33:32 20 min. Witalij Andrejkiw #11 Kara meczu za niesportowe zachowanie
34:41 5 min. Valtteri Niemi #28 Rzucenie na bandę
43:46 2 min. Marek Charvát #3 Przeszkadzanie
44:57 2 min. Sam Marklund #20 Przeszkadzanie
47:33 2 min. Patrik Spěšný #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:08 2 min. Joona Monto #81 Zahaczenie
49:21 2 min. Riley Lindgren #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:01 2 min. Miro Lehtimäki #9 Natarcie

KONIEC SPOTKANIA!

59. min - Salo próbował zainicjować kontrę gości.
58. min - Zagłębie w poszukiwaniu bramki, tracą jednak krążek goście.
57. min - Pełne formacje na lodzie.
56. min - Kontra GieKSy. Spesny uprzedza Olssona.
55. min - Spod niebieskiej linii próbował Charvat, łapie Murray.
55. min - Lehtimaki na ławce kar.
54. min - Spesny zatrzymuje Marklunda.
52. min - Upłynęły wszystkie kary, na lodzie pełne formacje.
50. min - Gra 4 na 4.
50. min- Sypią się wykluczenia, na ławce kar zasiada Lindgren.13 sekund gry 4 na 3.
50. min - Joona Monto wykluczony z gry na dwie minuty.
50. min - Kontra Zagłębia Sosnowiec. Ruszona brama Murraya, wcześniej przewinienie zawodnika GKS-u.
48. min - Kara nałożona na Spesnego, za spowodowanie upadku przeciwnika.
47. min - GOOOOOL!!!!! 2:5 Zagłębie wykorzystuje okres gry w przewadze i dobijając krążek zdobywa drugą bramkę. Autorem trafienia Niklas Salo.
46. min - Zagłebie w pełnym zestawieniu, minuta przewagi gości.
45. min - Sam Marklund na ławce kar.
44. min - Na ławce kar zasiądzie również Marek Charvat.
44. min - Krawczyk i Olsson na ławce kar.
44. min - Temperatura meczu pozostaje wysoka. Sędziowie rozdzielają w parterze Olssona oraz Krawczyka.
42. min - Olsson opuszcza ławkę kar.
41. min - Groźna kontra GieKSy, po chwili błyskawiczna odpowiedź gości.
41. min - Wracamy do gry w Katowicach. Goście mają przed sobą dwie minuty gry w przewadze.

40. min - Hampus Olsson najbliższe dwie minuty spędzi na ławce kar.
PO ZAKOŃCZENIU TERCJI DOSZŁO JESZCZE DO UTARCZKI POMIĘDZY OLSSONEM A SZTURCEM. SZWEDZKI NAPASTNIK Z KARĄ DWÓCH MINUT.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI.

