4:0 Mark Viitanen #34 ( Szymon Marzec #71 ) +/-
18:08 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Ostrość
18:08 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Ostrość
20:55 2 min. Jegor Kudzin #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:45 2 min. Radosław Galant #24 Uderzanie kijem
43:58 2 min. Jan Jaroměřský #14 Gra bez kasku
54:29 2 min. Szymon Marzec #71 Trzymanie kija przeciwnika
56:45 2 min. Michael Cichy #78 Zahaczenie

Koniec meczu, pewne zwycięstwo GKS-u.

60. min - Wielkiewicz wypracował sobie sporo miejsca, ale jego strzał minimalnie niecelny.
59. min - Dobrze widzieli sytuację sędziowie, krążek odbił się od poprzeczki i nie wpadł do bramki.
59. min - Wszystkim obecnym na lodowisku wydawało się, że mamy 5:0. Innego zdania sędziowie, będą sprawdzać.
57. min - Cichy z bezpośredniej odległości, ale nie daje zaskoczyć się Fucik, chwilę później Cichy fauluje i mamy przewagę GKS-u.
56. min - Nie udaje się nowotarżanom skutecznie założyć zamka.
55. min - Kara dla tyszan, Kolejna szansa Podhala.
54. min - Mądrze utrzymują gospodarze gumę z dala od swojej bramki.
53. min - Tomasik uderza, jego strzał chwyta czeski golkiper GKS-u Tychy.
52. min - Kolejna pewna interwencja tym razem po uderzeniu Szczechury.
51. min - Fucik musiał mrozić gumę po wrzutce nowotarżan, którzy nie umieją znaleźć sposobu na skuteczną akcję.
50. min - Próbował Galant ale spalił swoją akcję.
49. min - Tyszanie nie forsują tempa, ale dobrze się ustawiają i kontrolują przebieg wydarzeń na lodowej tafli.
48. min - Rac wrzucił gumę przed pustą bramkę, ale nie było partnerów którzy mogliby zamknąć akcję.
47. min - Tym razem Załamaj spod niebieskiej, ale niezwykle czujny Fucik, w międzyczasie powrócił na lód Jaromersky.
46. min - Tomasik przymierzył, ale ze spokojem wyłapał tą próbę Fucik.
45. min - Skutecznie tyscy obrońcy radzą sobie i raz za razem dobrze spisują się w destrukcji.
44. min - Kara dla GKS-u Tychy. Jaromersky wykluczony na dwie minuty.
44. min - Pangiełow-Jułdaszew mocno ale dobrze spisuje się Fucik.
43. min - GOOOOLLL!!!! Viitanen pięknie pocelował pod poprzeczkę i mamy już 4:0.
42. min - Mroczkowski szukał kolegi przed bramką, jednak guma zatrzymała się na defensorach.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Krążek pod kontrolą Podhala.

40. min - Jeziorski uderza, skutecznie Bizub odbija.
39. min - Lorraine szukał Themara, ale Słowak nie dosięgnął krążka.
38. min - W tercji obronnej Podhala trwa walka o gumę przy bandach.
37. min - Wielkiewicz miał trochę miejsc ale skutecznie powstrzymany przez obrońców rywali.
36. min - Cichy w dobrej sytuacji minimalnie obok tyskiej bramki.
35. min - Rac świetnie się przedarł, ale był już za bliska golkipera, by go zaskoczyć.
34. min - Neupauer świetnie obsłużony, ale fantastyczna interwencja Fucika ratuje miejscowych.
33. min - Mroczkowski wyjechał przed Bizuba, ale skutecznie golkiper gości.
32. min - Niewiele argumentów mają teraz goście z Nowego Targu, a tyszanie raz za razem suną z akcjami ofensywni w stronę bramki Bizuba.
31. min Strzał jednego z tyskich defensorów z niebieskiej, strzał ten zablokowany poleciał wysoko nad bramką.
30. min - Jaromersky uderza z niebieskiej, ale krążek gubi się w gąszczu nóg przed bramką Bizuba.
29. min - W fantastycznej okazji po kontrze tyszanie, ale fenomenalna interwencja Bizuba powstrzymuje GKS przed zdobyciem czwartej bramki.
28. min - Uderzenie Lorraine'a z którym bez problemu radzi sobie Fucik.
27. min - Nowotarżanom brakuje dokładności i gospodarze pewnie wybijają gumę.
26. min - Wykluczenie dla tyszan. Galant odesłany na dwie minuty.
25. min - GOOOOLLLL!!! Knockdown! Bryk świetnie znalazł Gościńskiego , który precyzyjnym uderzeniem umieszcza gumę w siatce! 3:0.

