00:31 2 min. Miro Lehtimäki #9 Przeszkadzanie
14:38 2 min. Carl Ackered #5 Przeszkadzanie
21:36 2 min. Carl Ackered #5 Uderzanie kijem
39:46 2 min. Santeri Koponen #8 Trzymanie kija przeciwnika
43:29 2 min. Mateusz Michalski #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:28 2 min. Sam Marklund #20 Atak kijem trzymanym oburącz
49:04 2 min. Joona Monto #81 Atak łokciem
49:04 2 min. Kristaps Jākobsons #7 Atak kijem trzymanym oburącz
51:18 2 min. Roman Diukow #9 Uderzanie kijem
55:06 2 min. Olli Iisakka #51 Zahaczenie
57:56 2 min. Carl Ackered #5 Uderzanie kijem

79. min - GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! 3:2! Marklund z lewego bulika umieszcza gumę w okienku!
78. min - Fraszko przed bramkę do Koponena, ale ten nie skierował gumy do bramki.
77. min - Kaleinikovas przestrzelił spod niebieskiej.
76. min - Kombinacyjna gra gospodarzy w tercji ataku, jednak bez bramki.
75. min - Varttinen przed szansą i do raka łapie gumę Lundin.
75. min - Dziubiński ze środka, ale dobrze zostawił parkan Murray.
75. min - Lundin poradził sobie z próbą katowiczan od zakrystii.
74. min - Valtola nieznacznie się pomylił, uderzając z lewego bulika.
73. min - Lorraine powstrzymał szarżę Varttinena.
72. min - Bomba Ackereda, po której krążek zatrzymał się na słupku, lecz wcześniej mieliśmy gwizdek oznaczający spalonego w polu bramkowym.
72. min - Dziubiński miał sporo miejsca przed bulikami, ale uderzył obok bramki.
72. min - Koponen mocno z bulika, jednak prosto w parkan Lundina.
71. min - Iisakka próbował środkiem, ale został zablokowany przez Diukowa.
70. min - Jakobsons niecelnie spod bandy.
69. min - Ahopelto z koła bulikowego prosto w Murraya.
69. min - Karjalainen pomylił się z prawego bulika.
68. min - Marklund spróbował swojego szczęścia i do boku odbił gumę Lundin.
68. min - Delmas z prawego bulika minimalnie obok bramki.
67. min - Pasiut nieczysto z lewego bulika i uderza obok bramki.
66. min - Solowa akcja Ahopelto, poprawił jego strzał Karjalainen, ale krążek powędrował ponad bramką.
66. min - Varttinen mocno z lewego bulika, jednak czujnie golkiper gości.
65. min - Marklund z Olssonem w kontrze 2 na 1, lecz Olsson nie zdołał pokonać szwedzkiego bramkarza.
65. min - Koponen do pustej, ale cóż za genialna parada Lundina!
64. min - Oświęcimianie holują gumę w tercji GKS-u.
63. min - Sadłocha teraz urwał się lewym skrzydłem, lecz nie zdołał pokonać katowickiego bramkarza.
63. min - Varttinen przed szansą do pustej, ale zablokował go Sadłocha.
62. min - Marklund z bulika i górą Lundin.
62. min - Kaleinikovas z prawego skrzydła wprost w Murraya.
61. min - Unia w posiadaniu krążka.

