Rozgrywki: 2010/11 - Ekstraliga: Regularny
0:1 Vladimír Luka #11 ( David Galvas #37 ) 5/5 09:55
0:2 David Galvas #37 ( Radim Antonovič #39 ) (+1) 5/4 10:33
1:2 Maciej Mermer #22 (-1) 4/5 12:47
2:2 Maciej Mermer #22 ( Krystian Dziubiński #9, Dmitri Rodin #5 ) 5/5 26:29
2:3 Radim Antonovič #39 ( Martin Voznik #75, Vladimír Luka #11 ) (+2) 5/3 39:37
3:3 Martin Vozdecký #8 ( Zoltán Kubát #61, Krzysztof Zapała #19 ) (+1) 5/4 44:57
- Koniec Meczu 4-3 dla Ciarko KH.
- 58 min. - Sanoczanie grają przez 2 sekundy w podwójnej przewadze.
- 57:48 - Czas dla drużyny gospodarzy.
- 58 min. - Gruszka nie trafiła do pustej bramki po podaniu Malasińskiego.
- 57 min. - Mocny strzał Dziubińskiego odbija Dzwonek, w odpowiedzi Jaros potężnie - broni parkanami Rączka.
- 55 min. - Vozdecky indywidualna akcja, minął obrońców, wjechał przed bramkę, Dzwonek odbił gumę, ale czeski napastnik był faulowany przez rywala.
- 53 min. - Potężnie Luka, ale świetnie odbijaczką wybija Rączka.
- 52:56: - Czas dla Zagłębia.
- 53 min. - Zamieszanie pod bramką Rączki, Voznik kilkukrotnie dobijał swój strzał, ale Rączka mrozi parkanami.
- 52 min. - Rąpała trafia na ławkę kar i Zagłębie ponownie gra w podwójnej przewadze przez 1:35
- 52 min. - Vozdecky faulowany, ale sędzia nie reaguje - ale za moment wypatrzył się przewinienia Zapały.
- 52 min. - Biały marnuje trzecią setkę w meczu. Zapała mocno strzelił z okolicy bulika, Dzwonek odbił gumę przed siebie ale Biały nie zdołał umieścić gumy w bramce.
- 51 min. - GOL! 4-3! Świetnie Słowakiewicz zagrał do Malasińskiego, ten w sytuacji sam na sam, strzelił między parkanami Dzwonka. Zespół z Sanoka zdobył drugiego gola w osłabieniu.
- 51 min. - Tomek Kozłowski sam na sam, Rączka leżąc broni parkanami.
- 50 min. - Vozdecky minął dwóch rywali, ale jego uderzenie przeszło obok słupka.
- 49 min. - Mermer trafia na ławkę kar za zahaczanie.
- 48 min. - Dziubiński strzelił z okolicy bulika, Dzwonek odbił, ale skutecznie obrońcy zablokowali chcącego dobić Gruszkę.
- 47 min. - Mocny strzał Marcina Kozłowskiego z okolicy bulika, łapie Rączka.
- 45 min. - GOL! 3-3! Martin Vozdecky pięknym strzałem pod poprzeczkę ulokował gumę w bramce Dzwonka.
- 44 min. - Kara dla gości.
- 41 min. - Banaszczak z niebieskiej, mrozi parkanami Rączka.
- Trwa II tercja

- Koniec II tercji
- 40 min. - GOL! 2-3! Antonovic dobił strzał Voznika, który odbił się od słupka.
- 40 min. - Z niebieskiej Duszak, łapie Rączka.
- 39 min. - Zapała trafia na ławkę kar. Druga kara dla gospodarzy, Zagłębie przez 1:44 zagra w podwójnej przewadze.
- 38 min. - Kozłowski Tomek dostał podanie przed bramkę, trzykrotnie dobijał swój strzał ale ten ostatni Rączka złapał rakiem.
- 37 min. - Kuc z niebieskiej, dobijał Antonovic ale skutecznie broni Rączka.
- 36 min. - Suur źle trafił w krążek po podaniu Malasińskiego z niebieskiej.
