32:43 2 min. Grzegorz Myjak #59 Wysoko uniesiony kij
36:14 2 min. Michał Piotrowski #91 Przeszkadzanie
36:14 2 min. Milan Ovšák #16 Atak kijem trzymanym oburącz
37:17 2 min. Filip Vychodil #4 Przeszkadzanie
38:12 2 min. Grzegorz Pasiut #19 Przeszkadzanie
39:59 2 min. Martin Buček #69 Przeszkadzanie
45:16 2 min. Patryk Noworyta #55 Trzymanie przeciwnika
49:23 2 min. Patryk Noworyta #55 Trzymanie kija przeciwnika
52:30 2 min. Petr Dvořák #20 -
53:31 2 min. Krzysztof Kozak #12 Trzymanie przeciwnika
58:45 2 min. Kara tech. dla drużyny Kara mniejsza techniczna
Zapraszam na kolejny mecz w Krynicy, gdzie miejscowe KTh zmierzy się z GKS-em Tychy, który odbedzie się w niedziele (10.10.2010r.) o godzinie 18.00. ZAPRASZAMY!!!

-KONIEC-

Po zaciętej walce beniaminka z Krynicy z vice-mistrzem Cracovią wygrywaja przyjezdni. Mecz był bardzo emocjonujący, myślę że kryniczanie zasłużyli na dogrywkę, jednak nie wykorzystali dogodnych sytuacji, pomimow wsyzstko, wielkie BRAWA!!!!

59 min. !GOL! 1:3! KTH straciło krążek, podanie dostał Dvorak i do stryaem do pustej bramki roystryzga losz spotkania.
59 min. KTH wycofało bramkarza.
59 min. Zostało 23 sekundy, co to będzie... Bulik pod bramką Radzika
58 min. Akcja sam na sam, D. Laszkiewicz przegrywa pojedynek, świetnie broni Raszka.
57 min. Cracovia cały czas wybija krążek ze swojej tercji. Gospodarze nie mogą zalożyć zamka.
57 min. Krązek wystrzelony poza lodowisko.
57 min. Time-Out dla KTH.
57 min. Po rz kolejny w dogodnej sytuacji hokeista KTH, jednak znowu faulowany.
56 min. Ataki KTH odpierane przez gości, jest gorąco.
55 min. Cała hala na stojąco dopinguje KTH.
54 min. Gramy w pełnych składach, groźne ataki z jednej jak i z drugiej strony, bedzie bardzo nerwowa koncowka.
51 min. Dubel zagrywa do Hornego, jednak niecelnie,a mogłoby być sam na sam.
50 min. Załozony zamek przez KTH, mocny strzał Tyczyńskiego odbija Radzik, Horny dobija, ale już tym razem zamrazą krązek bramkarz.
49 min. KTH popełnia błedy w obronie przy wyprowadzaniu krązka, dobrze, że Raszka był gdzie powinien.
48 min. Valusiak wyprowadza konter zagrywa do Hornego, ten jednak faulowany, będziemy mieli karę.
47 min. gramy 5 na 5, od razu groźna akcja gości w wykonaniu Kłysa oraz Laszkiewicza.
46 min. Wkońcu KTH gra zakłada prawdziwy zamek, przeciwnicy nie są w stanie wyrzucić krązka z tercji, jednak dużo szczęścia ratuję Cracovie przed stratą bramki.
45 min.Gospodarze przez chwile grali 6 na 5, cały czas kontrolując grę, ostanie minuty gry Cracovii polegaly na wybijaniu krązka.
44 min. KTH ambitnią grą zamyka przyjezdnych w zamku grając 5 na 5, duze zamieszanie pod bramką,ale zwyciezką ręką wychodzą z tej opresji przyjezdni graczze.
43 min. Hokeiści ComArch-u cały czas pod bramka miejscowych.
42 min. Groźnie atakują przyjezdni, ale świetnie spisuje się dzisiejszego dnia krynicki goalkiper.
41 min. Na lodzie lezy Martynowski po zagraniiu ciałem przez Ovsaka.
41 min. Wygrany bulik przez przyjezdnych.
Hokeiści wyjechali na lód.

