3:1 Milan Furo #80 ( Wojciech Jankowski #66 ) +/-
00:07 2 min. František Bakrlik #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:30 2 min. Tomasz Malasiński #89 Ostrość
13:30 2 min. Bartłomiej Wróbel #17 Ostrość
14:11 2 min. Maciej Sulka #76 Trzymanie przeciwnika
17:01 2 min. Wojciech Jankowski #66 Ostrość
18:15 2 min. Kasper Bryniczka #13 Uderzanie kijem
21:38 2 min. Dawid Maj #4 Przeszkadzanie
23:53 2 min. Artur Kostecki #22 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
57:53 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Źródło: własne, PZHL, energa.stoczniowiec.org.pl.

Koniec meczu. Stoczniowiec wygrywa 3:1. i wskakuje na 4 miejsce w tabeli.
58 min - sześciu zawodników drużyny gości na lodzie, tym razem sędzia gwiżdże karę. Podhale do końca meczu grać będzie w osłabieniu. Na ławkę siada Kapica.
57 min - Sulka wygrwa wznowienie i mocno strzela na bramkę, ale Odrobny reaguje bardzo przytomnie
56 min - uwolnienie i wznowienie w tercji gospodarzy
53:16 min - Wojtek Jankowski mocno uderza na bramkę, krążek znów odbija się od kasku Zborowskiego i zanim na dobre wylądował na lodzie dopadł go Furo i mamy 3:1
53 min - Zborowski dochodzi do siebie i wracamy do gry
53 min - Zbora dostał w kask leży na lodzie gra wstrzymana
52 min - mecz wygląda jak jedno ogromne zamieszanie. Bryniczka bliski podwyższenia wyniku na szczęście Odrobny broni bardzo przytomnie.
51 min - Silny strzał Baranyka, ale obok bramki. Przebrany w dres obok ławki zawodników stoi Michał Smeja - czyżby jakaś kontuzja kadrowicza?
50 min - groźnie pod bramką gości. Zborowski chowa krążek. Drużyna gości gra w pełnym składzie.
48 min - kara dla Suura -zawodnik prowadzi nerwową dyskusje z sędziom i otrzymuje - 2 min za zahaczanie + 10 za niesportowe zachowanie + 10 za niesportowe zachowanie co oznacza karę meczu
46 min - sześciu zawodników Podhala na lodzie, utrudnia akcję Vitkowi, ale sędzia jednak nie gwiżdże kary
45 min - Josef Vitek jedzie sam na sam i silnie strzela jednak Zborwski hamuje strzał
44 min - Voznik strzela na bramkę, krążek jednak odbija się od siaty i wypada. Sędzia analizuje strzał na zapisie video i uznaje bramkę mamy 2:1
43 min - szybkie przeniesienie akcji pod bramkę Zborowskiego, zamieszanie, ostateczny strzał Zbora ratuje kładąc się na krążku. Obie druzyy grają w pełnych składach
42 min - mocno strzela Łabuz, Odrobny nie łapie krążka, ale napastnikom Podhala nie udaje się poprawić już srzału.
40 min - Stoczniowiec dostaje karę za opóźnienie gry. Czyli wg. sędziego zbyt późno weszli na lód. Obok Rzeszutko sida jeszcze Kantor. Gramy 4:4.
Rozpoczynamy III tercję. Na ławce kar Rzeszutko i Sulka

Koniec II tercji. Wynik 2:0. Pozdrowienia dla rozchorowanej części hokej.netu ;)
39 min - rozpoczyna się ostatnie minuta II tercji. Milan świetnie uwał się obrońcom niestety w tercji gości znalazł się sam.
38 min - szarpanina pod bramką Zborowskiego. Na 2 min. kary schodzą Rzeszutko i Sulka za nadmierną ostrość w grze
34 min - kolejna szansa na podwyższenie wyniku przez Macieja Romkowskiego,ale Zbororwski tym razem nie daje się zaskoczyc
33 min - czas dla drużyny gości
32:45 min - rozpędzony Stoczniowiec nie odpuszcza. Josef Vitek, podaje do Rzeszutko, a ten do Skutchana, który strzela Zborowskiemu drugą bramkę
31:44 min - bardzo szybkie tempo gry Vitek podaje do Macieja Rompkowskiego, a twn przepieknie wykłada Ziółkowskiemu i ten otwiera wynik mamy 1:0
31 min - Goście grają w pełnym zestawieniu
30 min - zawodnik Podhala wyrzuca krążek poza boisko, ale nie ma kary
29 min - Suur groźnie podcina Macieja Rompkowskiego i dostaje za to 2 min. kary
27 min - strzał Vitka spomiedzy bulików prosto w Zborowskiego. Drobna przepychanka pod bramką gości pomiedzy Rzeszutką a Dutką(czyli z ręką wszystko w porządku)
27 min - Stoczniwoiec gra w pełnym składzie
26 min - Dutka "złożył" się pod bandą, sędzia nie przerywa gry. Rafał o własnych siłach zjeżdża z lodu. Jest chyba jakiś kłopot z ręką.
Stoczniowiec zamknięty pod własną bramką, krążek znów poza lodowiskiem
25 min - Kantor wchodząc na lód mija się z siadającym na ławce Kosteckim, który dostaje 2 min. za wyrzucenie krążka poza lodowisko
24 min - groźnie pod bramką Stoczniowca, ale Odrobny jest dziś nie do przejścia dla zawodników Podhala.
23 min - 2 min. kary dla Dawida Maja za przeszkadzanie. Chyba głównie sędziemu.
22 min - groźna akcja pod bramką Odrobnego na szczęście Przemek na posterunku
21 min - Nowy Targ gra w pełnym składzie.
Rozpoczynamy II tercję.

Koniec I tercji. Wynik meczu 0:0
19 min - Stoczniowiec gra w pełnym składzie. Kostecki niedokładnie do Rzeszutki.
18 min - kara dla Bryniczki
17 min - 2 min. kary dla Jankowskiego
15 min - leży na lodzie Bakrlik, podnosi się o własnych siłach i zjeżdża do boksu.
13 min - Podhale walczy pod bramką Stoczniowca,a le nie udaj im się założyć zamka i znów krążek poza tercją gospodarzy
tego obronić!
12 min - 2 min. kary dla Dawida Maja za zahaczanie. Silny strzał Voznika bezbłędnie broni Odrobny.
11 min - gorąco pod bramką Stoczniowca. Zapała próbuje swoich umiejętności strzeleckich, ale znów Odrobny reaguje bezbłędnie.
10 min - rewelacyjna obrona Odrobnego - a wyglądało, że nie ma prawa
9 min - Rzeszutko bliski zdobycia bramki, ale Zborowski przytomnie nakrywa krążek ciałem.
8 min - wznowienie pod bramka gości
7 min - Furo z niebieskiej minimalnie obok bramki
3 min - silny strzał z 2 metra Maciejewskiego przechodzi obok bramki
2 min - Nieudolności strzeleckiej Nowego Tagu zawdzięczamy brak bramki na pustą. Goście grają w pełnym składzie.
1 min - Stoczniowiec walczy pod bramką gości.
Energa Stoczniowiec
#90 Przemysław Odrobny B 1 1.00 45 45 0 0 0 0 97.78 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0