1:2 Rafał Twardy #24 ( Martin Voznik #75 ) 5/5 36:09
2:2 Jarosław Dołęga #29 ( Martin Voznik #75 ) 5/5 38:01
2:3 Petr Lipina #13 ( Richard Král #91 ) 5/5 38:13
2:4 Maciej Urbanowicz #92 ( Marcin Słodczyk #16 ) 5/5 38:52
3:4 Rafał Twardy #24 ( Rafał Cychowski #7, Martin Voznik #75 ) (+2) 5/3 46:07
4:4 Łukasz Zachariasz #9 ( Marcin Kozłowski #71 ) 5/5 48:52
4:5 Richard Král #91 ( Petr Lipina #13, Patrik Rimmel #11 ) (+1) 5/4 52:06
24:12 2 min. Michał Stokłosa Spowodowanie upadku przeciwnika
28:14 2 min. Adrian Labryga #22 Przeszkadzanie
43:18 2 min. Łukasz Kulik #14 Uderzanie kijem
45:49 2 min. Milan Furo #80 Zahaczenie
45:54 2 min. Bartosz Dąbkowski #41 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
50:31 2 min. Jakub Jaskólski #14 Atak kijem trzymanym oburącz
58:38 2 min. Milan Furo #80 Uderzanie kijem
- Szanowni użytkownicy, nie bądźcie obojętnie portalowi który Wam służy prawie 10 lat! Potrzebujemy Waszego wsparcia, by utrzymać na dobrym poziomie portal. Klikajcie w reklamy obok panelu logowania lub nad shoutboxem kilka razy dziennie, z góry dziękujemy!.
----

59 min - Dzwonek zjechał

58:32 Czas dla Zagłębia, które do końca meczu zagra w przewadze

57:26 min - Czas dla JKH, wcześniej Kuc strzelił po lodzie, krążek odbił się od parkanu Kosowskiego

51 min - GOOL! Przewaga wykorzystana, samotny Kral z bliska pakuje krążek między parkanami Dzwonka

50 min - Zagłębie w transie, strzał Duszaka wyłapuje Kosa

49 min - GOOL! I ponownie remis w Sosnowcu. Zachariasz przejechał przez połowę lodowiska oszukał Kosowskiego i strzelił gola.

48 min - Ale interwencja Kosowskiego, bramkarz gości wybronił cudem strzał Kulika, chwilę później stówę zmarnował Stokłosa

46 min - GOOL! Grając w podwójnej przewadze krążek do bramki po dobitce kieruje Twardy

45 min - Po strzale Kuca krążek śmignął po bocznej siatce

41 min - Po strzale Krala krążek podskakiwał przed linią bramkową i ostatecznie został wybity przez Kulika

41 min - Rozpoczęła się trzecia tercja. Danieluk strzelał silnie, lecz bardzo niecelnie

40 min - KONIEC II TERCJI

39 min - GOOL! Ależ bramka Urbanowicza. Silna bomba z bulika ląduje w sieci. Prawdziwe strzelanie w Sosnowcu

38 min - GOOL! Szybka odpowiedź gości. Jeden z obrońców Zagłębia zgubił krążek. Dopadł do niego Kral, podał do Lipiny i ten strzelił nad Dzwonkiem

38 min - GOOL! I mamy remis, po wznowieniu Dołęga huknął przy słupku

36 min. - GOOL! Kontaktowa bramka miejscowych. Strzał Voznika odbił Kosowski, lecz przy dobitce Twardego był bezradny

33 min. - GOOL! Jastrzębie idzie za ciosem. Kral z ostrego kąta wpakował krążek do siatki Dzwonka. Piękny gol napastnika JKH

31 min. - GOOL! W końcu hokeiści JKH strzelili gola. Z wysokości bulika krążek pod poprzeczkę skierował Lipina

29 min - Zagłębie grając z przewagą jednego zawodnika bliskie zdobycia pierwszego gola. Strzał Dołęgi z dwóch metrów wybroniony

25 min - Oba zespoły w równych zestawieniach, Urbanowicz uderzył z niebieskiej linii lecz trafił w Dzwonka

24 min - Pierwsza kara dopiero w 24 minucie, JKH w przewadze

23 min - Kral minął obrońców Zagłębia i próbował strzelić między parkanami Dzwonka, bramkarz sosnowiczan położył się na lodzie i zdołał zatrzymać krążek

22 min - Bracia Kozłowscy przeprowadzili dwójkową akcję. Strzał Marcina dobrze sparował Kosowski. Kilka sekund później Zachariasz pociągnął z nadgarstka lecz ponownie dobrze interweniował bramkarz JKH

21 min - Gramy, krążek dla gości. Furo uderzył z ostrego kąta, krążek minął słupek Dzwonka

20 min - KONIEC I TERCJI. W Sosnowcu bez bramek i przewinień.

19 min. - Pierwsza tercja bez kar? A jednak.

17 min. - Ponownie szczęście po stronie Zagłębia, po strzale Galanta krążek minimalnie mija bramkę Dzwonka

14 min. - JKH bawi się krążkiem za bramką rywala, Lipina nie zdołał wpakować gumy do siatki. W odpowiedzi pod bramką przeciwnika Stokłosa uderzył wprost w Kosowskiego

13 min. - Zachariasz uderzał z bliska, lecz gumę odbił Kosowski, w odpowiedzi akcję Bryka przerywa Dzwonek

11 min. - Zagłębie w końcu wyjechało z własnej tercji, strzał Zachariasza broni Kosowski, chwilę później samotnie do tercji rywala wjechał Voznik lecz jego rajd nie przyniósł zmiany rezultatu

9 min. - Danieluk ponownie próbował otworzyć wynik meczu, lecz krążek przeleciał nad poprzeczką, gol wisi w powietrzu

6 min. - Kolejny groźny strzał zawodnika JKH. Pastryk uderzył po lodzie, krążek parkanem odbił bramkarz Zagłębia

5 min. - Danieluk silnie uderzył z wysokości bulika lecz krążek minął bramkę, chwilę później napastnik JKH po raz kolejny uderzył w Dzwonka

3 min. - Przewaga JKH, Zagłębie nie wychodzi z własnej tercji przez kilkadziesiąt sekund

2 min. - Urbanowicz samotnie najechał na bramkę Dzwonka, bramkarz Zagłębia na raty zdołał wyłapać krążek

1 min. - Gramy, krążek dla gospodarzy

0 min. - Witamy z lodowiska w Sosnowcu, dzisiaj Zagłębie w dość eksperymentalnym zestawieniu. Zawodnicy już po rozgrzewce, na tafli rolba