosnowiczanie starają się zdobyć kontaktowego gola, lecz nie potrafią pokonać Plaskiewicza, który pewnie spisuje się dzisiaj w bramce

25 min - Rosja to ostatni rywal Polaków. GOOL! Strzał Baranyka dobija Gaisins Aivars i goście wykorzystują przewagę

23 min - Bernat próbował swoich sił lecz nie zdołał oddać celnego strzału

22 min - Grecja to kolejny rywal Polaków na Euro. Tymczasem w Sosnowcu Zachariasz najechał wzdłuż bramki i strzelił w parkany Plaskiewicza

21 min - Wiemy już, że Polacy zagrają z Czechami na Euro więc wracamy do Sosnowca, krążek dla Zagłębia

19 min - Kuc silnie z niebieskiej, krążek odbił Plaskiewicz. Dobitka Twardego również powstrzymana

17 min - Pierwsza kara w dzisiejszym pojedynku, Marmurowicz rzucił na bandę Jaskólskiego. Przewaga miejscowych trwała jednak krótko, gdyż kontratak zawodników Nesty zatrzymał przewinieniem Duszak

14 min - Ślusarczyk próbował samotnie doprowadzić do wyrównania, krążek po uderzeniu kapitana Zagłębia minął słupek bramki strzeżonej przez Plaskiewicza

11 min - Jankowski nie wykorzystał szansy na podwyższenie prowadzenia i nie trafił do bramki Nowaka, który przez kilka sekund grał bez kija

9 min - Baranyk mógł podwyższyć prowadzenie,lecz jego strzał z ostrego kąta odbił Nowak

7 min - GOOL! Goście wychodzą na prowadzenie. Gościmiński wykorzystał bierność Cychowskiego i holując krążek wsadził go między nogi Nowaka

4 min - Kapitalną szansę na otwarcie wyniku zmarnował Bomastek, którego dobitkę z wysokości bulika zatrzymał Nowak. Wcześniej bramkarza miejscowych do pracy strzałem z ostrego kąta zmusił Kuchnicki

3 min - Bernat pomknął samotnie lewą stroną i uderzył z nadgarstka, krążek pewnie wyłapał Plaskiewicz

2 min - Pierwszy celny strzał w dzisiejszym spotkaniu, na bramkę rywala silnie uderzył Kuc

1 min - Gramy, krążek dla gości
#33 Tomasz Dzwonek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Bartłomiej Nowak B 2 2.00 25 25 0 0 0 0 92.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
Nesta Toruń
#1 Michał Plaskiewicz B 3 3.05 34 34 0 0 0 0 91.18 59:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#31 Tomasz Witkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Milan Baranyk PS 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Toms Bluks LO 0 0 0 0 0 -2 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Przemysław Bomastek LS 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Jacek Dzięgiel ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Aivars Gaisins PO 0 1 1 0 1 -2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Kamil Gościmiński LS 1 0 0 0 1 1 4 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Wojciech Jankowski LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0