40. min - Pełne formacje na lodzie.
39. min - GieKSa w poszukiwaniu kolejnego trafienia, brakuje pozycji do oddania strzału.
37. min - Dobrą okazję miał Roman Szturc, krążek mija jednak światło bramki.
36. min - Próba z lewego bulika Bartosza Fraszki, mrozi Spesny.
35. min - Valteri Niemi na ławce kar, spędzi tam najbliższe 5 minut.
35. min - Mocno potraktowany pod bandą Iisakka.
35. min - Na Hitosato i Anderikiva kara pięciu minut za bójkę oraz kara meczu za niesportowe zachowanie.
34. min - Starli się ze sobą Hitosato i Andreikiv. Dla zawodników będzie to koniec rywalizacji w dzisiejszym spotkaniu.
34. min - Igor Smal przed dobrą okazją aby zdobyć kolejną bramkę. Uderzył jednakw dobrze ustawionego Spesnego
34. min - Próba spod niebieskiej Cooka, krążek pada łupem Spesnego.
33. min - Pomimo korzystnego wyniku, gospodarze walczą o każdy krążek, nie chcąc zostawiać czegokolwiek przypadkowi w dzisiejszym spotkaniu.
32. min - W dobrej pozycji znalazł się Niklas Salo, jednak uderzył wprost w Murraya, który "na brzuch" mrozi krążek.
32. min - Sprytnie na bramkę z prawego bulika zagrywał Delmas, oddala zagrożenie Spesny.
30. min - GOOOOOL!!!!! 5:1 Hampus Olsson świetnie zza bramki wypatrzył Benjamina Sokaya, który technicznym uderzeniem pokonał Spesnego.
29. min - Ryan Cook zagrał na kontrę do rywala, wracając tak nieszczęśliwie interweniował, że był bliski zaskoczenia własnego bramkarza. Wznowienie w tercji GieKSy.
28 .min - Tyczyński i Charvat sprawdzili czujność Murraya, górą katowicki bramkarz.
27. min - Pierwsze w dzisiejszym spotkaniu wybronione osłabienie, pełne formacje na lodzie.
26. min - Grają swoje w przewadze katowiczanie, goście zdołali uwolnić się i wymienić formację, minuta kary za nami.
25. min - Damian Tyczyński na ławce kar.
25. min - Trwa twarda walka o przejęcie krążka.
24. min - To mogła być błyskawiczna odpowiedź GieKSy. Krążek w ostatniej chwili zatrzymał na linii bramkowej Spesny.
23. min - GOOOOOL!!!!! 1:4 Świetnie przymierzył z lewego bulika Roman Szturc, wykorzystując liczebną przewagę.
22. min Lehtimaki z karą dwóch minut.
21. min - Grzegorz Pasiut próbował otworzyć grę długim podaniem spod własnej bramki. Krążek trafił w napastnika Zagłębia, szczęśliwie dla gospodarzy ten nie zdołał go opanować
21. min - Wracamy do gry w Katowicach. Statystyka strzałów w pierwszej tercji 14-7.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20. min - Ostatnia minuta pierwszej tercji, podbity krążek opuszcza lodowisko. Czeka nas wznowienie w tercji gości.
19. min - Źle wyprowadzony przez Zagłębie krążek przejął Grzegorz Pasiut, na szczęście dla gości tym razem akcja przerwana sygnalizacją pozycji spalonej.
18. min - Podopieczni Jacka Płachty za wszelką ceną chcą mieć wszystko pod pełną kontrolą. Krążek w dalszym ciągu pozostaje  w ich posiadaniu.
16. min - GOOOOOL!!!!! 4:0 Pochodził jak należy krążek i po chwili znalazł się w siatce. Akcję wykończył Sam Marklund po świetnym podaniu Grzegorza Pasiuta.
15. min - Michał Naróg wykluczony z gry na dwie minuty.
15. min - Ostrzał Patrik Spesnego. Najpierw próbował Ben Sokay, jednak sosnowiecki bramkarz przytomnie zostawił parkan, chwilę później atomowe uderzenie posłał Noah Delmas, tym razem krążek minimalnie minął światło bramki.
14. min - Nie odpuszczają zawodnicy GKS-u żadnego pojedynku na bandzie. Spore problemy z fizycznością rywala mają podopieczni Piotra Sarnika.
12. min - Jesteśmy w tercji GKS-u, brak pomysłu ze strony gości na zamknięcie defensywy katowiczan.
11. min - GieKSa nie zwalnia tempa. Ryan Cook po zamarkowaniu strzału najechał na bramkę Zagłębia, zabrakło minimalnie precyzji.
10. min - CZAS DLA DRUŻYNY ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC.
10. min - GOOOOOOL!!!!!!! 3:0 Pomknął z indywidualną akcją Olli Iisakka, z jego próbą poradził sobie Patryk Spesny, jednak wobec dobitki Joony Monto był już bezradny.
9. min - Próba wyprowadzenia kontry przez Michała Bernackiego, krążek jednak ekspresowo przechodzi w posiadanie katowiczan.
8. min - Twardo, fizycznie grają obie strony. Pada Sam Marklund, sędziowie nakazują kontynuowanie gry.
7. min - GOOOOOL!!!!! 2:0 Mocna praca w tercji rywala przyniosła efekt. Joona Monto technicznym wykończeniem podwyższa prowadzenie GieKSy.
6. min - Udało się gościom wyjść spod forechecku GieKSy, próba strzału Romana Szturca poza światło bramki.
5. min - Próba przy krótkim słupku Jakuba Wanackiego, uderzenie jednak wprost w Spesnego.
4. min - Kolejne wznowienia w tercji gości, trwa próba forsowania bramki Spesnego.
3. min - Dłużej przy krążku utrzymują się w dalszym ciągu gospodarze.
2. min - GOOOOOL!!!! 1:0 Świetnie rozegrana dwójkowa akcja GieKSy! Hampus Olsson otwiera wynik spotkania.
2. min - Pierwsza interwencja również za Johnem Murrayem, czeka nas wznowienie w tercji GieKSy.
1. min - Pierwsza interwencja Spesnego, spod niebieskiej próbował Varttinen, krążek w łapaczce golkipera gości.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach. W bramkach John Murray oraz Patrik Spesny. Pierwszy bulik tej rywalizacji pada łupem gości.

#29 Mikołaj Szczepkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Witalij Andrejkiw LO 0 0 0 0 0 -1 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Michał Bernacki LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Nikita Bucenko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Marek Charvát LO 0 2 1 1 2 -1 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Vlastimil Dostálek LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Tomasz Kozłowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Oskar Krawczyk PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0