Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Play-off
2011-02-25
17:00
Play-Off (1-4) / Para nr 2
1:0 Mikołaj Łopuski #28 ( Leszek Laszkiewicz #81, Rafał Radziszewski #31 ) 5/5 28:29
2:0 Mikołaj Łopuski #28 ( Grzegorz Pasiut #19, Leszek Laszkiewicz #81 ) 5/5 32:07
60:00 4 min. Piotr Sarnik #12 -
- Jeśli chcesz przyczynić się by portal ruszył w przyszłym sezonie w podobnym tonie, klikaj w reklamy obok panelu logowania - Ty nic nie tracisz a nam pomoże zebrać środki na dalsze funkcjonowanie. Dziękujemy!!! Bądźcie z nami!!!

Początek spotkania już o godzinie 17:00

1- Rozpoczęcie spotkania w Krakowie - krążek dla JKH
2- Jak na razie obie drużyny nie mogą się na dłużej utrzymać przy krążku
3- Pierwszy strzał w tym meczu: Furo uderzył spod bandy, ale bardzo lekko i Radziszewski nie miał problemów z obroną.
3- Urbanowicz dostał krążek na 7. metrze, jednak nie trafił w niego!
4- Niewiele brakowało, a D. Laszkiewicz wykorzystałby błąd defensywy JKH i pojechał sam na sam z Kosowskim!
5- Jastrzębianie rzucili się od samego początku do ataków - chcą szybko zdobyć bramkę
6- Ale niewiele brakowało, by to Cracovia objęła prowadzenie! Łopuski dobrze zastawił się na 4. metrze, odegrał do Witowskiego, który uderzył z pierwszego spod niebieskiej! Bronił Kosowski!
7- D. Laszkiewicz zagrał do Dvoraka, ten wjechał w tercję gości i uderzył z 8 metrów, ale wprost w Kosowskiego
8- Ładna akcja Sarnika! Napastnik Pasów wyjechał zza bramki, ograł gracza gości i uderzył po krótkim słupku z 6 metrów - obok!
8- Pierwsza kara w tym meczu - 2 minuty dla Bordowskiego
9- Oblężenie bramki Kosowskiego! Bliski szczęścia był L. Laszkiewicz, po chwili w słupek trafił Pasiut, który strzałem wykończył świetną akcję Pasów!
9- 2 minuty kary dla Urbanowicza - 5 na 3!
10- Cracovia bombarduje bramkę JKH! Bordowski na lodzie - 5 na 4
11- Goście grają już w pełnym zestawieniu
12- Groźną akcję przeprowadził Urbanowicz, który wjechał w tercję Pasów, uderzył mocno z 8 metrów, lecz nad poprzeczką
13- Cracovia osiągnęła wyraźną przewagę - pierwszy gol jest coraz bliżej
14- Ajajaaaaj! Rutkowski wystawił gumę Bieli, ten uderzył z 2 metrów, jednak kapitalnie spisał się Kosowski!
15- Mnóstwo walki na lodzie - wszystko odbywa się jednak wg zasad fair play
16- Łopuski pokręcił teraz nosem, gdy dostał świetne podanie od Piotrowskiego, znalazł się przed bramkę, lecz krążek uciekł mu z patki!
17- Hokeiści Pasów, a zwłaszcza Dvorak i Łopuski sami nie wiedzą, jakim cudem krążek nie znalazł się po ich akcji w bramce rywali! Było naprawdę blisko! 2 minuty kary dla Bernackiego
18- Jak na razie goście skutecznie odpierają ataki Pasów
18- 2 minuty kary dla L. Laszkiewicza i przez kilkanaście sekund 4 na 4
19- JKH gra już w pełnym zestawieniu
20- Labryga huknął spod niebieskiej, ale Radziszewski zdołał zatrzymać ten strzał. Cracovia już w komplecie! Koniec pierwszej tercji - jak na razie bez bramek w Krakowie

