41:19 2 min. Władysław Bryniczka #91 Uderzanie kijem
43:25 2 min. Kelly Czuy #16 Wysoko uniesiony kij
44:46 2 min. Adrian Parzyszek #19 Uderzanie kijem
46:23 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:50 2 min. Artur Gwiżdż #37 Atak kijem trzymanym oburącz
58:57 2 min. Michał Kotlorz #87 Ostrość
58:57 4 min. Kelly Czuy #16 Ostrość
58:57 4 min. Maciej Sulka #72 Ostrość
58:57 2 min. Dominik Cecuła #10 Ostrość
59 min - obrońcy GKSu odbierają krążek Baranykowi bardzo blisko bramki. Bójka na lodzie!!! Na ławkę kar wędrują: Simicek 2x 2min, Jakes 2x 2min, Kotlorz 2 min, Czuy 2x 2min, Sulka 2x 2min, Cecuła 2 min.
58 min - gra przebiega chaotycznie i mało ciekawie
55 min - Barklik strzela mocno z niebieskiej, ale krążek przechodzi obok bramki
54 min - Gospodarze podkręcają wreszcie tempo
53 min - Bomba wyszedł sam na sam. Jednak obrońcy gości nie dają mu oddać strzału
52 min - Czuy nie dochodzi do zbyt mocnego podania
49 min - obie drużyny grają w pełnych skąłdach
47 min - robi się nerwowo, a co za tym idzie i karnie. Obustronne wyklczenie plus wcześniejsze dla Krzaka sprawia, że kolejne 1,5 min grać będziemy 4:3
44 min - gospodarze grają w pełnym zestawieniu
42 min - Parzyszek w sytuacji sam na sam z Rajskim. Choć Rajski leż, to jednak jest górą ;)
41 min - krążek dla gości
Rozpoczynamy III tercję

40 min - Jakes już na lodzie
37 min - tylko minuty potrzebowali gospodarze na zdobycie kolejnej bramki. Bomba podaje krążek do wychodzącego z ławki kar Neupauera, a ten w sytuacji sam na sam wygrywa pojedynek z Sobeckim
36 min - i jest wyczekiwany gol dla Szarotek zdobyty przez Różańskiego, który odebrał krążek we własnej tercji i samotny rajd przez taflę wstrzelił między parkanami Sobeckiego
33 min - "niewykorzystane okazje lubią się mścić" w myśl tej zasady zadziałał Smicek, wykorzystując podanie Vitka, podniósł wynik jeszcze w górę
31 min - ojjjjjj jak blisko bramki dla Szarotek....
29 min - Szarotki szturmują tyską bramkę najpierw Dutka, za nim Bakrlik... ale gola brak
28 min - Czuy niepilnowany przez tyską obronę, wjeżdża do tercji gości i strzela jak z armaty - Sobecki jednak nadal zachowuje czyste konto.
25 min - mimo korzystnego wyniku Tychy nie odpuszczają, znów niebezpiecznie pod bramką nowotarżan
24 min- sędzie analizuje zapis video - kolejna bramką dla gości?
23 min - Gwiżdż marnuje 100% sytuacje na podwyższenie wyniku
21 min - mocnym uderzeniem rozpoczynają goście 13 sekund potrzebował Vitek żeby pokonać Rajskiego
Rozpoczynamy II tercję

20 min - gospodarze grają w pełnym składzie. Czuy do Różańskiego i strzał, ale wynik się nie zmienił
19 min - dalszy atak gości na bramkę Rajskiego najpierw podwyższyć wynik próbował Vitek, a następnie Woźnica
17 min - Rajski odbija krążek przed siebie wprost na Krzaka, który objeżdża bramkę i umieszcza krążek w siatce bramki jest już 0:2
16 min - Najpierw groźnie pod bramką gospodarzy,a następnie odpowiedź Szarotek blisko tyskiej bramki. Jednak obaj bramkarze zachowują dziś super czujność
13 min - Bakrlik uderzył krążek, który wpadł między nogami Sobeckiego i zatrzymał się na lini bramkowej. Wynik się nie zmienia.
11 min - Garbocz urwał się obrońcom Szarotek, pokonał Rajskiego i mamy 0:1
10 min - Mocny strzał Dutki z niebieskiej, ale Sobecki czujnie na posterunku
8 min - Gospodarze grają w pełnym składzie, goście w 4
6 min - Szczęścia pod bramką gości szukają kolejno: Jastrzębski, Michalski i Kapica, ale Sobecki nadal zachowuje czyste konto
3 min - mocny strzał Baranyka, jednak nie udało pokonać się tyskiego bramkarza.
2 min - Michalski podając traci krążek
1 min - Rozpoczynamy mecz, pierwszy krążek dla gospodarzy. Gorąco pod bramką Sobeckiego, ale Sobecki broni bardzo czujnie
- Prosimy użytkowników o klikanie w reklamy obok panelu logowania, pomoże to portalowi w rozwoju. Dziękujemy!
#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Władysław Bryniczka LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dominik Cecuła LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Kelly Czuy PS 0 0 0 0 0 0 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Rafał Dutka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Mariusz Jastrzębski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0