13:30 2 min. Jarosław Kłys #21 Zahaczenie
49:52 2 min. Igors Bondarevs #24 -
Źródło: własne, PZHL, cracovia.pl.

DOGRYWKA

- Koniec III tercji
- 56 min. - Strzał Piotrowskiego zablokowany.
- 53 min. - Pasiut z dwóch metrów - broni Rajski.
- 51 min. 4-4 ! Leszek Laszkiewicz z bliska pokonał Rajskiego, po podaniu Słabonia w osłabieniu.
- 49 min. - Zachariasz strzela obok słupka.
- 47 min. - T. Kozłowski strzela obok bramki.
- 45 min. - Rajski broni strzał Drzewieckiego.
- 43 min. - Pasiut strzela mocno z okolicy bulika - broni Rajski.
- 42 min. - 3-4 Gola dla Zagłębia! G. Da Costa zagrywa pod bramkę do Jarosa a ten pewnym strzałem pokonał Radziszewskiego.
Trwa III tercja

40 min - T. Kozłowski uderza, ale krążek przelatuje nad bramką. Zagłębie gra w pełnym składzie
39 min - D. Laszkiewicz z 4 metrów - pudło
38 min - Cracovia nie zakłada zamka
36 min - Różański zagrywa do Sarnika, a ten pakuje krążek w siatkę wprost między parkanami Radziszewskiego i zdobywa kontaktową bramkę
34 min - Csorich zagrywa do Słabonia, ten do D. Laszkiewicz, który strzałem z 4 metra pokonuje bramkarza Zagłębia
33 min - gospodarze znów graja w przewadze
31 min - Dulęba bardzo mocno strzela z niebieskiej, ale nie daje rady pokonać Rajskiego
30 min - L. Laszkiewicz uderza z 3 metra, ale niecelnie
29 min - Witowski podaje do Rutkowskiego, ten wjeżdża w tercję gości i uderza, Rajski nie daje się zaskoczyć
28 min - Dronia strzela z niebieskiej - strzał zblokowany
27 min - Zachariasz strzela mocno z niebieskiej, jednak krążek mija bramkę gospodarzy
26 min - Rutkowski uderza z ostrego kąta i kładzie Rajskiego
24 min - Musiał zagrał przed bramkę do Radwańskiego, ale ten zostaje zablokowany
23 min - Witowski uderza spod niebieskiej, ale Rajski łapie gumę
22 min - Opatovskky sam na sam z Radziszewskim, ale sędzia gwiżdże spalony. Bernat bliski pokonania Radziszewskiego
21 min - Csorich wykłada krążek Słaboniowi, który uderza z 6 metra, ale krążek przechodzi obok bramki
Rozpoczynamy II tercję - krążek dla Zgłębia

20 min - Goście grają w pełnym zestawieniu. Cracovia nie potrafi wykorzystać gry w przewadze 5 na 3
19 min - Bondarevs uderza z 5 metra, ale Rajski nie daje się pokonać
18 min - i jeszcze kara dla T. da Costy... Dwa strzały Csoricha i jeden L. Laszkiewicza, ale bez zmiany wyniku
17 min - Gospodarze grają w podwójnej przewadze
16 min - Drzewiecki świetnie zagrał do Piotrowskiego, ale ten w sytuacji sam na sam nie dał rady pokonać bramkarza gości
15 min - Balcik uderza przy słupku spod niebieskiej. Radziszewski zasłoniony był bez szans. Mamy 1:1
14 min - Różański zagrywa do Sarnika, ten oddaje niecelny strzał, ale wcześniej był zahaczany przez Kłysa
13 min - Dulęba strzela zza niebieskiej, ale Rajski na posterunku.
12 min - L. Laszkiewicz podaje do Bondarevsa, ten uderza z niebieskiej, ale krążek przechodzi nad bramką
11 min - Słaboń strzela z 4 metra i pewnym strzałem otwiera wynik spotkania
10 min - Cracovia zamyka Zagłębie we własnej tercji. Kłys uderza z 8 metra - nie ma gola
9 min - Dudas wjeżdża w tercję gości zza bramki podaje do Musiała, ale wynik meczu pozostaje bez zmian
8 min - T. Kozłowski wjechał w tercję Cracovii, oddał strzał z 7 metra - niecelny
7 min - Marcińczak uderzył po lodzie z 7 metra, krążek odbił się od bandy i leci prosto do Luki, ten oddaje strzał, ale niecelny
6 min - Piotrowski wycofuje krążek pod niebieską, a tam Guzik próbuje pokonać Rajskiego, ale strzał okazuje się zbyt słaby
5 min - Dudas strzela z 7 metra i trafia w boczną siatkę. Łopuski podaje do Musiała, jednak Rajski nadal niepokonany
4 min - L. Laszkiewicz dwukrotnie próbuje pokonać Rajskiego, jednak bez sukcesów
2 min - Gorąco przed bramką Radziszewskiego - Luka uderzył z ostrego kąta, ale Radzik nie daje się zaskoczyć
1 min - Radwański zagrywa do Łopuskiego, ale ten rozpędzony próbował gubi krążek