50:26 2 min. Miłosz Lidtke -
54:47 2 min. Kamil Gościmiński -
55:13 2 min. Łukasz Chrzanowski -
I TERCJA
1min Mecz rozpoczęty, pierwszy krążek dla torunian
2min Na początku spotkania to nowotarżanie groźnie atakują, groźną akcję przeprowadził Kolusz, lecz bez strzału na bramke!
4min Ajjj... Teraz Łabuz strzałem z niebieskiej sprawdził bramkarza gości
5min Na początku zdecydowana przewaga gospodarzy, ale nie potrafią zdobyć bramki
6min Bryniczka otwiera wynik spotkania, strzałem z najbliższej odległości pokonuje Witowskiego!!
7min Na ten moment drużyna z Torunia nie oddała strzału na bramkę, a nowotarżanie cały czas groźnie atakują... Teraz jeszcze kara dla Sokołów!
8min Minuta kary minęła, bez groźnych akcji gospodarzy... Z kontrą wyjechał Marmurowicz i strzałem z nadgarstka starał się zaskoczyć Furce
9min Obie drużyny w pełnych zestawieniach... Teraz Michalski sam na sam po doskonałym podaniu Kolusza, dobrze parkanem broni Witkowski
10min Goście doprowadzają do wyrównania, strzał Lidtke z najbliższej odległości dobija Wiśnieski
11min Przyjezdni starają się iść za ciosem, Bomastek bliski zdobycia drugiej bramki, a teraz Kmiecik nie trafia praktycznie do pustej bramki
13min Teraz Bomba przeprowadził indywidualną akcję po czym zagrał do Ziętary, a ten wprost w bramkarza przyjezdnych... Aleee teraz jest już bramka!!Nowotarżanie wygrali bulik po czym krążek zagrany został do Sulki a ten strzałem z pod niebieskiej umieszcza krążek w bramce
14min Teraz ładna akcja drugiego ataku Podhala, Malasiński próbował objechać Witowskiego, ale bez skutku
15min Teraz Ziętara na dwa prazy próbował bramkarza przyjezdnych, lecz ten ze szczęściem dobrze interweniuje!
16min Kara dla Sokołów.... Gol dla Podhala !! Jednak nie sędzia dopatrzył się spalonego w polu bramkowym... Gol w osłabieniu dla Sokołów Ignatovics
17min Kamil Kapica trafia w słupek!
18min Teraz Neupauer próbował szczęście z dwóch metrów, lecz wprost w parkany bramkarza Sokołów
19min Kolusz przejął krążek w środkowej tercji i pokusił się o mocny strzał z pod niebieskiej, ale dobrze barkiem broni Witkowski...Czwarta akcja i trzecia bramka dla Sokołów po dobitce Kalinowski pokonuje Furce
20min Tym razem kara dla Dutki, do końca tej tercji i na początku następnej torunianie w przewadze... KONIEC I TERCJI

II TERCJA
21min Pierwszy krążek dla nowotarżan, goście jeszcze przez kilkadziesiąt sekund w przewadze
22min Obie drużyny w pełnym zestawieniu... Po chwili jeszcze Minge starał się pokonać mocnym strzałem Furce!
25min Akcja Bryniczki, zakotłowało się pod bramką Witowskiego, lecz bez groźnego strzału
26min Goście skutecznie rozbijają ataki nowotarżan, teraz ładna akcja Malasińskiego zakończona strzałem obok bramki, a po chwili Michalski marnuję doskonałe podania Kolusza!
27min Teraz mocne uderzenie Bryniczki ląduje ponad bramką bramkarza Sokołów
28min Teraz Ignatovics po indywidualnej akcji strzałem po lodzie starał się pokonać Furce, lecz ten dobrze broni parkanem
30min Mocne uderzenie Bomastka ląduje poza lodowiskiem
31min W dalszym ciągu 3:2 dla Sokołów, Michalski marnuję trzecią sytuację su procentową!!
32min Kolejny groźny strzał na bramkę Witowskiego! Tym razem Neupauer po indywidualnej akcji, wprost w bramkarza...
33min Tym razem swoich sił spróbował, Kolusz, ale uderzył jednak wprost bramkarza... GOLLLLL Tomasz Malasiński w swoim stylu wyłuskał gumę pod bramką torunian i doprowadza do wyrównania!
36min Kara dla gości, wcześniej Michalski zmarnował następną "setkę"... Jednak nie ma kary! Cyrk na lodzie !! A teraz sędzie pokazał, że jest bramka! Nikt nie wie co się dzieje ! Kolusz oddał strzał po lodzie, a bramkarz rzucił kij dzięki czemu ustrzegł swoją drużynę przed stratą bramki! GOL UZNANY !!
37min Neuapuer po indywidualnej akcji minimalnie chybił.. Kolejna okazja do zdobycia bramki w przewadze dla nowotarżan.
38min Zakotłowało się pod bramką Witowskiego! Bramkarz torunian rozgrywa mecz życia!! coś niesamowitego co ten chłopak wyczynia w bramce!! Teraz wybronił dwa groźne strzały Kolusza!
39min To musiało się tak skończyć !! "Malaś" wykazał najwięcej zimnej krwi w zamieszaniu pod bramkowym i umieścił krążek w bramce!
40min Witowski już nie ma tyle szczęście co poprzednio i kolejną bramkę po pięknej indywidualnej akcji zdobywa Damian Kapica!
KONIEC II TERCJI... MMKS PODHALE PROWADZI 6:3

III TERCJA
41min Zaczynamy ostatnią odsłonę spotkania grając 4na4 i po chwili Kmiecik był bliski zdobycia bramki.. Kolusz nie trafił "setki" po chwili gol dla Sokołów, Ignatovics pokazał wielki spokój w sytuacji sam na sam i nie dał żadnych szans Furcy!
43min Obie drużyny w pełnym zestawieniu... Witkowski pewnie interweniuje po strzale Michalskiego
45min Teraz Marmurowicz groźnym strzałem z backhanu starała się zaskoczyć golkipera nowotarżan
46min 7:4, kolejną bramkę dla gospodarzy zdobywa Bomba, który to wykończył swoją indywidualną akcję!
48min Kolusz piekielnie mocno z niebieskiej, jednak obok słupka
50min Tempo gry wyraźnie spadło, obie drużyny nie stwarzają sytuacji bramkowych.
51min Nowotarżanie teraz w przewadze... Kapitalny zwód Kolusza minął obrońce toruńskiego, ale w końcowej fazie akcji podał nie dokładnie
53min Arbiter widzi błędy, których nie było... Po raz kolejny sędziowie nie dają pograć obu drużynom... Obie drużyny w pełnym zestawieniu...
54min Teraz bardzo ładna akcja przyjezdnych i Minge trafia tylko w słupek!!
55min Patryk Pronobis uderzony kijem w twarz, gra na chwile przerwana - jednak zawodnikowi nic wielkiego się nie stało i gra wznowiona
56min Przez 90sekund nowotarżanie z podwójną przewagą!