33:55 2 min. Urban Podrekar #95 Atak kijem trzymanym oburącz
34:01 2 min. Kristjan Čepon #76 Atak kijem trzymanym oburącz
45:10 2 min. Bartosz Ciura #3 Atak kijem trzymanym oburącz
45:10 20 min. Bartosz Ciura #3 Kara meczu za niesportowe zachowanie
45:10 5 min. Anže Kuralt #92 Bójka
45:10 20 min. Anže Kuralt #92 Kara meczu za niesportowe zachowanie
56:26 2 min. Rok Macuh #93 Zahaczenie

60. min - Jeszcze Słoweńcy aktywnie w naszej tercji obronnej i nie pozwalają wyprowadzić Polakom ataku.
59. min - GOOOOLLL!!!  Biało-czerwoni próbowali już w sześciu, jednak prosty błąd i Sabolic pakuje gumę do pustej bramki.
58. min - Paś w dobrej pozycji, jednak miast strzelać zdecydował się na niecelne podanie.
57. min - Łyszczarczyk ze skrzydła, znów zabrakło szczęścia.
56. min - Sygnalizowana kara dla Słowenii.
55. min - Sabolic uderza, ale tuż obok bramki.
54. min - Dronia ze skrzydła, ale tylko w boczną siatkę.
53. min - Macuh sam na sam z Fucikiem przenosi gumę nad poprzeczką.
52. min - Kolusz z petardą na bramkę Zana, lecz i z tą próbą poradził sobie golkiper przyjezdnych.
51. min - Uderzał Zygmunt i z najwyższym trudem zbija do boku Zan.
50. min - Chmielewski szukał Wronki ale dobrze przerwali tą akcję defensorzy gości.
49. min - Krężołek dobrze wrzucił gumę na słoweńską bramkę, ale brakło partnera, który popracowałby na bramkarzu.
48. min - Biało-czerwoni starają się odpowiedzieć, ale brak precyzji w dograniach kończy się uwolnieniami
47. min - GOOOLLL!!! Słoweńcy wykorzystaliprzewagę za sprawą Tomazevica!
46. min - Cała sytuacja kończy się wykluczeniami do końca spotkania dla Ciury i Kuralta, a dodatkowo Ciura dostał 2 minuty za wcześniejsze przewinienie.
45. min - I mamy prawdziwy pojedynek pięściarski. Ciura wymierzył sobie kilka razów ze Kuraltem i teraz obydwaj udają się na ławkę kar.
44. min - W dobrej sytuacji znalazł się Kostek, ale jego backhandowa próba minimalnie minęła słoweńską bramkę.
43. min - Długo leżał na lodzie po starciu ze Smalem, Ograjensek, ale sędziowie nie decydują się by wykluczyć Polaka.
42. min - Sabolic znalazł się sam przed polską bramkę, lecz wydaje się że wykonał o jeden zwód za dużo, przez co stracił gumę.
41. min - Hokeisći już na lodowej tafli. Zaczynamy trzecią odsłonę od wygranego wznowienia Słoweńców.