21- Początek drugiej tercji - krążek dla Cracovii
22- Jak na razie bez strzałów w tej tercji
24- Dużo jazdy, dużo walki, ale wciąż bez strzałów
25- Łopuski! Zakręcił krążkiem, a następnie uderzył po krótkim słupku z 4 metrów! Kosowski obronił, jednak niezbyt pewnie. Kibice krzyknęli "jeeeeeest", lecz sędziowie uznali, że nie było gola!
26- Aaaach! Słaboń trafił z 4 metrów w poprzeczkę
28- Radziszeeeewski! Kapitalnie zatrzymał strzał Lipiny z 5 metrów! Po tej próbie krążek leciał idealnie przy słupku!
29- Ajajaaaaj! L. Laszkiewicz zagrał kapitalnie do Pasiuta, ten stanął oko w oko z Kosowskim, jednak nie zdołał go pokonać!
29- Goooooool!!!!! Łopuski huknął z kilku metrów i krążek wreszcie znalazł drogę do siatki!! Asysty zaliczyli: L. Laszkiewicz i Radziszewski!
30- Goście próbują od razu doprowadzić do wyrównania, ale dwukrotnie dobrze w bramce spisał się Radziszewski
33- Goooooooooooooool!!!!!!! Pasiut wystawił krążek Łopuskiemu, a ten z 2 metrów pokonał Kosowskiego!!!
33- 2 minuty kary dla Piotrowskiego...aaaaach!! Cracovia poszła z kontrą, Dvorak wystawił gumę Kostuchowi, lecz ten minimalnie spudłował z 2 metrów!
34- Cracovia dobrze radzi sobie w tym osłabieniu
35- Hokeiści Pasów grają już w pełnym zestawieniu
36- Furo wystrzelił spod bandy, jednak wysoko nad bramką Radziszewskiego
37- Pierwszy atak Pasów pograł krótko ze sobą, a D. Laszkiewicz wykończył akcję strzałem z 3 metrów - obronił Kosowski
39- Kral wykorzystał niepewność obrońców Pasów, uderzył z 3 metrów, jednak skutecznie zatrzymał go Radziszewski!
39- 2 minuty kary dla Kosowskiego - jego karę odbędzie Urbanowicz
40- Gooooooooooooool!!!!!!! Prokop wystrzelił spod niebieskiej, krążek przemknął między łyżwami jednego z obrońców i zatrzepotał w siatce! Zasłonięty Kosowski nie miał nic do powiedzenia!
40- Sarnik huknął z 8 metrów, ale Kosowski odbił skutecznie..Koniec drugiej tercji - 3:0!

41- Początek trzeciej tercji!
42- 2 minuty kary dla Krala - szansa przed Cracovią
43- Goooool po zamku!!! Dvorak wystawił gumę Martynowskiemu, a ten z 3 metrów pokonał Kosowskiego!
45- Cracovia stara się iść za ciosem - ma wyraźną przewagę
47- Gooooooooooool!!! Noworyta dostał krążek od Łopuskiego, uderzył zza niebieskiej, a Kosowski popełnił błąd i guma wpadła do sieci!!!!
48- Prawdziwe święto na trybunach - kibice już powoli świętują awans do finału
50- Cracovia kontroluje sytuację na lodzie
51- Teraz jednak Szczurek oddał strzał spod niebieskiej, ale dobrze interweniował Radziszewski
52- Aaaj! Bliski szczęścia był L. Laszkiewicz, ale jego strzał z bliska zatrzymał Kosowski
53- Pasiut miał okazję stanąć oko w oko z Kosowskim, ale nieco za mocno wypuścił sobie krążek
54- GOL!!! Urbanowicz uderzył z dystansu, Radziszewski obronił, ale czy krążek przekroczył linię? Potrzebna analiza video..tak - jest 5:1
55- Prokop wystrzelił spod niebieskiej, jednak Kosowski udanie interweniował parkanem
57- W odpowiedzi Dąbkowski huknął z niebieskiej, ale nad bramką
57- 6:1!!!!!!! L. Laszkiewicz przymierzył po lodzie z 7 metrów i krążek znalazł drogę do sieci!
57- Strzał Labrygi z 8 metrów pewnie broni Radziszewski!
58- Będzie 7:1??!!! Aaaach!!!! Kostuch znalazł się oko w oko z Kosowskim, lecz trafił w słupek!
59- Bliski szczęścia Sarnik! Uderzył po lodzie z 7 metrów, jednak udanie zatrzymał go Kosowski
60- Jeszcze jedna kara - 2 minuty+2 minuty dla Sarnika
Kooooooniec! Cracovia wygrała z JKH 6:1 i awansowała do finału Mistrzostw Polski!