(-) Banaszczak #23, Kostromitin #37, Podsiadło #20, Ślusarczyk #8, Zachariasz #9
2:1 Martin Voznik #75 Karny decydujący 65:00
02:22 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
06:57 2 min. Rafał Dutka #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:32 2 min. Maciej Sulka #76 Wysoko uniesiony kij
22:57 2 min. Kelly Czuy #16 Uderzanie kijem
24:09 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
30:22 2 min. Rafał Dutka #18 Zahaczenie
40:45 2 min. Kelly Czuy #16 Atak kijem trzymanym oburącz
51:00 2 min. Jiří Zdeněk #18 Trzymanie przeciwnika
62:43 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
---

65 min - Koniec dogrywki, będą rzuty karne

62:43 Zagłębie w przewadze, czas dla gości

61 min - Horny ze środka wprost w Rajskiego

60 min - KONIEC regulaminowego czasu, w Sosnowcu będzie dogrywka

58 min - Dwie minuty do końca regulaminowego czasu

55 min - Bernat z bliska przy słupku, guma ląduje nad poprzeczką

54 min - Zamieszanie pod bramką Zagłębia. Jastrzębski, później Ziętara lecz krążek nie wylądował w sieci. Szczęście po stronie miejscowych

50 min - Po wznowieniu szybką bombę posłał Duszak i guma ... ponownie u Rajskiego w łapaczce

47 min - Budaj na raty próbował pokonać Dzwonka, guma zatańczyła przed bramkarzem Zagłębia, lecz nie wpadła za linię

46 min - Kuc z Kmiecikiem przepychali się pod bramką Zagłębia, sędziowie szybko zainterweniowali i obyło się bez kar

45 min - Czuy z ostrego kąta prosto w łapaczkę Dzwonka

41 min - Rajski będzie się długo śnił hokeistom Zagłębia. Zachariasz dwukrotnie z metra i ponownie krążek zastopował bramkarz gości

39 min - Czuy pomknął samotnie i huknął nad poprzeczką. W odpowiedzi Horny próbował wpakować krążek przy słupku, lecz guma ponownie u Rajskiego

37 min - Horny do tyłu do Zdenka, ten uderzył przy słupku, lecz łyżwą gumę wyratował Rajski

36 min - Różański w słupek. Gol wisi w powietrzu

35 min - To mecz Rajskiego! Kapitalna parada przy strzale Zdenka

34 min - Gramy dalej, nie ma gola

34 min - Analiza video po strzale Ćwikły, bliźniacza sytuacja po drugiej stronie tafli. Czekamy zatem na wynik analizy

31 min - Z metra Podsiadło, Rajski zamknął krążek w parkanach, nie ma gola

29 min - Jastrzębski jechał prawą stroną i uderzył z wysokości bulika prosto w Dzwonka, chwilę później Czuy mocno lecz również w bramkarza Zagłębia

28 min - Szewczyk uderzył nad lodem, krążek zdołał wyłapać Rajski

23 min - Neupauer przejął krążek po błędzie Działo i wyjechał sam na sam lecz uderzył w parkany Dzwonka

21 min - Drugą tercję rozpoczął strzał Kuca, krążek minął słupek bramki Rajskiego

20 min - KONIEC I TERCJI

19 min - Kolejna stówa w tym meczu. Tym razem indywidualnym najazdem popisał się Kuc. Manewrował, manewrował, a krążek i tak zamknięty w parkanach Rajskiego

18 min - Cecuła mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, lecz nie dobił uderzenia Ćwikły. Odsłonięta bramka Zagłębia, a gola nie ma

17 min - Pozostawiony bez opieki Ślusarczyk zjechał do bandy i huknął w Rajskiego

16 min - Cychowski silnie z niebieskiej, krążek prześlizgnął się przed linią bramkową

13 min - Zdenek szaleje pod bramką Podhala. Zawodnik dwukrotnie uderzał na bramkę i dwukrotnie jego strzał odbił Rajski

12 min - GOOL! I mamy wyrównanie. Koronkowa akcja Podhala, podania do kija, wycofanie na niebieską i potężna bomba pod poprzeczkę Dutki. Piękne sito

10 min - Dołęga mając odkrytą bramkę strzelił obok bramki, kilka chwil wcześniej podobnego wyczynu dokonał Zdenek

9 min - Sosnowiczanie mimo gry w podwójnej przewadze nie potrafią założyć zamka. Strzał Banaszczaka blokuje Łabuz

7 min - Szansa miejcowych. Kuc silnie z niebieskiej lecz obok bramki. Dobitka Bernata również mija bramkę Rajskiego

6 min - Ślusarczyk mógł podwyższyć prowadzenie miejscowych, lecz nie zdołał czysto uderzyć w krążek, wcześniej Zdenek samotnie wjechał w tercję rywala jednak nie zdołał zakończyć akcji strzałem

4 min - Podhale dąży do wyrównania. Dutka z niebieskiej przy słupku

3 min - Bomba wyjechał sam na sam, jednak strzelił prosto w łapaczkę Dzwonka

2 min - GOOL! Horny kapitalnie prześlizgnął się prawą stroną, zamarkował strzał, by po chwili przyłożyć przy słupku

1 min - Gramy, krążek dla miejscowych. Dołęga najechał prawą stroną i strzelił po lodzie, krążek odbił Rajski. Chwilę później Bernat próbował sił w indywidualnej akcji, lecz jego najazd zatrzymał jeden z obrońców gości

0 min - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Zawodnicy zjechali już po rozgrzewce, w głośnikach gra muzyka zespołu Queen We will rock you, zimno ale nie narzekamy. Za około 10 minut początek spotkania. Zapraszamy na relację, startujemy o 17:00
#30 Bartłomiej Nowak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Andrzej Banaszczak LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Bartłomiej Bomba ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Władysław Bryniczka LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dominik Cecuła PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Kelly Czuy LS 0 1 0 1 1 1 4 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#74 Rafał Ćwikła PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Rafał Dutka LO 1 0 0 0 1 1 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Mariusz Jastrzębski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Piotr Kmiecik LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#15 Tomasz Landowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Sebastian Łabuz PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#41 Bartłomiej Niesłuchowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0