08:27 2 min. Marek Wróbel #20 Wysoko uniesiony kij
17:15 2 min. Łukasz Chrzanowski #10 Uderzanie kijem
23:27 2 min. Mateusz Strużyk #40 Wymuszanie kary (symulowanie)
24:29 2 min. Tomasz Ziółkowski #12 Opóźnianie gry
32:14 2 min. Przemysław Bomastek #18 Uderzanie kijem
40:46 2 min. Jarosław Dołęga #29 Zahaczenie
55:42 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Atak kijem trzymanym oburącz
58:54 2 min. Paweł Benasiewicz #23 -
58:54 2 min. Tomasz Chyliński #81 -
Źródło: własne, PZHL.

Koniec meczu Stoczniowiec wygrywa z TKH 6:3
60 min - kontra gości... i krążek łapie Odrobny
59 min - rozpoczyna się ostatnie minuta meczu. Obustronne wykluczenia
57 min - GOOOOLLLLL!!!!Chmielewski wycofuje krążek i Steber strzela 6 bramkę dla Stoczniowca, grającego w osłabieniu
56 min - kara dla Rzeszutko za atak kijem trzymanym oburącz
54 min - gra nareszcie toczy się w bardzo szybkim tempie. Obie drużyny walczą ambitnie, a akcja meczu przenosi się z tercji do tercji
53 min - groźna sytuacja pod bramką Stoczniowca, ale Odrobny broni dziś bardzo dobrze
50 min - GOOOOOLLL!!! Podanie wzdłuż bandy z tercji gospodarzy do Jankowskiego, który wykłada wzdłuż bramki dobijającemu Ziółkowskiemu
49 min - Stoczniowiec gra w pełnym składzie
48 min - Groźna sytuacja pod bramką gospodarzy. Odrobny kładzie się na krążku, a Bomastek po raz kolejny szuka okazji do bójki.
47 min - 2 minuty kary dla Furo za zahaczanie. TKH zakłada zamek, ale krążek
45 min - Na lodzie leży chwilę Kuchnicki, ale wstaje i zjeżdża o własnych siłach do boksu
44 min - bardzo ładna akcja Stoczniowca. Podaje Furo do Skutchana, ale temu ostatniemu nie udaje się pokonać Plaskiewiecza
41 min - Kara dla Dołęgi za zahaczanie
Rozpoczynamy III tercję

39 min - GOOOOOOLLLLL!!! Jankowski podaje ze środka lodu do Bartasa, ten wjeżdża do tercji TKH, bramkarz wybija krążek przed siebie wprost na Jankowiskiego, który umieszcza krążek w siatce
min - mecz toczy się wyłącznie w tercji gości
36 min - Stoczniowiec raz po raz atakuje Plaskiewicza, ale krążek minimalnie mija bramkę
33 min - GOOOOOLLLLL!!!! Szybka wymiana podań w tercji Stoczniowca i rajd Skutchana i mamy remis
33 min - Bomastek 2 minuty kary za uderzanie
32 min - GOOOOOOOLLLLLLL!!!! Szybka akcja trzeciej piątki Chmielewski podaje do Stebera i krążek trzepocze w siatce
30 min - Bomastek próbuje sprowokować bójkę, ale sędziowie są szybsi - na lodzie robi się nerwowo
29 min -na zupełnie pustą bramkę 3 bramkę strzela Marmurowicz
28 min - dziurę w obronie Stoczniowca wykorzystuje ponownie Bomastek - mamy wynik 1:2
27 min - Stoczniowiec gra w pełnym składzie
26 min - TKH zakłada zamek i raz po raz atakuje bramkę Odrobnego. W końcu udaje się go pokonać Bomastkowi
25 min - Kara dla Ziółkowskiego za celowe wybicie krążka. Trener TKH prosi o czas
24 min - Strużyk kara za symulowanie
Rozpoczynamy II tercję

20 min - Goście grają w pełnym składzie
19 min - Maciejewski oddaje mocny strzał z niebieskiej niestety prosto w bramkarza gości. Gościom udaje się wydostać z zamka założonego przez Stoczniowca
18 min - Strużyk w wyśmienitej okazji do strzału jednak trafia prosto w leżącego Plaskiewicza. Kara dla Chrzanowskiego za uderzanie
16 min - Zamieszanie -pod bramką Stoczniowca. Strzał oddaje Lidtke, krążek łapie Odrobny
15 min - Strzał Marmurowicza z niebieskiej, Odrobny jednak nie daje się zaskoczyć
14 min - Gdańszczanie mają optyczną przewagę, ale obrońcy TKH mają dziś zdecydowane dobry dzień
11 min - Stocznia gra w pełnym składzie. Przewaga TKH przebiegła bez większego zagrożenia
9 min - Kolejna akcja gospodarzy znów krążek ląduje pod . Kara dla M. Wróbla za grę niebezpiecznie wysokim kijem. Krążek poza tercją gospodarzy.
6 min -GOOOOOOOOl!!!!!!!!!!!!!! Smeja podaje ze swojej tercji podaje do Jankowskiego, ten wyjeżdża sam na sam z bramkarzem, jednak nie udaje mu się pokonać Plaskiewicza, krążek odbija się. Janek poprawia swój błąd podaniem zza bramki do Wróblewskiego i mamy 1:0 dla gospodarzy.
5min - groźnie pod bramką gości, ale Plaskiewicz nakrywa krążek
4 min - Stoczniowcy nie wykorzystują przewagi TKH gra już w pełnym składzie
2 min - 2 min kary dla Marmurowicza za spowodowanie upadku przeciwnika
1 min -kibice śpiewają "Sto lat" dla Josefa Vitka - przyłączamy się do życzeń