Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
18:30
Runda III / 24 kolejka
0:1 Jan Steber #24 ( Filip Drzewiecki #84, Roman Skutchan #81 ) (+1) 5/4 17:27
1:1 Tomasz Kozłowski #18 4/4 19:11
1:2 Filip Kwieciński #10 ( Petr Janečka #30, Aron Chmielewski #91 ) (+1) 5/4 44:19
59:23 5 min. Dawid Maciejewski #2 Ostrość
- Szanowni użytkownicy! Bardzo prosimy o Waszą pomoc w trudnej sytuacji jaką przeżywa obecnie portal. Potrzebujemy Waszego wsparcia, by utrzymać na dobrym poziomie portal. Klikajcie w reklamy obok panelu logowania 3-5 razy dziennie, z góry dziękujemy!.

----

59 min. - Bójka na lodzie, Kozłowski T. z Maciejewskim. Kuc goni Chmielewskiego, będą kary

57 min. - Wszyscy stoja na trybunach co utrudnia nam relację, Kozłowski strzela mocno, lecz wprost w Odrobnego

54 min. - Za Solińskiego między słupkami staje Odrobny

54 min. - GOOL!! Ale bramka Zachariasza, zawodnik Zagłębia z ostrego kąta pakuje krążek do bramki Solińskiego. Czas dla gości

53 min. - GOOL!! I szybka odpowiedź miejscowych, Kozłowski huknął pod poprzeczkę. Kibice oglądają dzisiaj ładne bramki

50 min. - GOOL!! Sito Rompkowskiego, strzał defensora gości nad barkiem Dzwonka ląduje w sieci

46 min. - GOOL!! Mamy odpowiedź gospodarzy, samotna akcja Sarnika daje wyrównującego gola. Napastnik Zagłębia na raty pokonał Solińskiego

44 min. - GOOL!!!Drugą bramkę dla Stoczniowca zdobywa Kwieciński, który strzałem z niebieskiej nie daje szans Dzwonkowi.

44 min. - Podczas gry w osłabieniu Podsiadło wyszedł sam na sam i strzelił wprost w Solińskiego

43 min. - O dużym szczęściu może mówić teraz Dzwonek, który w szczęśliwy sposób odbił gumę po uderzeniu Jankowskiego

42 min. - Po wznowieniu szybki najazd M.Kozłowskiego, który oddał strzał wprost w Solińskiego

41 min. - Gramy, Stoczniowiec już w pełnym zestawieniu

40 min. - KONIEC II TERCJI

39 min. - Marzec niemal znokautował Kulika, zawodnik Zagłębia po chwili wstał i o własnych siłach zjechał z tafli

38 min. - M. Kozłowski strzelił z ostrego kąta, krążek między parkanami Solińskiego, ruszona bramka, nie ma gola

35 min. - Twardy najechał lewą stroną i zagrał do środka, lecz nie było tam nikogo z zawodników Zagłębia. Sarnik zmarnował sytuację jeden na jeden

32 min. - Chmielewski sam na sam przegrywa pojedynek z Dzwonkiem

31 min. - Przewaga miejscowych, pod bramką Solińskiego kilku sekundowy kocioł. Strzały Voznika, Kulika i Dołęgi nie przyniosły zmiany rezultatu

28 min. - Tym razem szansę miał Pesta, lecz nie zdołał dobić krążka odbitego przez Dzwonka. W odpowiedzi akcję braci Kozłowskich zatrzymuje jeden z defensorów Stoczniowca

26 min. - Podsiadło był bliski zdobycia drugiego gola, lecz trafił prosto w Solińskiego. Najazd z lewej strony nieskuteczny

22 min. – Skutchan z bliska prosto w poprzeczkę,

21 min. – Rozpoczęła się II tercja, szybki najazd Sarnika skutecznie powstrzymał Soliński

20 min - KONIEC I TERCJI

19 min - GOOL! Remis, akcja Tomka Kozłowskiego daje remis. Zawodnik Zagłębia uderzył po lodzie nie dając szans Solińskiemu. Wcześniej na ławkę powędrował Marzec

17 min - GOOL! I mamy pierwszego gola, Steber w zamieszaniu pod bramką Dzwonka silnie pociągnął z nadgarstka pod poprzeczkę

15 min - Lekka przewaga Zagłębia, lecz nadal bez zmiany rezultatu. W odpowiedzi goście nie wykorzystali pierwsze minuty gry w przewadze

10 min - Soliński kapitalnie wyłapał gumę po strzale Tomasza Kozłowskiego

8 min. - Odpowiedź Białka, krążek po jego strzale wylądował na plecach Solińskiego, nadal bez bramek

7 min. - Przewaga gości, Chmielewski silnie w słupek

3 min. - Odpowiedź Stebera, napastnik gości uderzył obok lewego słupka

2 min. - Duszak uderzał z wysokości bulika, krążek odbił się od kasku Solińskiego

1 min. - Gramy, w bramce Dzwonek i Soliński.

0 min. - Witamy z Sosnowca. Zawodnicy obu zespołów już się rozgrzewają. Początek meczu o godzinie 18:30