04:09 2 min. August Nilsson #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:06 2 min. Mateusz Gościński #11 Wysoko uniesiony kij
47:22 2 min. August Nilsson #7 Trzymanie przeciwnika
51:13 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Uderzanie kijem
51:13 2 min. Bartosz Ciura #6 Ostrość
51:50 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Trzymanie przeciwnika
56:27 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Ostrość

KONIEC SPOTKANIA... tyski GKS pokonuje PZU Podhale Nowy Targ i potrzebuje już tylko jednej wygranej aby awansować do półfinału.

60min. Czas dla drużyny gospodarzy... 29 sekund do końca trzeciej tercji.
59min. Podhale gra w pełnym zestawieniu i z pustą bramką.
58min. Nadziali się tyszanie na kontrę i Damian Kapica bliski szczęścia.
57min. Nerwowo się zrobiło.
57min. Filip Wielkiewicz ukarany karą mniejszą za ostrość.
57min. Kolejne spięcie między zawodnikami.
56min. Kiss zza koła bulikowego, odbija do boku bramkarz GKSu.
55min. Cichy uderzał, na raty poradził sobie Fucik.
54min. GOOOL!!! Szymon Marzec skutecznie dobija uderzenie Nilssona!
53min. Horawski świetnie w bramce, Turkin nie dał rady go przechytrzyć.
53min. Kara mniejsza dla Neupauera.
52min. Ponownie kary nie wpływają na liczbę graczy na tafli.
52min. Obustronne wykluczenie dla Wielkiewicza i Ciury.
51min .Wronka do Wielkiewicza i pudło.
51min. Filip Wielkiewicz potężnie przymierzył z niebieskiej prosto do bramkarskiego raka.
50min. Próbują uspokoić grę tyszanie ale to gospodarze coraz mocniej atakują.
48min. Będą jeszcze emocje...
48min. GOOOL!!! Błyskawicznie wykorzystana gra w przewadze... Patryk Wronka z trzech metrów znajduje lukę między słupkiem a parkanem Fucika!!!
48min. August Nilsson ukarany karą mniejszą za trzymanie.
48min. Kontra gospodarzy i faulowany Kapica.
48min. Ponownie musiał się wykazać rekleksem Alexander Horawski po strzale Pociechy.
47min. Tym razem dwa razy uderzał Turkin... dwoi się i troi w bramce Podhala Horawski. Co najważniejsze nieźle mu to wychodzi.
46min. Dwukrotnie próbował Łyszczarczyk.
46min. Komorski uderzał po lodzie, końcem parkana wyciągnął ten krążek Horawski.
45min. Po przeciwnej stronie lodowiska próby Mroczkowskiego i Taviego.
45min. Kapica z kilku metrów, Fucik przebija krążek za bramkę.
43min. Coraz głośniej słychać w Nowym Targu grupę tyskich kibiców. Należą się tutaj olbrzymie brawa dla obu klubów za umożliwienie kibicom drużyn przyjezdnych dopingowanie swojej drużyny na lodowisku rywala.
43min. Viitanen sprytnie zagrał do Galanta a ten uderza minimalnie za wysoko.
42min. August Nilsson mocno z niebieskiej, Horawski odbija.
41min. Pierwsza dobra interwencja Horawskiego w tej tercji.
41min. Rozpoczynamy trzecią tercję... krążek dla drużyny gości.