24. min- Łyszczarczyk z pełną siła uderza, ale mocno przestrzelił obok bramki nowotarskiej.
23. min - Liczeni teraz nowotarżanie, gospodarze idą za ciosem i długo goszczą w tercji "Szarotek".
22. min - GOOOLLL!!! Tyszanie składnie rozegrali akcję w przewadze, którą wykończył Filip Komorski i prowadzą już 2:0!
22. min - Bizub mrozi gumę po indywidualnej akcji jednego z tyszan. Potem przepychanka, po której wykluczony Kudzin.

21. min - Zaczynamy drugą odsłonę spotkania.

20. min - Mroczkowski szukał partnerów przed bramką, ale nikt nie nadążył za tą akcją.
19. min - Szybko chcą odpowiedzieć goście. Fucik mrozi gumę, a po tej interwencji dochodzi do przepychanki, po której mamy wykluczenia.
18. min - GOOOLLLL!!!! Po dość szczęśliwych rykoszetach, krążek znajduje w końcu drogę do bramki! Janne Tavi autorem bramki.
18. min - Neupauer zrobił sobie trochę miejsca na oddanie strzału, w ostatniej chwili krążek ucieka mu z łopatki kija.
17. min - Kudzin wrzucał na bramkę, ale zabrakło celnośi.
16. min - Na spokojnie zmieniają "Szarotki", brakuje dokładności w poczynaniach obu ekip.
15. min - Szczechura dobrze się zastawiał, ale jego dawny kolega z formacji Mroczkowski zdążył z interwencją.
14. min - Dobrze pokombinował Kapica z Wronką, strzał "Wronczesa" zblokowany i krążek wysoko nad bramką.
13. min - Nilsson pociągnął z okolic bulika ale Bizub widział wszystko i skutecznie broni.
12. min - Palą wydawało się dobrą okazję tyszanie.
11. min - Jaśkiewicz teraz z odległości, ale po rykoszecie guma mija bramkę w bezpiecznej odległości.
10. min - Kaskinen z niebieskiej, ale jego uderzenie dobrze zblokowane.
9. min - Walka o gumę przy bandzie w tercji defensywnej Podhala, górą nowotarscy obrońcy.
8. min - Dużo hokejowych "szachów oglądamy teraz na lodowej tafli. Obie drużyny zabezpieczają tyły i mało jest klarownych sytuacji.
7. min - Łyszczarczyk do Komrskiego, który chciał przekazać gumę dalej, ale połapali się w tym defensorzy z Nowego Targu.
6. min - Załamaj dwukrotnie z niebieskiej, ale dwukrotnie niecelnie.
5. min - Kamiński znalazł trochę miejsca i wypalił ze skrzydła, jednak jego próba mija bramkę tyszan.
4. min - Gościński wprowadził gumę do tercji ofensywnej ale szybko uporali się z nim nowotarscy defensorzy.
3. min - Pociecha z okolic niebieskiej, dobrze interweniuje Bizub.
2. min - Bizub mrozi gumę po strzale tyszan.
1. min - Rozpoczynamy, pierwsza guma dla tyszan. W bramkach Fucik i Bizub.

Już za moment kontynuacja ćwierćfinałowych emocji na Stadionie Zimowym w Tychach. Początek spotkania punktualnie o 17:00, zapraszamy do śledzenia relacji "minuta po minucie".

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Illa Korenczuk PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Alan Łyszczarczyk LS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#7 August Nilsson LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Johan Lorraine ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0