10:14 2 min. Filip Vychodil #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:01 2 min. Jakub Jaskólski #14 Podcięcie
34:23 2 min. Kamil Duszak #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:09 2 min. Karel Horný #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:06 2 min. Filip Vychodil #4 Uderzanie kijem
55:49 2 min. Petr Valušiak #9 Wysoko uniesiony kij
58:14 2 min. Grzegorz Myjak #59 Atak kijem trzymanym oburącz
58:54 2 min. David Galvas #37 Przeszkadzanie
63:01 2 min. Radim Antonovič #39 Uderzanie kijem
-WAŻNE! - Jeśli chcesz pomóc w utrzymaniu serwera, klikaj w reklamę znajdującą się na stronie głównej obok panelu logowanie. Dziękujemy!

----

63 min - KTH w przewadze

63 min - Kostecki sam najechał na bramkę Dzwonka lecz uderzył prosto w bramkarza

63 min - Nikt nie ryzykuje, gdyż nie chce popełnić błędu, czyżby po raz pierwszy w tym sezonie karne na Zimowym?

61 min - Już ok gramy dalej, nerwowo na trybunach

61 min - Valusiak zwija się z bólu na lodzie

61 min - Rozpoczęła się dogrywka, ale szansa Tomka Kozłowskiego. Gumę pięknie wyłapał Raszka

60 min - GOOL! Valusiak wyrównuje i mamy koniec regulaminowego czasu

59 min - Bacul strzelił gola, lecz sędzia dyktuje spalonego

58 min - KTH bez bramkarza

58 min - Kruczek z bliska prosto w Dzwonka, czas dla KTH

53 min - M. Kozłowski pomknął samotnie na bramkę rywala i uderzył w słupek, szczęście po stronie przyjezdnych

53 min - GOOL! Mamy odpowiedź gości. Niepilnowany Bucek kieruje z bliska krążek do siatki

51 min - GOOL! Luka po lodzie i mamy trzeciego gola. Zawodnik Zagłębia ku niebu skierował palec w geście radości

49 min - Kapitalna obrona bramkarza KTH, kibice już widzieli krążek w bramce po strzale Bacula, a ten znalazł się w łapaczce Raszki

48 min - Jaros silnie strzelił z wysokości bulika, lecz gumę barkiem odbił Raszka

44 min - Bucek mógł szybko doprowadzić do wyrównania, tym razem Dzwonka uratował słupek

43 min - GOOL! Rozklepana defensywa Krynicy, szybkie trzy podania z klepki i mamy bramkę. Strzelcem Luka

41 min - Luka mógł szybo zdobyć bramkę w trzeciej tercji, lecz krążek skutecznie zamroził bramkarz KTH

40 min - KONIEC II TERCJI

39 min - GOOL! I mamy wyrównanie. Zagłębie przepuściło najeżdżającego Valusiaka, a ten strzałem z nadgarstka nie dał szans Dzwonkowi. Piękna bramka

38 min - Kostecki leżał na lodzie po starciu z obroną Zagłębia lecz zdołał się podnieść i zjechał do boksu

35 min - Horny silnie strzelił po lodzie, Dzwonek nie wiedział gdzie krążek lecz ostatecznie nie ma gola. Nadal jednobramkowe prowadzenie Zagłębia

33 min - Kapitalna obrona Dzwonka po strzale jednego z napastników KTH, bramkarz miejscowych odbił krążek klatką piersiową

30 min - Bacul na raty próbował pokonać Raszkę, lecz dobrze bramkarz KTH

26 min - Cieślicki z bliska mógł pokonać Dzwonka, lecz znów ponownie górą bramkarz miejscowych. Chwilę później ponownie dał znać o sobie Kostek

23 min - Grajcie dla kibiców słychać na trybunach, początek tercji dla KTH, lecz napastnicy przyjezdnych nie potrafią pokonać Dzwonka

21 min - Gramy, krążek dla KTH

20 min - KONIEC I TERCJI

17 min - Najazd Kosteckiego ponownie nie przyniósł gola, KTH po raz pierwszy w przewadze

16 min - Kostecki z bliska mógł doprowadzić do wyrównania, lecz nie znalazł sposobu na pokonanie Dzwonka.

14 min - GOOL! Z bulika po lodzie sprytnie uderzył Cychowski, który w końcu dał miejscowym prowadzenie

11 min - Tym razem słupek po strzale Jarosa. Po chwili pod bramką Zagłębia dał o sobie znać Zabawa, który próbował zaskoczyć sosnowieckiego bramkarza

10 min - Tomek Kozłowski uderzył w słupek z ostrego kąta, grając w przewadze sosnowiczanie byli bliscy otwarcia wyniku

9 min - Horny ponownie stworzył dużo zamieszania pod bramką rywala, napastnik KTH silnie huknął z wysokości bulika lecz krążek tylko minął bramkę Dzwonka

8 min - Chabior samotnie pomknął na bramkę Dzwonka, lecz parkanem krążek zdołał odbić Dzwonek, w odpowiedzi Marcin Kozłowski również prosto w bramkarza

6 min. - Szybka wymiana krążka po obu stronach, zero przerw lecz wynik nadal taki sam. W drużynie gości raz po raz widać Hornego, doświadczony zawodnik szaleje na lodzie

3 min. - Banaszczak mógł otworzyć wynik, lecz jego dobitkę zdołał wyłapać bramkarz KTH

1 min. - Gramy, w bramce Raszka i Dzwonek

0 min. - Przed meczem minutą ciszy uczczono śmierć młodego hokeisty Polonii Bytom.

0 min. - Na lodzie szybki mecz rozgrywają najmłodsi hokeiści Zagłębia

0 min. - Witamy ze Stadionu Zimowego, zawodnicy zeszli już do szatni po rozgrzewce. W składzie Zagłębia dzisiaj po raz pierwszy - Łukasz Kulik