- 35 min. - Vozdecky sam na sam, jednak strzelił w parkany Dzwonka, był przy tym faulowany przez Jaskólskiego. Wcześniej leżącego Rączkę mógł pokonać Kozłowski.
- 33 min. - Guriczan mógł dobić strzał Milana, ale strzelił obok bramki.
- 30 min. - Indywidualna akcja Vozdekcyego, objechał bramkę ale strzelił tuż obok słupka.
- 28 min. - Potężnie Guriczan z pierwszej, Dzwonek instynktownie broni barkiem.
- 27 min. - Kara dla Słowakiewicza, goście w przewadze. Siły się wyrównują Sarnik zaatakował Zapałę przy bandzie.
- 26 min. - GOL 2-2! Dziubiński minął przeciwnika, podał wzdłuż bramki a tam z bliska Mermer doprowadził do wyrównania.
- 25 min. - Luka sam na sam! Ale Rączka wybił mu krążek kijem. W odpowiedzi Vozdecky, ale Dzwonek broni jego strzał.
- 24 min. - Sarnik wjechał w tercję przeciwnika, strzelił z nadgarstka, ale Rączka na posterunku.
- 23 min. - Dziubiński wjechał przed bramkę, próbował wcisnąć krążek ale bramkarz gości mrozi gumę.
- 23 min. - Z niebieskiej Ivicic, na raty łapie do raka Dzwonek.
- 22 min. - Sanoczanie nacierają, strzał Mermera i dobitkę Milana broni Dzwonek, kara dla gości.
- 21 min. - Druga bardzo dobra szansa Białego na wyrównanie, ale strzelił ponownie z bliska prosto w Dzwonka.

- Koniec I tercji
- 20 min. - Świetnie łapaczką strzał Milana wyłapał Dzwonek.
- 19 min. - Biały miał 100% okazję, dostał krążek od Zapaly przed bramkę, ale źle uderzył i Dzwonek bez problemu złapał gumę.
- 18 min. - Tomasz Kozłowski w kontrze dobijał strzał Voznika, ale nie trafił w bramkę.
- 17 min. - Faulowany pod bramką Malasiński, łapie się za twarz, ale bez kary.
- 16 min. - Dzwonek broni z niebieskiej strzał Kubata i Ivicica.
- 15 min. - Gospodarze grają ponad minutę w podwójnej przewadze.
- 14 min. - Potężnie Ivicic zza niebieskiej, broni Dzwonek. Sanoczanie atakują pomimo osłabienia. Wcześniej Zapała miał okazję ale Dzwonek nie dał się oszukac.
- 13 min. - GOL! 1-2! Maciej Mermer na pełnej prędkości wyprzedził Lukę i w sytuacji sam na sam wyczekał Dzwonka i strzelił z backhandu obok niego.
- 12 min. - Potężnie Marcińczak z niebieskiej, broni Rączka.
- 11 min. - GOL! David Galvas z niebieskiej wrzucił krążek, zaskakując Rączkę. Bramkarz gospodarzy mógł się lepiej zachować przy tym golu.
- 10:02 - Wchodzi Marek Rączka za Michała Plaskiewicza.
- 10 min. - Kara meczu dla Michała Radwańskiego, który według sędziego zranił Robina Bacula, krew na lodzie. Służby porządkowe usuwają krew.
- 10 min. - Potężnie Guriczan, odbija Dzwonek.
- 9 min. - GOL! 0-1! Luka potężnie uderzył z okolicy bulika zaskakując Plaskiewicza.
- 6 min. - Gospodarze w przewadze, Gruszka ponownie z bliska strzelił prosto w Dzwonka.
- 5 min. - Gruszka sam na sam, zwodem chciał oszukać Dzwonka, ale ten nie dał się oszukać.
- 5 min. - Mermer zbyt lekko z backhandu by zaskoczyć Dzwonka.
- 4 min. - Sarnik przechwycił krążek, ale strzelił w dobrej okazji obok bramki.
- 3 min. - Luka potężnie, ale nad bramką.
- 2 min. - Mermer z boku, odbija Dzwonek.
- 1 min. - Przerwa w grze. Jaskólski zaatakował Malasińskiego pod bandą, ten się zwija z bólu.