-III tercja-

19 min. Akcja KTH 3 na 2, zakończyło się na jednak na karze dla Bucka
19 min. Mocny strzał Ovsaka z niebieskiej.Radzik na posterunku.
19 min. Świetna akcja Kosteckie, Radziszewski wyłapuje krązek.
18 min. Posypało się nam troche kar. Nerwy dają o sobie znać.
17 min. Grozna akcja Cracovii strzela D. Laszkiewicz, po chwilowym zastanowieniu sedzia rozkłada ręce.Nie ma bramki.
16. min. Granmy 5 na 5, ataki Cracovii skutecznie odpieraja miejscowi.
15 min. Dubel wjeżdza do tercji, zagrywa i sedzia odgwizduje spalonego.
14 min. Martynowski objechał światynie Raszki,ale bezskutecznie.
13 min. Gramny 5 na 4, atakaują Pasy, krązek zamraża bramkarz.
12 min. Podanie spod bulika Raszki do Hornego, wjeżdża przepisowo do tercji przyjezdnych,a sędzia odgwizduje spalonego.
11 min. Kth gra 5:3, jednak bez oddanego strzału an bramkę jak anrazie. Gospodarze wjeżdzają do tercji przeciwnika,ale nie moga założyc zamka.
10 min. Kostecki dostał podanie, wyszedł sam na sam, został podcięty i tylko kara, 2 min. dla Noworyty.
9 min. Ovsak leżał chwilę na lodzie. Przerwa w grze.
9 min. Gramy 5 na 5.
8 min. Cracovia zamknięta w zamku. Myjak nie utrzymał krążka, spalony.
7 min. Wstrzelnie krązka do tercji KTH przez Noworytę, Gospodarze wybijąją od razu krążek, uwolnienie.
7 min. !GOL! 1:2! Valusiak objechał obrońce, z naroznika zagrał do Hornego, a ten strzałem z klepki strzelił do odslonietej bramki
6 min. Cracovia fauluje, zjeżdza Raszka do boksu.
5 min. Kruczek podaje do Kosteckiego, strzał zablokowany.
4 min. !GOL! 0:2! Biela podaje do Słabonia, a ten strzałem z nadgarstka umieszcza gumę w siatce.
4 min. Cracovia wygrywa bulik, podanie do Noworyta, broni Raszka.
3 min. Akcja Kosteckiego, zatrzymana przez obrońców. Gramy 5 na 5.
2 min. Kateheci wybiją krążek, już tylko 5 sekund do końca kary.
2 min. Zamek, groźny strzał z bulika, krązek przykrywa Raszka.
1 min. Cracovia gra 5 na 4. Jak anrazie beniaminek dzielnie się broni.
1 min. Bulik wygrywają przyjezdni, wprowadzenie krążka do tercji i strzał Laszkiewicza.

II tercja.

-Przerwa-

Po pierwszej tercji zarysowała się przewaga vice-mistrzów Polski z ostaniego sezonu, jednak, o gospodarzach nie mozemy powiedzieć złych słow. Zostawiają serce na lodzie, możemty ich nagrodzić za szybkośc i grę z kontrataków, a także kilka ładnych,a zarazem składnych akcji.
19 min. Akcja Cracovii 3 na 2, jednak przerywa Ovsak
19 min. Petr Valusiak wyprowadza krążek ze swojej tercji, mija dwóch zawodników,ale na strzał zabrakło sił.
19 min. Dubel z Kth ląduje na ławce kar.
16 min. Bład kryniczan przy wyprowadzaniu krązka i gume przejmuję Kostuch, wychodzi sam na sam, ale w środek bramkarza.
16 min. Kateheci nie mogą wprowadzić krążka do tercji gości.
14 min. Dwójkowa akcja gospodarzy z kontrataku, jednak Dubel nie trafia. Cracovia nadla 5 na 4.
14 min. Podanie do Martynowskiego, a ten atomowym strzałem spod niebieskiej strzela, szkoda, że w środek bramkarza, krązek pzoa lodowiskiem.
13 min, Cracovia znowu w zamku, na karę ląduje drugi zawodnik KTH
12 min, Cracovia zamyka kryniczan w zamku,niedokładne podanie i krążek wybija Ovsak
10 min. Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, nie trafia jednak Dubel.
9:42 min buli pod bramką gości, wygrywają Kateheci, jednak nie utrzymują się w tercji przeciwnika i sedzia odgwizduje spalonego.
9 min. Horny wprowadza krązek do tercji "pasów", wycofuje do tyłu i...krążek otrzymuje Pasiut, kontraatak,ale niudany...
8 min. GOL!! 0:1! Kateheci nieumiejętnie zakładają zamek, krążek przejmuje gracz Cracovii, wychodzi sam na sam i Raszka przegrywa pojedynek.
6 min. Mocny strzał Piotrowskiego z okolic bulika
5 min meczu, groźna akcja Cracovia, krązek trafia w poprzeczkę odbija się od słupka i wylatuje z bramki

#33 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 1 1.00 33 33 0 0 0 0 96.97 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0