40. min - Chciał jeszcze ruszyć Zygmunt, ale świetnie powstrzymany na niebieskiej.
39. min - Skutecznie obie ekipy neutralizują zagrożenia w tercji neutralnej.
38. min -Sabolic piekielnie mocno, ale nie trafia w bramkę Fucika.
37. min - Rozpoczyna się przewaga Słoweńcow
36. min - Nie kleiła się ta przewaga Polakom, na domiar złego faulował Paś i mamy już tylko 4 na 3.
36. min - Wałęga do Komorskiego, ale dobrze kijem popracował Zan i uniemożliwił Komorskiemu oddanie skutecznego strzału.
35. min - Mamy prawie dwie minuty podwójnej przewagi Polaków.
34. min - Przy okazji jeszcze dwa wykluczenia dla Słoweńcow, którzy muszą faulować.
34. min - Dużo zamieszania teraz pod słoweńską bramką, ostatecznie obronną ręką wychodzi z tego Zan i jego partnerzy z defensywy.
33. min - Wronka wypatrzył Pasia, ale ten nie trafia w krążek.
32. min - Zygmunt teraz w świetnej okazji, ale nie opanował krążka, będąc samemu przed słoweńskim golkiperem.
31. min - Ticar dostał dobre podanie, ale jego strzał wysoko nad bramką!
30. min - Kostek pociągnął z niebieskiej, jednak nikt z partnerów przed bramką nie zdołała przekierować gumy.
29. min - GOOOOLLLL!!!! Kontra Polaków, którą precyzyjnym strzałem w okienko kończy Kamil Wałęga!
28. min - Uderzał Sabolic z okolic bulika, ale jego strzał w dużej odległości mija polską bramkę.
27. min - Z dużą swobodą goście w rozegraniu gumy, co kończy się uwolnieniem Polaków.
26. min - Aktywny Mahkovec objechał bramkę i z obrotu starał się wsunąć go do bramki Fucika, czujnie golkiper reprezentacji Polski i GKS-u Tychy.
25. min - Łyszczarczyk z ładnym mierzonym strzałem, ale po rykoszecie krążek przelatuje tuż obok prawego słupka
24. min - Dobrze kombinowali Polacy w tercji ofensywnej, ale znów zabrakło precyzjo, by wypracować sobie sytuację strzelecką.
23. min - Krzysztof Maciaś w solowej akcji, ale jego uderzenie zablokowane nie znalazło drogi do bramki.
22. min - Sabolic w świetnej sytuacji, ale skutecznie ofiarnie interweniujący Fucik.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę spotkania. Pierwsza guma dla gości.

20. min - W świetnej okazji Łyszczarczyk ale ucieka mu  w ostatniej chwili guma z kija.
18 . min - Kolejna przepychanka w okolicy boksu Słoweńcow, kończy się obustronnymi wykluczeniami za bójkę.
17. min - Urbanowicz agresywnie w tercji ofensywnej, ale niewiele udało się odzyskać z odebranego krążka.
16. min - GOOOLLL!!! Mahkovec dobił krążek do pustej bramki po wzorowej kontrze Słoweńców.
15. min - Kolusz huknął z niebieskiej, ale dobrze parkanem zbija Zan.
14. min - Szarpanina pod boksem Słoweńców, mało "towarzyskie" obrazki, ale obyło się bez wykluczeń.
13. min - Chmielewski chytrze przekierował gumę po strzale z niebieskiej Kolusza, minimalnie jednak chybia on celu.
12. min - Dobrze wybronili resztę osłabienia polscy hokeiści i już występują w pełnym składzie.
11. min - Spore zamieszanie pod bramką Fucika, ale wyjaśniają w ostatniej chwili biało-czerwoni.
10 min - Chmielewski odpocznie dwie minuty na ławce kar.
9. min - Strzał z niebieskiej Sabolica, jednak mija bramkę.
8. min - Szukał Bryk Pasia przed bramką, ale dobrze przypilnowany napastnik JKH GKS-u.
7. min - Rozklepana polska defensywa i tylko cudem krążek mija polską bramkę po strzale Toroka.
6. min - Smal odebrał gumę, a momentalnie później wypalił Krężołek, jednak i ten strzał bez rezultatu.
5. min - Łyszczarczyk znalazł Zygmunta przed bramką, ale drugi z wymienionych nie trafił czysto w krążek.
4. min - Chmielewski uderzał z bulika, z problemami mrozi krążek Zan.
3. min - Cepon ukarany dwoma minutami, pierwsza szansa w przewadze Polaków.
3. min - Maciaś dobrze opanował skaczący krążek, ale nie udało mu się minąć rywala.
2. min - Urbanowicz z pierwszym uderzeniem na bramkę, jednak z ostrego kąta i poradził sobie z jego próbą Zan.
1. min - W Bytomiu wybrzmiały hymny Polski i Słowenii. W bramkach Fucik i Zan, zaczynamy!