05:16 2 min. Bartłomiej Neupauer Spowodowanie upadku przeciwnika
23:03 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:13 2 min. Filip Kwieciński #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:28 2 min. Sebastian Łabuz Trzymanie przeciwnika
37:05 25 min. Bartłomiej Bomba -
37:05 2 min. Przemysław Odrobny #90 -
37:49 2 min. Mateusz Rompkowski #91 -
51:35 2 min. Sebastian Łabuz Spowodowanie upadku przeciwnika
55min Jankowski strzałem pod poprzeczkę pokonuję Jarosława Furce
54min Roman Skutchan teraz strzałem z nadgarstka sprawdził bramkarza MMKS-u, lecz ten był na posterunku
53min Zakotłowało się pod bramką Furcy, lecz Wróbel nie zdołał umieścić krążka w nowotarskiej bramce
50min Obie drużny w pełnym zestawieniu... Ajjj teraz Malasiński miał idealną sytuację do zdobycia bramki, po raz drugi Malaś nie trafia, a teraz Michalski !!
49min Po raz kolejny Michalski marnuję doskonałą okazję, tym razem chyba z dwóch metrów
48min Teraz kolejna setka dla Podhala, której nie wykorzystuje Michalski
46min Lekki przestój w grze, obie drużyny bez sytuacji bramkowych
43min Podhalanie w pełnym zestawieniu... Teraz K. Bryniczka nagrał krążek do nadjeżdżającego Kmiecika a strzał tego drugiego pewnie parkanem broni Odrobny
42min Gdańszczanie grają w przewadze, lecz nic z niej nie wynika
41min Po raz kolejny krążek wygrywają goście

40min KONIEC II TERCJI
38min Na lodzie gramy 3 na 3... Już zespoły grają w czteroosobowych zespołach
37min Ewidentna kara meczu dla Odrobnego, ale sędzia się nakłada tylko karę dwóch minut! Odrobny uderzył głową Bombę, ale to jednak ten drugi otrzymał karę meczu!! Sędzia Dzięciołowski po raz kolejny robi cyrk na lodzie, tym razem zraniony Malasiński !!
37min Kara dla Podhala
35min Tym razem Bomba próbował pomiędzy parkanami zmieścić krążek, lecz w porę zamknął je Odrobny
34min Ajjj teraz Malasiński był bardzo bliski pokonania golkipera gości, ale uderzył minimalnie koło słupka
33min Marek Wróbel teraz sprawdził Furcę, ale ten pewnie wyłapał jego strzał
31min Kolusz teraz najbliższej odległości posyła krążek tuż nad poprzeczką
30min Wszystkie strzały gości wędrują w środek bramki!! Po raz kolejny nowotarżanie robią bohatera z bramkarza przyjezdnej drużyny
28min Kolejna kara dla gości... Po raz kolejny świetnie w bramce Stoczni spisuję się Odrobny!!
27min Łabuz piekielnie mocno z niebieskiej, lecz ze szczęściem broni Przemysław Odrobny
26min i kolejna kara dla gości, i strzelają oni po chwili bramkę, autorstwa Tomasza Ziółkowskiego
25min Mimo, iż nowotarżanie grają w liczebnej przewadze, to jednak groźniej atakują przyjezdni i Janecka był bliski zdobycia bramki!
24min Kara dla Stoczni...
23min Ziętara, oraz Neupauer zmarnowali dogodne sytuacje zdobycia bramki
21min I już pierwsza okazja dla gospodarzy, lecz Damian Kapica pudłuje z najbliższej odległości

Od początku drugiej tercji na bramce Podhala, Jarosław Furca

KONIEC I TERCJI
20min Po raz kolejny nie popisała się defensywa Podhala, pierw uderzał Marzec, a jego strzał pod poprzeczkę dobił Jankowski
19min Ajjj teraz Damian Kapica, starał się przełożyć krążek na backhand tuż przez Odrobnym, ale ten dobrze popracował kijem
18min Wynik nie ulega zmianie, gra zrobiła się bardzo chaotyczna
16min I mamy lekki przestój w grze, obie drużyny nie stwarzają sobie dogodnych okazji do zdobycia bramki
14min Marzec zdobywa bramkę po ewidentnym błędzie Mrugały!!
12min Zakotłowało się pod bramką przyjezdnych, lecz Malasiński i Kolusz nie zdołali pokonać bramkarza gości
11min Teraz potężne uderzenie Łabuza z problemami broni golkiper przyejzdnych
10min I mamy 1:1, Petr Janecka pięknym strzałem pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania
9min Gospodarze dalej atakują i Malasiński był bliski pokonania Odrobnego
8min Pierw uderzał D. Kapica z nadgarstka, a jego strzał dobił Michalski i mamy 1:0!
7min Bartłomiej Wróbel sam przed bramkarzem Podhala, lecz uderzył zbyt lekko! A po chwili ten sam zawodnik wędruję na ławkę kar
6min A teraz Damian Kapica ładnie uderzył z pomiędzy bulików, lecz doskonałym refleksem wykazał się popularny "Przemas". Kolejna kara dla nowotarżan tym razem na ławce Neuapuer
5min Nowotarżanie już w przewadze i Kolusz starał się zaskoczyć Odrobnego! Łabuz z czerwonej sprawdził golkipera gości
4min Tym razem kara dla Stoczniowca, przez 38 sekund, gramy 4 na 4
3min Marek Wróbel strzałem z nadgarstka starał się pokonać Mrugałę, lecz jego strzał był zbyt lekki
2min Szybka kontra wyprowadzona przez Kolusza, lecz bez strzału na bramkę... Pierwsza kara w tym meczu dla Dutki
1min Spotkanie już rozpoczęte, pierwszy krążek dla Stoczniowca

Obie drużyny już po rozgrzewce... Dzisiaj w barwach Stoczniowca debiutuje Petr Janecka