PRZERWA

40min. Bramka do szatni tyskiego GKSu.
40min. GOOOL!!! Jaromersky mocno i precyzyjnie przymierzył z linii niebieskiej i GKS odzyskuje dwubramkowe prowadzenie!
39min. Podhale w pełnym zestawieniu... Turkin uderza prosto w bramkarza.
37min. Szybko założony hokejowy "zamek"... Łyszczarczyk obok bramki.
37min. Jakub Worwa kara 2 minutowa za zahaczanie.
37min. Horawski broni strzał Romana Raca... będzie kara dla Podhala.
35min. Gospodarze rzucają się do ataku.
35min. GOOOL!!! Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak się właśnie stało... Alex Szczechura z bliska pakuje gumę do bramki!
32min. Ale i Tomas Fucik zna się na swoim fachu bo nie dał się pokonać Neupauerowi w sytuacji sam na sam.
31min. I na potwierdzenie tych słów, bardzo udana interwencja bramkarza Podhala po strzałach Korenczuka i Jaśkiewicza.
31min. Ciura strzałem zza obrońcy i ponownie górą Horawski... od dobrych kilku minut w drużynie Podhala błyszczy tylko Alex Horawski.
30min. Uderzał Łyszczarczyk ,broni Horawski.
30min. Jeszcze raz Horawski, tym razem uderzał Pociecha.
29min. Świetna interwencja Horawskiego, ratuje Podhale przed utratą bramki po strzale Raca.
25min. Illa Korenczuk prosto do łąpaczki Horawskiego.
23min. Soroka minimalnie nad bramką.
22min. Lorreine uderza ale tylko w boczną siatkę.
21min. Na drugą tercję Podhale wyjeżdża z Alexem Horawskim w bramce.
21min. Wznowienie dla GKSu.

PRZERWA

20min. Mocno zrezygnowani gracze gospodarzy myślami już w szatni a GKS spokojnie dogrywa tercję do końca.
19min. GOOOL!!! Radosław Galant precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie swojej drużyny!!!
19min. Kary nie mające wpływu na liczebność graczy na lodzie.
19min. Na ławkę kar odesłani gracze Podhala Szczerba i z GKSu Nilsson.
19min. Załamaj pod bramkę Fucika, bramkarz łapie gumę ale będą wykluczenia za małą przepychankę.
18min. Szczechura zagrywa przed bramkę, Neupauer z bliska prosto w parkany tyskiego bramkarza,
17min .Cichy przed szansą ale niecelnie.
16min. Paweł Bizub nie daje się zaskoczyć Komorskiemu.
16min. Łyszczarczyk uderzał na bramkę Bizuba, odpowiedź Załamaja.
15min. Solidna próba Nilssona, broni Bizub.
15min. Uszło troszkę powietrze z Podhala.
14min. Minimalnie nad poprzeczką uderzał Mateusz Bryk.
13min. Bramka uznana po analizie video.
13min. GOOOL!!! Świetna akcja GKSu, Roman Rac strzałem pod poprzeczkę otwiera wynik w Nowym Targu!!!
12min. Tyszanie w pełnym zestawieniu.
11min. Strata Podhala i Turkin przed szansą, kapitalnie interweniuje Bizub.
10min. Podhale ponownie w przewadze.
10min. Gościński ukarany karą mniejszą za wysoki kij.
9min. Patryk Wronka, Fucik broni rakiem.
8min. Wronka do Kapicy i jeszcze raz górą tyski bramkarz.
8min. Damian Kapica marnuje doskonałą okazję. Świetnie przeczytał jego zamiary Fucik.
7min. Nilsson opuszcza ławkę kar.
6min. Bardzo długo wymieniali podania gospodarze i prawie udało się uśpić tyską defensywę. Wielkie zamieszanie pod bramką GKSu.
5min. Gospodarze przed szansą... głośny doping wypełnionej po brzegi hali w Nowym Targu.
5min. August Nilsson odesłany na ławkę kar na 2 minuty.
4min. Solidna próba Korenczuka, ten strzał z ostrego kąta mógł zaskoczyć Bizuba.
4min. Załamaj z niebieskiej, Szczechura nie zdołał dobić "wyplutego" krążka przez Fucika.
3min. Akcja szybko przenosi się pod tyską bramkę i kończy wymianą zdań pomiędzy Kamińskim a Nilssonem.
2min. Mateusz Bryk uderzał spod bandy. Broni Bizub.
2min. Lekka wrzutka w kierunku bramki gospodarzy, Bizub bez ryzyka, mrozi gumę.
1min. Mocny początek spotkania w wykonaniu Podhala.
1min. Dwukrotnie próbował Tomasik, Fucik na posterunku.
1min. Uderzenie Wielkiewicza, zbijał Kapica.
1min. Pierwszy krążek dla drużyny gospodarzy.

Serdecznie zapraszamy na relację z ćwierćfinałowego starcia numer 3. PZU Podhale Nowy Targ podejmuje GKSTychy.

#21 Johan Lorraine ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer LS 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0