Koniec III tercji
60. min - Szybka wymiana podań, Pasiut w końcu strzelił z lewego bulika, ale zdołał przesunąć się Lundin!
59. min - Varttinen z niebieskiej, dobitka z bliska, lecz nie ma bramki.
59. min - Iisakka solowo sprzed bramki, ale nieskutecznie.
58. min - Na ławkę kar odesłany Ackered.
57. min - Zamieszanie w tercji Unii między bulikami i ostatecznie krążek wędruje do tercji neutralnej.
56. min - GOOOOOOOOOOL!!!!!! 2:2! Kaleinikovas huknął z lewego bulika bez przyjęcia i trafił do odsłoniętej części bramki!
56. min - Ackered niecelnie z niebieskiej.
56. min - Iisakka na ławce kar.
55. min - Iisakka z lewego skrzydła zagrał na środek, gdzie momentalnie się zakotłowało, ale krążek ostatecznie minął światło bramki.
54. min - GOOOOOOOOOL!!!!!!! 2:1! Varttinen przymierzył z niebieskiej i guma zatrzepotała w siatce!
53. min - Goście skutecznie powstrzymują strzały rywali.
52. min - Fraszko pomylił się z prawego skrzydła.
52. min - Diukow ukarany dwoma minutami.
52. min - Michalski z prawego skrzydła trafia w słupek!
51. min - Hitosato przed stuprocentową szansą, lecz nie trafił czysto w krążek będąc między bulikami.
50. min - Obustronne wykluczenie dla Monto i Jākobsonsa.
48. min - Valtola przymierzył spod niebieskiej, ale ponad bramką.
47. min - GOOOOOOOOOOOL!!!!! 1:1! Dziubiński pokusił się o niesygnalizowany strzał z zerowego kąta i wcisnął to Murrayowi przy bliższym słupku!
47. min - Ostrzeliwanie katowickiej bramki, ale Murray broni jak w transie!
47. min - Bomba Kaleinikovasa z lewego skrzydła powstrzymana przez Murraya.
46. min - Marklund wędruje na ławkę kar.
46. min - Valtola spod niebieskiej, był zasłonięty Murray, ale poradził sobie z tym strzałem.
45. min - Katowiczanie skutecznie blokują wjazd do własnej tercji.
44. min - Michalski na ławce kar.
43. min - Sadłocha nieznacznie się pomylił uderzając z prawego bulika.
43. min - Fraszko uderzył sprzed obrońcy, ale krążek po rykoszecie Diukowa wędruje poza taflę.
42. min - Denyskin perfekcyjnie wyłożył gumę Kaleinikovasowi, który był niepilnowany na lewym buliku, uderzył z pełnego zamachu i trafił wprost w katowickiego golkipera.
42. min - Ackered mocno sprzed bulika, lecz górą Murray.
41. min - Iisakka wyłuskał gumę w tercji ataku od Valtoli i nieznacznie się pomylił.

40. min - Koponen na ławce kar.
39. min - Bomba Jakobsonsa z niebieskiej sparowana przez kaotwiczan.
39. min - Noworyta z lewego bulika zamachnął się i uderzył wprost w Murraya.
38. min - Dziubiński uderzył z lewego bulika wprost do siatki, ale wcześniej wybrzmiał gwizdek sędziego liniowego, oznaczający spalonego na niebieskiej.
38. min - Koponen z niebieskiej i łapie gumę Lundin.
37. min - Fraszko przymierzył z lewego skrzydła i zrobiło się groźnie pod bramką Unii.
36. min - Lehtimaki wyłuskał gumę od Ackereda, ale nie zdołał oddać strzału.
35. min - Wanacki przymierzył z niebieskiej, lecz niecelnie.
35. min - Iisakka indywidualnie ze środka, gdzie był niepilnowany, jednak nie zdołał pokonać Lundina.
34. min - Dziubiński z bliska, dobitka Valtoli, ale górą Murray!
33. min - Walka o krążek na całej długości tafli.
32. min - Kruczek mocno z niebieskiej, lecz nieskutecznie.
32. min - Marklund sam z krążkiem między bulikami, jednak wybił mu gumę Ackered.
31. min - Hitosato przestrzelił z prawego bulika.
31. min - Bezuska huknął z niebieskiej, Denyskin popracował na bramkarzu, ale ostatecznie na raty mrozi gumę Murray.
30. min - Dobry okres gry w wykonaniu zespołu z Oświęcimia.
30. min - Dziubiński pomylił się z najbliższej odległości!
29. min - Wanat zza bramki do Sołtysa, ten przymierzył bez przyjęcia, jednak zdążył przesunąć się w bramce golkiper GKS-u.
28. min - Heikkinen przymierzył z prawego bulika, ale skutecznie odbił gumę do boku Murray.
28. min - Olsson pociągnął ze środka, lecz przestrzelił.
27. min - Petarda Kaleinikovasa z niebieskiej, z którą poradził sobie jednak katowicki bramkarz.
27. min - Dziubiński mocno z lewego bulika, ale nie zdołał pokonać Murraya.
26. min - Krzemień na środek do Lorraine'a, jednak ten nie zdołał oddać strzału.
25. min - Heikkinen z kontrą, podał na prawe skrzydło do Karjalainena, ten uderzył bez przyjmowania i złamał kija.
24. min - Lorraine w samotnej kontrze sprawdził czujność Murraya.
24. min - Koponen huknął z prawego bulika bez przyjęcia i połamał kija.
23. min - Karjalainen urwał się z kontrą prawym skrzydłem, zagrał na środek do Ahopelto, ale nie dotarło do niego to podanie.
23. min - Delmas niecelnie z prawego bulika.
22. min - Kara dla Ackereda.
22. min - Valtola z niebieskiej, krążek odbił się od łyżew jednego z graczy i o centymetry minął światło bramki.
21. min - Lundin łapie gumę do raka po strzale Bepierszcza sprzed bulika.

