Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
24:00 2 min. Sebastian Witowski #23 -
28:00 2 min. Roman Skutchan #81 -
44:00 2 min. Filip Drzewiecki #84 -
44:00 2 min. Patrik Prokop #13 -
57 min - wspaniały doping w Krakowie! obie drużyny nie odpuszczają, ale przy krążku dłużej utrzymuje się Cracovia
55 min - GOL DLA CRACOVII - Michał Piotrowski, to jego trzecia bramka w tym spotkaniu!!
54 min - Cracovia rozgrywa zamek, mimo że grają 4 na 4
52 min - GOL DLA STOCZNIOWCA - Filip Pesta pojechał sam na sam z Radziszewskim i pokonał bramkarza Cracovii
49 min - poprzeczka Mikołaja Łopuskiego, kolejna bramka wisi w powietrzu
47 min - GOL DLA CRACOVII - Rafał Martynowski
46 min - Stoczniowcy przed szansą na gola ale dwukrotnie stracił krążek Janecka
44 min - gramy 4 na 4, na ławce kar Prokop i Drzewiecki
43 min - przed szansą gdańszczanie, próbował Drzewiecki, nieskutecznie
41 min - piękny strzał Piotrowskiego, ale nie udało się zdobyć bramki
początek III tercji

koniec II tercji
38 min - GOL DLA CRACOVII - fenomenalna bramka Mikołaja Łopuskiego, naprawdę ciężko nadążyć z tą relację bo co chwilę wpadają bramki a po chwili GOL DLA STOCZNIOWCA - Roman Skutchan
37 min - GOL DLA CRACOVII - Leszek Laszkiewicz wykorzystał podanie zza bramki Jarosława Kłysa i mamy dwucyfrówkę
35 min - GOL DLA CRACOVII - wspaniała bramka Michała Piotrowskiego, to już drugie jego trafienie w tym spotkaniu, a asystował Rutkowski
33 min - cały czas atakuje Cracovia, przed chwilą bardzo ładny strzał Leszka Laszkiewicza, nie ma gola
31 min - nie popisał się Wróblewski, oddał strzał, ale krążek nawet nie doleciał do bramki
30 min - GOL DLA CRACOVII - Leszek Laszkiewicz zdobył gola po podaniu Daniela Laszkiewicza - wszystko zostaje w rodzinie!
29 min - kolejny strzał Stebera, tym razem nie dał pokonać się Radziszewski a po chwili bez problemów przeprowadził akcję Dawid Kostuch i oddał strzał którym pokonał Solińskiego i GOL DLA CRACOVII
27 min - GOL DLA CRACOVII - Paweł Kosidło
25 min - GOL DLA STOCZNIOWCA - Jan Steber
25 min - przepraszam za krótką przerwę w relacji - małe problemy techniczne, rozlana herbata ;-)
21 min - groźnie pod bramką Cracovii, ale podanie Drzewieckiego do Skutchana zablokował Patryk Wajda
początek II tercji

koniec I tercji
19 min - szansa dla Stoczniowców, w tercję Cracovii wjechał Steber, podał do Kabata, który strzelał, ale lepszy bramkarz Pasów
17 min - GOL DLA CRACOVII - Dawid Kostuch, a w bramce Stoczniowca zmiana, zjeżdża Odrobny a wjeżdża Sylwester Soliński
16 min - jedna z lepszych okazji dla Stoczniowca, strzelał Ziółkowski ale nie miał problemów z obroną Radziszewski
15 min GOL DLA CRACOVII - Leszek Laszkiewicz zagrał zza bramki wprost do nadjeżdżającego Patryka Noworyty
13 min - Piotrowski minął dwóch obrońców Stoczniowca, wyjechał sam na sam z Odrobnym, ale górą bramkarz Stoczniowca
11 min - próbował Pesta, ale czujna obrona Cracovii
10 min - GOL DLA CRACOVII - Dawid Kostuch, po podaniu zza bramki Rafała Martynowskiego
7 min - GOL DLA CRACOVII - strzelał Leszek Laszkiewicz, Odrobny odbił prosto w Grzegorza Pasiuta który wykorzystał szansę na gola
6 min - Prokop spod niebieskiej, próbował jeszcze Dvorak ale dobrze spisuję się w bramce Odrobny, Cracovia ponownie w przewadze
5 min - przez większość Cracovia utrzymuje się przy krążku, na dodatek grają w przewadze ponieważ na ławkę kar powędrował Roman Skutchan, i wykorzystali tą szansę GOL DLA CRACOVII
3 min - wspaniała akcja Dvoraka i Kostucha, ale kijem odbija bramkarz Stoczniowca
1 min - Rutkowski wjechał w tercję Stoczniowca, jednak świetnie interweniuje Kabat
początek I tercji

- Szanowni użytkownicy! Bardzo prosimy o Waszą pomoc w trudnej sytuacji jaką przeżywa obecnie portal. Potrzebujemy Waszego wsparcia, by utrzymać na dobrym poziomie portal. Klikajcie w reklamy obok panelu logowania 3-5 razy dziennie, z góry dziękujemy!.