30:43 2 min. Aron Chmielewski #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:43 2 min. František Bakrlik Atak kijem trzymanym oburącz
38:14 2 min. Aron Chmielewski #92 Uderzanie kijem
43:24 2 min. Bartłomiej Gaj #4 Uderzanie kijem
48:54 2 min. Mateusz Rompkowski #91 Przeszkadzanie
48:54 2 min. Mateusz Rompkowski #91 Ostrość
48:54 2 min. Damian Kapica #17 Ostrość
58:08 2 min. Michał Smeja #44 Zahaczenie
Emocjonujący i niezwykły koniec tego spotkana - jeśli ktoś filmował ostatnią minutę bardzo proszę o przesłanie linku do filmiku

60 min - wygrywają NERWY - na lodzie awantura na całego wszyscy zawodnicy wyjeżdżają z boksów!!! Po stornie Podhala w bijatyce uczestniczy nawet Rajski ;/ Gaj zrzucił koszulkę do boksu i wraca do walki na lodzie. w "meczu przyjaźni" wszyscy zawodnicy awanturują się na lodzie, przepychają i walczą. Większość tafli zawalona jest sprzętem hokeistów
59 min - Strzał i niewiele brakowało, a padła by bramka - jednak sędzia odgwizduje spalonego w polu bramkowym
58 min - kara dla gości i czas dla gospodarzy
55 min - pod bramką gości gorąco i akcja za akcją, ale Odrobny do spółki z obrońcami nie dopuszczają do podwyższenia wyniku przez Szarotki
53 min - po obu stronach gra robi się coraz bardziej nerwowa i agresywna
51 min - Groźna sytuacja pod bramką Stoczniowca, Odrobny broni jak szalony
50 min - Stoczniowcy wychodzą z akacja i oddają strzał - Rajski interweniuje, pada gol, ale sędziowie nie są pewni bramki trwa analiza wideo. Jednak gol padł przepisowo, a zdobywcą 6 bramki dla gości jest Wojciech Jankowski
49 min - obustronne wykluczenia
47 min - groźny strzał na bramkę Odrobnego, ale znów bez gola
46 min - gospodarze grają w pełnym składzie, tym razem gościom nie udaje się nawet założyć zamka
43 min - Groźnie pod bramką Stoczniowca krążek po strzale wędruje trafia w słupek. Bramka przesunęła się uszkadzając lód - jeden z zawodników wjechał w Odrobnego
42 min - Kantor fauluje i mamy karnego dla gospodarzy. Kolusz zrobił zwód w prawą stronę, czym zmylił Odrobnego. Krążek przetoczył się po parkanie i wpadł do bramki jest 4:5
41 min - Rozpoczynamy III tercję i pierwszy krążek dla Podhala

40 min - grająca w osłabieniu drużyna gospodarzy strzela bramkę!!!! Koniec II tercji
39 min - i znów kara dla Podhala
38 min - Stoczniowcy błyskawicznie wykorzystują przewagę i po strzale Smeji mamy 2:5
37 min - kolejna szansa dla Stoczniowców, którzy zagrają teraz w podwójnej przewadze
34 min - awantura na lodzie - sędziowie Walka na lodzie. Sędziowie próbują rozdzielić zawodników - co nie jest takie łatwe ;)Kara większa i kara meczu dla Dutki
33 min - Kmiecik po raz drugi i mamy 2:3
32 min - Stoczniowcy przejmują krążek i strzelają - krążek jednak przeleciał przez pole bramkowe Rajskiego i minął bramkę
31 min - Gospodarze próbują szybko odrobić straty, ale Odrobny broni dziś świetnie
30 min - Stoczniowcy nie marnują swojej szansy podczas gry w przewadze i po akcji Stebera i braci Rompkowskich mamy 3 bramkę dla gości
29 min - tym razem Szarotki łapią "nadmierna ilość graczy" - na ławkę siada Jastrzębski
27 min - Do zespołu Stoczniowców wkradły się chyba nerwy, co skutkuje niedokładnymi podaniami i uwolnieniami. Tym razem Drzewiecki w bardzo groźniej sytuacji z Rajski, ale ten ostatni łapie krążek
26 min - Skutchan groźnie strzela, ale krążek trafia wprost do rękawicy bramkarza
25 min - no i mamy pierwszą bramkę dla gospodarzy. Kmiecik strzela krążkiem pod prawą ręką Odrobnego
24 min - Szarotki, które pierwszą tercję zagrały bardzo chaotycznie w tej odsłonie prezentują się jak zupełnie nowa drużyna i zdecydowanie przeważają na lodzie
21 min - rozpoczynamy II tercję pierwszy krążek dla Podhala

20 min - Gospodarze grają w pełnym składzie, ale czas w tej tercji już się skończył
19 min - mimo dwubramkowej przewagi to nadal Stoczniowiec rządzi na lodzie i przeprowadza kolejne ataki na bramkę Rajskiego
18 min - Stoczniowiec gra w pełnym składzie i podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej - Chmielewski strzela drugą bramkę!
17 min - Ależ akcja gości!!! Napastnicy Stoczniowca wydostają się z oblężenia, ale dwóm zawodnikom nie udaje się w pojedynkach sam na sam pokonać Rajskieg
16 min - Szarotki przepuszczają atak za atakiem, ale bramki jak konstytucji broni pewnie Odrobny
15 min - Gospodarze kolejne 2 minuty zagrają w podwójnej przewadze
14 min - Kmiecik strzela mocno bardzo bliskiej odległości, ale Odrobny nie daje się zaskoczyć
13 min - Baranyk próbuje przechytrzyć obrońców Stoczniowca, ale Ci nie dają mu przejść bliżej bramki
12 min - Kolejna grona akcja gości, ale tym razem bardzo dobrze spisują się obrońcy Podhala
11 min - Dutka strzela z niebieskiej, ale Odrobny broni bardzo pewnie. Stoczniowiec gra w pełnym składzie
10 min - grający w przewadze gospodarze zakładają zamek, ale Stoczniowcy szybko wyprowadzają krążek ze swojej tercji
8 min - Stoczniowiec wyprowadza piękną, szybką akcję Wróbel podaje do Chmielewskiego, a ten precyzyjnie wstrzeliwuje krążek w siatkę bramki
7 min - Odrobny ładnie wyciąga strzał Baranyka.
2 min - Pierwsze wykluczenie dla Stoczniowca, ale bez zagrożenia pod bramką gości.