21:03 2 min. Milan Baranyk #28 Wymuszanie kary (symulowanie)
22:56 2 min. Konrad Guzik #10 Wysoko uniesiony kij
30:10 2 min. Rafał Dutka #18 Przeszkadzanie
41:11 12 min. Milan Baranyk #28 Atak z tyłu
41:48 2 min. Krzysztof Zapała #19 Wysoko uniesiony kij
51:12 2 min. Krzysztof Zapała #19 Podcięcie
52:51 2 min. Dmitri Rodin #5 -
58:43 2 min. Patryk Noworyta #55 -
Źródło: własne, PZHL.

- 1 min. i już szansa dla gospodarzy, Bakrlik trafia w poprzeczkę!
- 2 min. - z niebieskiej Kłys - broni Zborowski.
- 4 min. - Podhale już w pełnym zestawieniu, teraz rolę się odwracają na ławce kar - Łopuski.
- 6 min. - Zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, Bakrlik strzelał w krótki róg, broni bramkarz gości.
- 7 min. - Drużyna Cracovii w pełnym zestawieniu.
- 9 min. - 0-1 Mocny strzał Dudasa z niebieskiej ląduje w bramce Zborowskiego.
- 11 min. - Bakrlik otrzymuje 10 minut za niesportowe zachowanie się (walnął kijem o bandę po wątpliwym spalonym).
- 13 min. - Dudas, Piotrowski próbowali zaskoczyć Zborowskiego mocnymi strzałami - ten nie daje się pokonać.
- 15 min. - Szarotki nie wykorzystały przewagi, bez zagrożenia pod bramką Radziszewskiego.
- 16 min. - Piotrowski z okolicy bulika - wprost w Zborę. Sroka w odpowiedzi huknął, obok bramki.
- 18 min. 0-2 Słaboń był atakowany przez obrońce ale zdołał jeszcze oddać strzał z bliska czym zaskoczył Zborowskiego. Krążek przetoczył się po plecach bramkarza gospodarzy.
- 19 min. - Z bliska Zapała, broni Radzik.
- 20 min. - Słaboń sam na sam - nie ma gola.
- Koniec I tercji.

- 21 min. - Kara dla Bondarevsa za trzymanie a dla Baranyka za ... symulowanie.
- 22 min. - 1-2 Malasiński z bliska pokonuje Radziszewskiego.
- 24 min. - Ivicic z niebieskiej, broni Radzik.
- 25 min. - Zborowski wyjechał z bramki, wybił krążek ale zbyt krótki, przejął L. Laszkiewicz ale z ostrego kąta zabrakło nie wiele by guma znalazła się w siatce.
- 28 min. - Od kilku minuta atakuje Podhale, dąży do wyrównania. Strzelali Bryniczka, Kmiecik, Bakrlik a teraz Baranyk indywidualna akcja ale jego zagrania nie opanował Zapała.
- 29 min. - Łopuski trafia w słupek.
- 30 min. - Kara dla Dutki ale ten kontuzjowany zjechał do boksu, za niego odsiaduje Neupauer.
- 32 min. - Cracovia nie wykorzystuje przewagi.
- 33 min. - Bakrlik uderzył z 6 metrów - broni Radzik.
- 34 min. - Atakuje Podhale, najpierw Gruszka zmarnował dobrą sytuację a za moment Ziętara w jeszcze lepszej okazji nie pokonał bramkarza gości.
- 35 min. - Z niebieskiej Suur, broni Radziszewski. za moment swoją klasę pokazał bramkarz gości po strzale z bliska Voznika.
- 36 min. - 2-2 Cracovia już w pełnym zestawieniu. Krążek odbił się przed bramką od zawodnika, przejął gumę Zapała i z bliska pokonał Radzika.
- 38 min. - Wyraźnie Podhale przeważa w tej tercji. Kolusz zablokowany a wcześniej Dutka z niebieskiej - broni Radzik.

- Trwa III tercja
- 42 min. - Spięcie Musiala z Baranykiem, wymiana ciosów. Musial otrzymał karę mecze za rozpoczęcie bójki a Baranyk 2+10 za atak z tyłu.
- 42 min. - 2-3 Kolejny kiks Zborowskiego i Słaboń z podania L. Laszkiewicza wyprowadza ponownie Pasy na prowadzenie.
- 45 min. - Dutka niecelnie, po strzale Bakrlika, Radzik odbił przed siebie ale dobrze asekurowali go obrońcy.
- 47 min. - Kontra gości, Łopuski do Radwańskiego ale ten nie skorzystał z dobrej okazji.
- 48 min. - 2-4 Indywidualna akcja Łopuskiego, ograł dwóch obrońców, położył Zborę i wpakował gumę pod poprzeczkę.
- 49 min. - 2-5 Drzewiecki z czterech metrów idealnie umieścił krążek przy słupku.
- 51 min. - 3-5 Dutka w przewadze zdobywa trzeciego gola dla Podhala, strzał prosto w okienko.
- 53 min. - Strzały Dudasa i Witkowskiego obok bramki.
- 55 min. - Przez 20 sekund Cracovia grała w podwójnej przewadze, ale bez efektu bramkowego.
- 57 min. - 3-6 Słaboń wypuścił Laszkiewicza L. a ten z bliska nie dał szans Zborze.
- 59 min. - Na ławkę wędruje Noworyta ale goście kontrolują grę.
- Koniec Meczu - 9 z rzędu zwycięstwo Cracovii.