0:1 Rok Tičar #24 ( Robert Sabolič #55 ) (+1) 5/4 41:30
0:2 Ken Ograjenšek #18 ( Nik Simšič #12 ) 5/5 50:09
35:52 2 min. Jan Drozg #13 Wysoko uniesiony kij
39:26 2 min. Paweł Zygmunt #16 Uderzanie kijem
40:24 2 min. Dominik Paś #14 Wysoko uniesiony kij
57:38 2 min. Luka Maver #45 Zahaczenie
58:26 2 min. Aron Chmielewski #8 Uderzanie kijem

Koniec meczu - przed nami jeszcze dodatkowe rzuty karne.

60. min - Słoweńcy w posiadaniu krążka, tu już raczej nic się nie wydarzy.
59. min - Koniec polskiej przewagi, Chmielewski musiał powstrzymać kontrę rywali faulem.
58. min - Polacy spróbują przewagi 6 na 4, pierwsze zamieszanie pod słoweńską świątynią bez efektów.
58. min - Sygnalizowana kara dla Słoweńców.
57. min - Jaśkiewicz z mocnym uderzeniem spod niebieskiej, które nie sprawiło problemów Kroseljowi.
56. min - Bardzo aktywnie Urbanowicz, ale jego podanie nie znalazło drogi do jednego z kolegów.
55. min - Bliski szczęścia Masic, aczkolwiek udało się Zabolotnemu dostawić parkan na czas.
54. min - Nie mamy żadnych przerw w grze, przyjezdni skuteczni neutralizują wszystko, co Polacy na nich rzucają.
53. min - Bardzo skutecznie teraz goście w destrukcji.
52. min - Walczą biało-czerwoni wtercji ofensywnej, ale są spychani do band i skutecznie neutralizowani.
51. min - GOOOOLL!!! Perfekcyjna kontra Słoweńców, którzy szybko znaleźli się w sytuacji 2 na 1, a formalności dopełnił Ograjensek.
50. min - Komorski z Kapicą dobrze kombinowali, jednak jedno podanie za dużo i cała akcja spełzła na niczym.
49. min - Wronka wypracował sobie sporo miejsca i uderzył na bramkę rywali, górą Kroselj.
48. min - Kapica położył już bramkarza, lecz nie udało mu się przenieść gumy nad parkanem Kroselja.
47. min - Podlipnik uderzał z bulika, ale skutecznie polska defensywa.
46. min - Chmielewski wrzucił gumę, aczkolwiek nikt z partnerów nie dojechał by o nią powalczyć.
45. min - Coraz większe kłopoty biało-czerwonych, którzy w ostatnich minutach głównie bronią dostępu do własnej bramki.
44. min - Jezovsek pognał z akcją ofensywną, lecz czujnie między słupkami Zabolotny.
43. min - Chmielewski szukał Komorskiego przed bramką, ale wybijają goście na uwolnienie.
42. min - GOOOOLL!!! Wrócił już z kary Zygmunt ale Słoweńcy dopinają swego i Ticar umieszcza krążek w siatce.
41. min - Komplikują sobie sytuacje Polacy. Paś wykluczony za wysoki kij. Minuta i piętnaście sekund podwójnej przewagi.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Jeszcze 80 sekund słoweńskiej przewagi.