20. min - Michalski dwukrotnie ze środka, jednak górą Lundin.
19. min - Ahopelto zza prawego bulika uderzył z bekhendu w odsłoniętą część bramki, ale zdołał to wybronić Murray!
18. min - Kaleinikovas zostawił gumę na prawym skrzydle Denyskinowi, ten przedarł się z nim na środek, skąd pokusił się o strzał, który minął światło bramki.
17. min - GOOOOOOOL!!!!!! 1:0! Iisakka uderzył na bramkę, Lundin nie zamroził krążka, ten turlał się przy słupku i do bramki wpakował go Monto! Sędziowie po analizie wideo uznają to trafienie.
16. min - Olsson huknął ze środka, ale nie pokonał Lundina.
15. min - Ackered odesłany na ławkę kar.
15. min - Wanat przymierzył z prawego bulika, lecz nieskutecznie.
13. min - Kruczek z okolic bulika, jednak zdołał wybronić to uderzenie bramkarz gości.
12. min - Bezuska z zerowego kąta trafia w parkany Murraya.
11. min - Solowa akcja Michalskiego prawym skrzydłem, urwał się obrońcom, ale nie zdołał wymanewrować golkipera Unii.
11. min - Delmas przymierzył z dystansu i z problemami interweniuje Lundin.
10. min - Oświęcimianie zamknięci we własnej tercji.
9. min - Cook spod niebieskiej i Bezuska przejął gumę.
8. min - Michalski solowo od zakrystii i naprawdę niewiele zabrakło, aby krążek znalazł się w bramce!
7. min - Delmas uderzył spod bandy, Lundin był zasłonięty, ale krążek nie znalazł drogi do siatki.
7. min - Smal w kontrze, lecz powstrzymał go Kowalówka.
6. min - Krzemień mocno ze środka, jednak obok bramki.
5. min - Próba Heikkinena z niebieskiej sparowana przez Murraya.
4. min - Bepierszcz ze środka z bekhendu i na raty mrozi gumę szwedzki bramkarz.
4. min - Maciaś przymierzył z niebieskiej wprost w Lundina.
4. min - Oświęcimianie powstrzymali kontrę Delmasa.
3. min - Ahopelto ze środka, jednak nieskutecznie.
3. min - Sadłocha z prawego skrzydła, ale górą Murray.
2. min - Skutecznie bronią się katowiczanie.
1. min - Lehtimaki na ławce kar.
1. min - Sadłocha solowo lewym skrzydłem, znalazł się z krążkiem przed bramką, która została jednak ruszona.

Prowadzący relację: Mikołaj Hoder