5:1 Sebastian Owczarek #24 ( Maciej Mermer #22 ) +/-
6:1 Viliam Čacho #48 ( Martin Vozdecký #8 ) +/-
6:2 Milan Furo #80 ( Tomasz Ziółkowski #12 ) +/-
(+) Furo #80, Jankowski #66, Maj #4, Smeja #44, Ziółkowski #12
5/5 58:59
22:32 2 min. Marek Wróbel #20 Ostrość
25:27 2 min. Tobiasz Bigos #11 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
Źródło: własne, PZHL.

- Mecz zostanie opóźniony o 5-10 min. - sędziowie się spóźnili na mecz.
- [18:08] - Rozpoczynamy mecz.
- Broni Janiec i Soliński.
- 1 min. - Pierwszy strzał Vozdecky, ale obok bramki.
- 2 min. - Valeczko strzelał, po kiju obok bramki.
- 3 min. - Z boku strzelał Vitek, łapie Janiec.
- 4 min. - Valeczko w znakomitej sytuacji, przed Solińskim - obronił barkiem. Zaraz Vozdecky chciał oszukać bramkarza gości, ale ten mrozi na linii bramkowej gumę.
- 4 min. - Furo przed bramką, chciał zmienić kierunek krążka, Janiec mrozi.
- 5 min. - Na wprost bramki dostał gumę Milan, ale Soliński znów broni.
- 6 min. - Vozdecky do Cacho, z bliska prosto w Solińskiego. Atakują gospodarze.
- 7 min. - Stoczniowiec jak na razie bez poważniejszego zagrożenia bramki Jańca.
- 8 min. - Milan z okolicy rozgrywania bulików huknął, parkanem wybija bramkarz gości.
- 10 min. - Steber strzelił nad poprzeczką.
- 11 min. - Skutchan strzelał z boku, Janiec wybija parkanem.
- 13 min. - Vozdecky huknął obok słupka, w odpowiedzi Steber - broni Janiec.
- 17 min. - Obie drużyny próbują atakować, ale bez groźnych strzałów.
- 19 min. - Ćwikła wrzucił krążek pod bramkę ,Soliński broni. Oba zespoły od kilku minut grają bezpiecznie z tyłu.
- Koniec I tercji

- Trwa II tercja
- 21 min. - Milan trafia w słupek. Ziółkowski nadjechał z boku, ale wprost w Jańca.
- 23 min. - M. Wróbel dwukrotnie zaatakował Cychowskiego, kara dla gości.
- 24 min. - Valeczko, Rąpała strzelali - obok bramki. Kontra Stoczniowca Vitek zatrzymany w ostatniej chwili.
- 25 min. - Bigos huknął z niebieskiej broni parkanem Soliński. Krążek poza lodowiskiem, wznowienie w tercji KH. Po konsultacji sędziów na ławkę siada Bigos.
- 27 min. - Stocznia zamyka gospodarzy w ich tercji, ale dobrze się sanoczanie bronią.
- 28 min. - Bigos z kontrą, popędził oddał mocny strzał - Soliński odbił - krążek nad bramką.
- 28 min. - Smeja potężnie - obok bramki.
- 29 min. - Atakowali sanoczanie, dwukrotnie Poziomkowski, zamieszanie pod bramką, Stocznia wybija gumę.
- 31 min. - Vitek przed szansą - Janiec broni. Akcja za akcję.
- 32 min. - 1-0 Cacho zamarkował strzał, podał do Vozdeckyego a ten przyłożył kija i strzelił nad Solińskim.
- 33 min. - Spięcie pod bramką, Wróbel atakuje Cacho - obaj na ławce kar.
- 34 min. - Valeczko z boku, z trudem odbija Soliński.
- 35 min. - 2-0 Indywidualna akcja Vozdeckyego, strzelił za obrońcy i krążek ląduje przy słupku.
- 36 min. - Ćwikła z boku, wprost w Solińskiego.
- 37 min. - Rzeszutko fauluje Vozdeckyego, w przewadze Sanok.
- 38 min. - 3-0 Milan podał wzdłuż bramki do Vozdeckyego a ten z pierwszej - i zdobył hat-tricka - gumą przeleciała nad Solińskim.
- Koniec II tercji. Zasłużone prowadzenie Sanoka który dominuje nad drużyną z Gdańska.

- Trwa III tercja
- 42 min. - Owczarek zza niebieskiej, z łatwością łapie Soliński.
- 44 min. - Dwukrotnie goście strzelają, ale obok bramki.
- 44 min. - Kaljuste wycofał do Ćwikły ten obok bramki.
- 45 min. - Błąd Owczarka nie wykorzystują zawodnicy Stoczniowca.
- 46 min. - Cacho z Vozdeckym 2 na 1 ale Cacho nie potrzebnie oddał krążek będąc przed Solińskim - i szansa zmarnowana.
- 46 min. - Vitek z bliska miał szansę, ale Janiec ładnie wyszedł z bramki skracając kąt.
- 47 min. - 4-0 Bardzo ładne podanie Mermera na czyste pole do Poziomkowskiego a ten z okolicy bulika strzelił w krótki róg tuż przy słupku.
- 50 min. - 4-1 Strzał Wróbla z okolicy bulika ląduje w okienku bramki Jańca.
- 51 min. - Zamieszanie pod bramką Jańca, Vitek miał swoją okazję ale został zablokowany.
- 52 min. - Stoczniowiec próbuje dojść wynik - sanoczanie się dobrze bronią.
- 53 min. - 5-1 Pięknie zza bramki Mermer wyłożył gumę do Owczarka a ten stojąc na wprost Solińskiego, huknął nie do obrony.
- 56 min. - 6-1 Indywidualna akcja Vozdeckyego - zrobił obrońcę zwodem - będąc sam przed Solińskim, podał do boku a tam Cacho z pierwszej tuż przy słupku.
- 57 min. - Ćwikła sam na sam wprost w Solińskiego.
- 59 min. 6-2 Błąd Jańca - Furo zrobił obrońcę, zostawił krążek a ten wleciał do bramki gdy Janiec stał - między nogami.

#10 Robert Kostecki PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Przemysław Leśnicki ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0