58:59 25 min. Bartłomiej Gaj #4 Kara meczu
58:59 2 min. Ladislav Paciga #9 -
Źródło: własne, PZHL, podhale-nowytarg.pl, TVP Kraków, youtube.com, sport.tvp.pl.

- Rozpoczynamy I tercje, krążek dla Podhala.
- 1 min. - Kotlorz spod bandy broni parkanem Zborowski.
- 2 min. - Malasiński uderzony w twarz kijem przez tyszanina - bez kary.
- 3 min. - Woźnica obok bramki. Gonera strzela, Woźnica zmienia lot krążka, obok słupka.
- 4 min. - Zamieszanie pod bramką Zborowskiego, Maćkowiak dobija krążek nie ma gola.
- 5 min. - Parzyszek blisko zdobycia gola, krążek musnął zewnętrzną stronę słupka.
- 6 min. - Paciga z okolicy bulika - efektownie do łapaczki krążek łapie Zbora. Sokół obok bramki.
- 8 min. - Wołkowicz z niebieskiej, prosto w Zborowskiego.
- 9 min. - Voznik dostał podanie przed bramkę, ale nie trafił w krążek. Indywidualna akcja Kolusza, strzelał z ostrego kąta ale broni Sobecki.
- 11 min. 0-1 Gonera wjechał w tercję i strzałem z pociągnięcia w długi róg przy słupku pokonał Zborowskiego. Gol w osłabieniu.
- 12 min. - Spięcie przy bandzie pomiędzy Koluszem a Proszkiewiczem, obaj sędzia odesłał na ławkę kar.
- 12 min. - Suur mocno z niebieskiej - broni Sobecki.
- 14 min. - Strzał Wołkowicza zablokowany.
- 15 min. - Kmiecik dostał podanie z boku, pojechał sam, ale strzelił zbyt lekko i łatwo złapał Sobecki.
- 15 min. - 0-2 Błąd nowotarskiej obrony, Proszkiewicz z boku wjechał przed bramkę, wymanewrował Zborę i strzelił obok niego.
- 17 min. - Dziubiński praktycznie nie trafia do pustej bramki. Doskonała sytuacja.
- 19 min. - Kmiecik za niebieskiej, odbija Sobecki.
- Koniec I tercji

- Trwa II tercja
- 21 min. - Bakrlik z boku najechał i strzelił obok bramki.
- 22 min. - Podhale wyjechał 2 na 1, Kolusz strzelił z nadgarstka, broni Sobecki.
- 23 min. - Szansa dla Podhala, 5 na 3 przez 1 min. i 7 sek.
- 24 min. - Po strzale Sroki krążek odbija się od kasku Sobeckiego.
- 24 min. - Fatalna gra Podhala w podwójnej przewadze.
- 25 min. - 1-2 Piękne uderzenie Martina Ivicica z pociągnięcia ląduje w okienku bramki Sobeckiego, który był zasłonięty.
- 25 min. - W odpowiedzi Garbocz, krążek lecący w okienko wygarnia rakiem Zbora.
- 27 min. - 1-3 Błąd Sroki który za bramką stracił krążek, Bacul podał przed bramkę a tam będący sam Parzyszek pokonał Zborowskiego.
- 28 min. - Gospodarze zagubieniu, Tyszanie raz co raz atakują bramkę Zborowskiego.
- 30 min. - 1-4 Kolejny błąd nowotarskiej obrony, bramkę objechał Sokół i z backhandu pokonał Zborowskiego. Sokoła nie upilnował Kolusz.
- 33 min. - z boku mocno Bryniczka - odbija Sobecki.
- 35 min. - fatalny błąd Suura, krążek przejął Garbocz, ale Zbora na posterunku.
- 36 min. - Bacul dostał podanie przed bramkę, strzelił prosto w Zborowskiego.
- 37 min. - Szansa Kapicy, którzy otrzymał bardzo dobre podanie od Bakrlika który wcześniej minął dwóch przeciwników ale młody zawodnik zamiast strzelać to jeszcze podawał i z dogodnej akcji nic nie wyszło.
- 38 min. - GKS wyjechał z kontrą, Bagiński dostał podanie wzdluż bramki, ale dobrze obronił Zborowski.
- 39 min. - Zamieszanie pod bramką GKS, broni Sobecki. Przepychanki pod bramką gości, wymiana ciosów.
- Koniec II tercji.

- Trwa III tercja
- 41 min. - Na ławkę kar siada Ivicic i siły się wyrównują.
- 42 min. - Szansa tyszan, Sokół do Proszkiewicza wzdłuż bramki, ale ten nie opanował krążka.
- 43 min. - Ivicic z niebieskiej, Sobecki odbija krążek na siatkę za bramką.
- 45 min. - Bakrlik z półobrotu, broni Sobecki
- 46 min. - 2-4 Baranyk wjechał w tercję, strzelił zza obrońców, guma wpadła między nogami Sobeckiego.
- 48 min. - Paciga sam na sam, broni Zborowski parkanami.
- 50 min. - Łabuz sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Woźnicę, kara.
- 51 min. - 2-5 Mejka z niebieskiej, krążek ląduje przy słupku bramki Zborowskiego.
- 53 min. - Dużo chaosu w grze obu drużyn
- 55 min. - Krzak z boku, broni Zbora.
- 56 min. - 2-6 Błąd Zborowskiego, który wypuścił z łapaczki krążek po strzale Woźnicy.
- 58 min. - Tyszanie w przewadze, spokojnie rozgrywają krążek.
- 59 min. - Goście w podwójnej przewadze. 108 sekund.
- 59 min. - Gaj chciał zmierzyć się w pięściarskim pojedynku z Pacigą ale ten nie miał ochoty na bójkę.