40 .min - Pierwsza kara dla biało-czerwonych, Zygmunt na ławce kar.
40. min - Zupełnie niepilnowany teraz Maciaś przed bramką gości, aczkolwiek nie trafił w gumę.
39. min - Jeziorski wyłożył gumę Komorskiemu, ale w ostatniej chwili podłożony kij jednego z defensorów uniemożliwił oddanie celnego strzału.
38. min - Wronka znalazł Chmielewskiego crossowym podaniem, lecz wydaje się że zbyt długo zwlekał z decyzją o oddaniu strzału rosły napastnik polskiej kadry.
37. min - Tyczyński znalazł przed bramką Maciasia, który przekirował tor lotu krążka, ale świetnie przesunął się Kroselj.
36 .min - Wysokim kijem zagrał teraz Drozg, kolejna szansa w przewadze Polaków.
36. min - Wronka zza bramki znalazł Ciurę, ale strzał naszego defensora zablokowany.
35. min - Tym razem Macuh z bulika, ale bardzo czujnie polski golkiper.
34. min -Z zerowego kąta uderzał Mahkovec, ale czujnie Zabolotny.
33. min - Słoweńcy bardzo aktywnie w polskiej tercji, ale trzeba przyznać, że i defensorzy wywiązują się ze swoich obowiązków koncertowo.
32. min - Troszkę chaosu teraz na lodowej tafli powoduje, że akcje kończą się już w okolicach neutralnej tercji.
31. min - Chmielewski pokombinował z Komorskim, uderzał drugi z nich, ale znów skutecznie Krosejl.
30. min - Wronka w dogodnej sytuacji, ale świetnie zamyka parkany Kroselj.
29. min - Tyczyński indywidualnie zyskał tercję ofensywną, ale zbyt lekkie podanie zaprzepaściło szansę.
28. min - Sabolic znów z niebieskiej  i dobrze Zabolotny.
27. min - Teraz Słoweńcy na chwilę zagościli w polskiej tercji obronnej. Interwencja Zabolotnego przerywa tą akcję.
26. min - Maciaś z kąśliwym strzałem z okolic bulika, ale na raty interweniuje Kroselj.
25. min - Wystrzelona guma, jako pierwszy dopadł do niej Jeziorski, ale przyjęcie nie pozwoliło mu na oddanie strzału.
24. min - Maciaś szukał partnera po drugiej stronie w sytuacji dwa na jeden, ale jego podanie zablokowane.
23. min - Wydawało się, że w świetnej sytuacji znajdzie się Łyszczarczyk, ale w ostatniej chwili przyblokowany.
22. min - Zygmunt uderza ze środkowej części, dobrze parkanem do boku Kroselj.
21.min - Rozpoczynamy drugą odsłonę.

20. min - Uderzał Wronka, jego strzał zablokowany, chwilę później sam na sam ruszył Kurzalt ale i tu lepsza defensywa.
19. min - Bliski szczęścia Tyczyński ale tylko jęk zawodu na bytomskich trybunach.
18. min - Kolejna kara Słoweńców, przez sekundę podwójna przewaga Polaków.
18. min  -Skutecznie bronią Słoweńcy i wybijają krążek.
17. min - Uderzał Jeziorski, ale guma uciekła mu z kija.
16. min - Pierwsza kara dla gości Stehlic na ławce kar.
14. min - Sabolic pociągnął z niebieskiej, mrozi gumę Zabolotny.
13. min - Wałęga kombinował z Łyszczarczykiem, ale Kroselj dobrze popracował kijem i wybił gumę.
12. min - Wronka szukał  przed bramką Chmielewskiego, ale dobrze połapali się w tej kombinacji obrońcy.
11. min - W kontrze goście ale czujnie polscy defensorzy.
10. min - Jeziorski wyłuskał gumę tuż przed bramką przyjezdnych ale nie zdołał oddać strzału po dobrym wyblokowaniu przez obrońców.
9. min - Świetnie popracował Urbanowicz i wrzucił gumę na słoweńską bramkę, ale zabrakło partnerów, którzy mogliby wykończyć sytuację.
8. min - Znów lekkie gapiostwo polskiej defensywy i przed szansą Kuralt, ale nie trafia w światło bramki.
7. min - Aktywniejsi teraz goście, ale bez zagrożeń dla bramki Zabolotnego.
6. min - W odpowiedzi bardzo groźnie Słoweńcy, z bliska Mehle ale i tym razem górą Zabolotny.
6. min - Horzelski pociągnął z niebieskiej ale pewnie chwyta w rękawice Kroselj.
5. min - Trwa napór Polaków, ale póki co niewiele wynika z podań w tercji ofensywnej.
4. min - Groźna kontra biało-czerwonych zakończona strzałem Jeziorskiego, skutecznie Kroselj.
3. min - Cosic z bulika ale wysoko nad bramką Zabolotnego.
2. min - Ograjenšek z bliska! Skutecznie jednak Zabolotny.
1. min - Przed szansą od razu Chmielewski z najbliższej odległości, jednak Słoweńcy wybili mu gumę.