(-) Rzeszutko #13, Skrzypkowski #55, Skutchan #81, Smeja #44, Steber #97, Wróbel #17
08:37 2 min. Tobiasz Bigos #11 Wysoko uniesiony kij
20:00 2 min. Marek Wróbel #20 Zahaczenie
21:41 2 min. Michał Smeja #44 Atak łokciem
33:52 2 min. Martin Vozdecký #8 Podcięcie
41:49 2 min. Jan Steber #97 Trzymanie przeciwnika
Źródło: własne, PZHL.

- Trwa I tercja
- 1-0 0:22 Mermer - R. Kostecki - strzelał Kostecki - Odrobny odbił przed siebie a Mermer z pierwszej strzelił w długi róg.
- 1-1? NIE MA 2:09 Sędzia sprawdza Video, czy Rzeszutko nie trafił nogą. Błąd Sekacza i kontra 3 na 2. Gol NIEUZNANY. Sędzia pokazał ze Rzeszutko zrobił ruch nogą.
- 3 min. - 1-1 - Kontra Stoczniowca i Jankowski sam na sam minął Jańca i z backhandu pakuje gumę do bramki.
- 4 min. - Mateusz Rompkowski strzelał, broni Janiec parkanami.
- 6 min. - Janiec mrozi bezpański krążek, Stoczniowiec przeprowadza groźne kontrataki.
- 7 min. - Znów z bliska strzelał zawodnik gości, Janiec wrócił do bramki i mrozi gumę. Zaraz Kostecki strzela, Odrobny na posterunku.
- 9 min. - kara dla Bigosa, Stoczniowiec w przewadze.
- 10 min. - Dwie sytuacje Stoczniowca, najpierw strzelał Steber a później z niebieskiej Rompkowski. Efektownie ten drugi strzał złapał Janiec.
- 10 min. - 1:2 Rzeszustko-Skutchan-Vitek, Skutchan podał Rzeszustki na środek ten strzałem z pierwszej strzela obok Jańca.
- 11 min. - Rąpała w dobrej sytuacji, strzela wprost w Odrobnego.
- 12 min. - Zamieszanie pod bramką Stoczniowca, Cacho blisko zdobycia gola - Odrobny znów lepszy.
- 13 min. - Mocny strzał gości nad bramką krażek wychodzi przed Jańca odbija się od niego i sprawił mu wiele kłopotów zanim go zamroził.
- 16 min. - Połącarz z boku, mrozi Odrobny.
- 17 min. - Vitek fauluje Kosteckiego i pierwsza przewaga gospodarzy.
- 18 min. - 2-2 Kaljuste strzelał, Ćwikła zmienił lot krążka - czym zaskoczył Odrobnego.
- 20 min. - Równo z syreną kara dla M. Wróbla za zahaczanie. Wcześniej przy bandzie starli się Ćwikła ze Steberem.
- Koniec I tercji

- Trwa II tercja
- 21 min. - Strzał Demkowicza ląduje w parkan Odrobnego.
- 22 min. - 15 sekund w przewadze 5 na 3 KH.
- 23 min. - Ćwikła po podaniu Cacho nie trafił do pustej bramki. Sekundy wcześniej także Ćwikła sam na sam nie opanował krążka, jeden zwód za dużo.
- 24 min. - Nie wykorzystana przewaga KH. Strzał M. Wróbla minął bramkę Jańca.
- 26 min. - Naciera Stoczniowiec, sanoczanie wybijają na uwolnienie.
- 28 min. - Teraz sanoczanie w tercji gości, Vozdecky z Cachem robią spore zamieszanie.
- 29 min. - 3-2 Piękny strzał z nadgarstka Vozdeckyego w długi róg i sanoczanie wychodzą na prowadzenie.
- 30 min. - 3-3 Błąd R. Solona który ręką podał do przeciwnika, M. Wróbel strzelił za Demkowicza obok łapaczki Jańca.
- 32 min. - Vozdecky za bramki do Ćwikły, który sam stał ale ten nie przejął krążka. W odpowiedzi Smeja z niebieskiej broni Janiec.
- 34 min. - Stocznia w przewadze
- 36 min. - Dobrze gospodarze się obronili. Zamieszanie pod bramką Jańca, mrozi gumę.
- 37 min. - Strzyżowski do Białego, ten sam przed Odrobny, strzela prosto w niego.
- 38 min. - Zawodnik gości powoduje upadek Vozdeckyego, sędzia nie reaguje.
- 39 min. - Strzał Rompkowskiego po nogach obrońcy, nad bramką .
- 40 min. - Koniec II tercji

- Trwa III tercja
- 42 min. - Kara dla Stoczniowca, ale bez zagrożenia.
- 44 min. - Ależ szczęście miał Odrobny, po strzale Cacho, krążek znalazł drogę między parkanami ale przeszedł obok słupka.
- 45 min. - 3-4 Strata krązka Demkowicza na niebieskiej, kontra Stoczniowca 3 na 1 i Ziółkowski strzela czwartego gola dla gości.
- 47 min. - Piękna akcja Ćwikły z Vozdeckym ale strzał tego drugiego broni instynktownie Odrobny.
- 50 min. - Ale szansa Stoczniowca, ich zawodnik nie trafił do pustej bramki po błędzie Demkowicza.
- 52 min. - Bigos z niebieskiej potężnie obok bramki, zaraz Vozdecky ale zbyt słabo.
- 53 min. - 4-4, Solon uderzył na bramkę Odrobnego ten położył się wyjeżdżając z bramki a Połącarz dobił nad nim.
- 55 min. - Ziółkowski sam przed Jańcem, broni. Zaraz zamieszanie sanoczanie wybijają.
- 56 min. - Kostecki sam na sam, przełożył krążek ale trafił w parkan Odrobnego.
- 58 min. - Akcja za akcje, Cacho, Ćwikła z drugiej strony Vitek.
- 59 min. - 5-4 Piękna akcja Vozdeckyego, jedną ręką podał do Cacho przed bramkę a ten pokonał Odrobnego. Czas dla KH.
- 59:05 - Czas dla Stoczniowca.
- 59:12 - Zjechał Odrobny
- 59:34 6-5 VOZDECKY !!! Do pustej, główny aktor tego spotkania !
Energa Stoczniowiec
#90 Przemysław Odrobny B 5 5.07 30 30 0 0 0 0 83.33 59:14 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#23 Paweł Benasiewicz PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Aron Chmielewski LS 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Wojciech Jankowski PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Marcin Kabat PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Artur Kostecki PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Paweł Skrzypkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Roman Skutchan LS 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0