38:48 2 min. Jarosław Dołęga #29 Zahaczenie
41:13 2 min. Kasper Bryniczka #13 Natarcie
46:38 2 min. Jarosław Kuc #78 Zahaczenie
48:06 2 min. Kelly Czuy #16 Przeszkadzanie
53:58 2 min. František Bakrlik #24 Zahaczenie
56:25 25 min. František Bakrlik #24 Kara meczu
56:25 2 min. Marcin Kozłowski #71 -
56:25 2 min. František Bakrlik #24 Ostrość
56:25 10 min. František Bakrlik #24 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:13 2 min. Jarosław Kuc #78 Zahaczenie
- Szanowni użytkownicy! Bardzo prosimy o Waszą pomoc w trudnej sytuacji jaką przeżywa obecnie portal. Potrzebujemy Waszego wsparcia, by utrzymać na dobrym poziomie portal. Klikajcie w reklamy obok panelu logowania 3-5 razy dziennie, z góry dziękujemy!.
-----

59 min - Cychowski przez całe lodowisko skierował krążek do siatki

59 min - Czas dla Podhala, Rajski zjechał

58 min - Słupek po strzale Baranyka, kontaktowy gol był blisko lecz zabrakło szczęścia

57 min - Barklik chyba pobił rekord. Zarobił bowiem karę za niesportowe zachowanie, za ostrość i dodatkowo karę meczu

54 min - Dzwonek ratuje swój zespół przed stratą gola, najazd Różańskiego i Sulki zatrzymany.

52 min - Zamieszanie za bramką Dzwonka, krótkie wymiany ciosów i gramy dalej. Brakuje akcji godnych odnotowania

49 min - Grając w przewadze Marcin Kozłowski uderzył przy słupku, lecz ponownie dobrze broni Rajski

48 min - Kolejne zaczepki Czuy kończą się karą, zawodnik Podhala umiejętnie denerwuje przeciwników :)

47 min - Szansę na zmianę wyniku miało Podhale, jednak w bramce dobrze spisuje się Dzwonek

45 min - Dołęga mógł ponownie wpisać się na listę strzelców, lecz gumę kapitalnie odbił Rajski

41 min – Wracamy na lodowisko w Sosnowcu, rozpoczęła się III tercja

- Koniec II tercji. 3-1.

33 min – Baranyk samotny najazd i silny strzał lecz krążek wędruje nad poprzeczkę

30 min – GOOL!!! Bomba z niebieskiej Duszaka i mamy bramkę

26 min - GOOL !!!Podanie z prawej strony i niepilnowany Dołęga strzela w środek bramki.

23 min. – Strzał Tomasza Kozłowskiego po lodzie z trudem broni Rajski

21 min. – Gramy krążek dla gości

- Problemy z połączeniem do internetu na lodowisku, będziemy przekazywać kary i bramki.

- Rozpoczynamy II tercje.

20 min. - GOOL!!! Remis! w zamieszanie pod bramką Rajskiego i równo z syreną Sarnik pakuje gumę do bramki!

17 min. - GOOL!!! I mamy pierwszego gola. Baranyk najechał z prawej strony tafli i uderzył z ostrego kąta. Krążek odbił się od łyżwy Dzwonka i wpadł do bramki

16 min. - Wymiana cios za cios w dosłownym znaczeniu, jednak bez efektu bramkowego

13 min. - Nie ma gola, gramy dalej

13 min. - Analiza video, krążek zatrzymał się na linii bramkowej po strzale Baranyka

10 min. - Rajski kapitalnie wyłapał strzał Kuca z 5 metrów

10 min. - Zagłębie zagra w podwójnej przewadze, Sarnik dwukrotnie uderzał na bramkę Rajskiego - nadal bez bramek

9 min. - Potężna bomba Łabuza wybroniona. Bramkarz Zagłębia instynktownie odbił krążek

8 min. - Zabiegi kosmetyczne przy parkanie Dzwonka, przeciętne spotkanie, w której dogodne sytuacje można policzyć na palcach jednej ręki

4 min. - Drużyna Podhala skutecznie wybroniła osłabienie. Barklik silnie uderzył z bulika lecz krążek parkanem odbił Dzwonek

3 min. - Zachariasz zjechał z lodu przy pomocy kolegów

2 min. - Słupek po strzale Białka, wcześniej prosto w łapaczkę Dzwonka trafił Barklik. Zachariasz leży na lodzie trzymając się za kolano.

1 min. - Gramy, krążek dla gości

0 min. - Witamy z lodowiska w Sosnowcu. Mimo wielkich śnieżyć hokeiści Podhala dotarli do Sosnowca i mecz rozpocznie się planowo. Zawodnicy już zjechali po rozgrzewce.