20:38 2 min. Krzysztof Zapała #19 Atak kolanem
24:13 2 min. Michał Gryc #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:41 2 min. Szymon Urbańczyk #61 Uderzanie kijem
38:35 2 min. Michał Gnyp Trzymanie przeciwnika
45:15 2 min. Łukasz Elżbieciak #69 Trzymanie przeciwnika
47:29 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:43 2 min. Dawid Słowakiewicz #11 Zahaczenie
54:50 2 min. Sebastian Owczarek #24 Trzymanie przeciwnika
55:08 2 min. Piotr Koseda #10 Zahaczenie
Statystyki: TVP Rzeszów

- Koniec Meczu 10-0
- 59 min. - Ślusarczyk dostał podanie wzdłuż bramki, ale świetnie Plaskiewicz parkanami broni jego strzał.
- 57 min. - GOL! 10-0! Gruszka sam na sam wyciągnął Elżbieciaka i strzela po lodzie przy słupku.
- 57 min. - Strzał Jóźwika efektownie broni rakiem Plaster.
- 57 min. - Dwie sytuacje sam na sam dla gospodarzy, najpierw Owczarek strzela obok bramki, za kilka sekund Vozdecky strzela obok słupka!
- 56 min. - Przez ponad minutę goście grają 5 na 3.
- 54 min. - GOL! 9-0 składa akcja Malasińskiego z Gruszką i Rąpała pakuje gumę do pustej bramki!.
- 53 min. - Ivivic sam na sam, Elżbieciak odbija barkiem.
- 51 min. - Sośnierz trafił gumą w kask Plaskiewicza, przerwa w grze.
- 50 min. - Potężnie Ślusarczyk, odbija rakiem przed siebie Plaskiewicz.
- 49 min. - GOL! 8-0! Vozdecky pod bramkę do Radwańskiego, a ten umieścił gumę do pustej bramki.
- 47 min. - GOL! 7-0! Z niebieskiej kropnął Suur i Elżbieciak bez szans.
- 46 min. - Rąpała z niebieskiej, poprzeczka i krążek wychodzi przed bramkę.
- 45 min. - Kara dla Janowa, faulowany Vozdecky.
- 43 min. - Strzał Kosedy odbił Elżbieciak, dobitka Wilusza, ale bramkarz gości kijem odbija strzał.
- 41 min. - Na podwyższenie wyniku miał Radwański ale z bliska strzelił obok bramki.
- Trwa III tercja

- Koniec II tercji
- 40 min. - Na koniec strzał Ivicica obok bramki.
- 39 min. - Kubat dostał podanie przed bramkę, ale strzelił zbyt lekko.
- 38 min. - Gryc z boku najechał, ale uderzył prosto w parkany Plaskiewicza.
- 35 min. - GOL! 6-0! Rąpała do Suura ten podjechał pod bramkę i strzelił po lodzie obok zdezorientowanego Elżbieciaka.
- 34 min. - Zapała sam na sam, jednak z backhandu strzela obok słupka.
- 31 min. - Jóźwik miał okazję zdobyć pierwszą bramkę dla gości, jednak gdy był przed bramką, oddał strzał obok słupka.
- 29 min. - Strzyżowski wycofał do Poziomkowskiego, ten z nadgarstka, ale prosto w Elżbieciaka.
- 28 min. - GOL! 5-0! Malasiński otrzymał podanie przed bramkę, strzelił po lodzie obok parkanów Elżbieciaka.
- 27 min. - Sanoczanie od ponad minuty zamknęli gości 5 na 5.
- 25 min. - Oblężenie bramki Elżbieciaka podczas gry w przewadze. Ivicic, Vozdecky, Radwański - strzały albo prosto w Elżbieciaka albo obok bramki.
- 23 min. - Poziomkowski do Wilusza przed bramkę, ten miał szansę na gola ale Elżbieciak nie popełnił błędu.
- 23 min. - Pohl przed bramką, Plaskiewicz broni.
- 22 min. - GOL! 4-0! Dziubiński w osłabieniu przejął w tercji rywala gumę, minął bramkarza i zdobył czwartego gola dla gospodarzy.
- 21 min. - Ł. Elżbieciak strzela nad bramką.
- Trwa II tercja

- Koniec I tercji
- 20 min. - Gruszka wycofał do Malasińskiego, jego strzał na raty mrozi Elżbieciak.
- 19 min. - GOL! 3-0! Kubat do Vozdeckyego przed bramkę, jego strzał odbił Elżbieciak, ale przy dobitce Radwańskiego nie miał szans.
- 18 min. - Jóźwik przed bramkę do Horowskiego, jego strzał z pierwszego krążka odbija Plaster.
- 17 min. - Zapała sam na sam, strzelił mocno obok bramki.
- 16 min. - Kubat dwukrotnie z niebieskiej, na posterunku Elżbieciak.
- 15 min. - Gryc uderzył na bramkę Plaskiewicza, ten mrozi gumę.
- 14 min. - Malasinski po minięciu rywala strzelił nad bramką.
- 12 min. - Goście w przewadze, z niebieskiej Sitko, Plaskiewicz instynktownie odbija gumę do boku.
- 11 min. - Zamieszanie pod bramką Plaskiewicza. Pod bandą Ivicic podciął Sitka.
- 10 min. - Najpierw Gnyp sfaulował Wilusza a przy wznowieniu Zapała spowodował upadek przeciwnika, 4 na 4.
- 8 min. - GOL! 2-0! Rozklepana defensywa Janowa, Ivicic wzdłuż bramki do Radwańskiego a ten strzela do pustej.
- 7 min. - Vozdecky minął rywala, podał na pustą, ale Zapała strzelił obok bramki.
- 6 min. - Poziomkowski, łapie do raka Elżbieciak.
- 5 min. - Mermer indywidualna akcja, strzelił z nadgarstka ale obrońca w porę go zablokował.
- 4 min. - Szansa Ivicica, jego strzał otarł się o raka Elżbieciaka, od poprzeczki i wyszedł obok bramki.
- 3 min. - GOL! 1-0! Mermer wywalczył krążek, wjechał przed bramkę i wcisnął krążek obok parkanu Elżbieciaka.
- 2 min. - Indywidualna akcja Gruszki, minimalnie jego strzał minął słupek. Faulowany Malasiński, kara dla Urbańczyka
- 1 min. - Jóźwik zakręcił obrońcą gospodarzy, podał przed bramkę, ale jego partner z ataku został zablokowany.