3:2 Riley Lindgren #74 Karny decydujący 65:00
00:52 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Opóźnianie gry
03:38 2 min. Jakub Bukowski #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:00 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Atak kijem trzymanym oburącz
09:20 2 min. Patrik Spěšný #55 Opóźnianie gry
28:50 2 min. Marek Charvát #3 Uderzanie kijem
44:00 2 min. Roman Rác #89 Uderzanie kijem
44:00 2 min. Roman Szturc #69 Trzymanie przeciwnika
49:56 2 min. Mateusz Ubowski #38 Zahaczenie

Koniec dogrywki, czekają nas rzuty karne!

65. min - Salo również w świetnej sytuacji nie trafia w światło bramki!
64. min - Szanują gumę hokeiści z Sosnowca.
63. min - Niemi w świetnej sytuacji, ale świetnie przemieścił się Lewartowski.
62. min - Naróg indywidualnie, jego próba zblokowana.
61. min - Startujemy z dogrywką!

Koniec III tercji.

60. min - Próbowali jeszcze gospodarze, skuteczna interwencja tyskich defensorów.
59.min - GOOOLLL!!! Mroczkowski strzałem ze środka pokonuje Spenego i na nieco ponad minutę do końca mamy wyrównanie!
57. min - GOOOLLL!!! Korenczuk spod niebieskiej zaskakuje  Spesnego i jeszcze będą emocje!

56. min - Uwolnienie sosnowiczan.
55. min - Nilsson wypalił, z łatwością łapie Spesny.
54. min - Uspokoili nieco grę gospodarze, a tyszanie mają problem z zawiązaniem skutecznej akcji ofensywnej.
53. min - Tyszanie z szybką kontrą dwóch na jednego ale zabrakło precyzji w ostatnim podaniu.
52. min - Valtola uderzył, ale stracił równowagę przy ostatnim zwodzie i minimalnie chybił celu.
51. min - GOOOLLL!!! Dostalek zmienia tor lotu krążka i guma przelatuje między parkanami Lewartowskiego i wpada do siatki!
50. min - Kara dla tyszan, dwie minuty odpocznie Ubowski.
50. min - Tavi próbował, ale szybko pozbawiony gumy w tercji ofensywnej.
49. min - GOOOOLLLL!!! Szturc dobrze odnajduje się w zamieszaniu przed bramką Lewartowskiego i go pokonuje!
48. min - Salo z bliska, jednak nie trafia w światło bramki.
47. min - Marzec w dobrej sytuacji, ekwilibrystycznie rzucił się Krawczyk i powstrzymał zagrożenie.
46. min - Bucenko wypalił, Lewartowski odbił na słupek.
45. min - FE-NO-MEN-ALNA interwencja Spesnego ratuje sosnowiczan.
44. min - Nilsson z backhandu, ale dobrze bramkarz Zagłębia.
43. min - Dostalek dostał się za bramkę, ale jego podanie nie znalazło finalnego adresu.
42. min - Kozłowski z niebieskiej, zmienił tor lotu jeszcze ktoś przed bramką ale Lewartowski skupiony.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę dzisiejszego spektaklu.

40. min - Nahunko w dobrej okazji, ale czujnie również Lewartowski.
39. min - Uderzał Ubowski, znów czujnie golkiper miejscowych.
38. min - Jaromersky z bliska, odbija Spesny.
37. min - Szturc znów przekładał gumę o jeden raz za dużo i w efekcie ją stracił.
36. min - Ubowski w krótkim odstępie czasu dwukrotnie ale nie znalazł recepty na Spesnego.
35. min - Długo utrzymują się goście w tercji ofensywnej ale nie mogą  znaleźć  odpowiedniej sytuacji strzeleckiej.
34. min - Korenczuk wypalił spod bandy ale bardzo wysoko i niecelnie.
33. min - Niemi wrzucał gumę przed bramkę, ale nie było komu dobić tej próby.
32. min - Szturc ze strefy między bulikami, pewnie chwyta Lewartowski.
31. min - Bryk mocno, ale znów w roli głównej Spesny.
30. min - Viitanen przebojowo, ale niecelnie i krążek znów obok bramki Spesnego.
29. min - Charvat na ławce kar, przewaga tyszan.
28. min - Szturc dobrze wypracował sobie miejsce, ale jeden zwód za dużo i stracił gumę
27. min - Słupek po strzale Nilssona i rykoszecie.
26. min - Gościński uderzał po wygranym wznowieniu, łapie Spesny.
25. min - Teraz Andrejkiw z bliska, ale wprost w Lewartowskiego.
24. min - Szturc mocno z niebieskiej, ale nikt nie pracował na Lewartowskim, który bez problemu odbija gumę.
23. min - Fatalny błąd sosnowieckiej defensywy i w dobrej okazji Galant, jeszcze lepiej spisuje się Spesny.
22. min - Jaromersky miał prze sobą tylko Spesnego, w ekwilibrystyczny i efektywny sposób łapie gumę czeski golkiper Zagłębia.

20. min - Szybka  kontra sosnowiczan ale podanie Salo nie znalazło adresata.
19. min - Tyczyński uderza ze środka, dobrze reaguje Lewartowski i zbija do boku.
18. min - Sobecki zrobił sobie multum miejsca, dobrze przy krótkim słupku reaguje Spesny.
17. min - Wypalił Bryk, duże zamieszanie po bramce Spesnego, ostatecznie golkiper sosnowiczan mrozi gumę.
16. min - Salo dobrze chciał się odwrócić i wypalić, zabrakło jednak szczęścia i krążek stracony.
14. min - Korenczuk z szybkim niesygnalizowanym strzałem, znów pewnie czeska opoka Zagłębia.
13. min - Marzec ze skrzydła, ale pewnie do raka chwyta gumę Spesny.
12. min - Próbował Sobecki ale zabrakło celności. Obie ekipy w pełnych zestawieniach.
11. min - Nie ma bramki! Mroczkowski uderza obok bramki.
11. min - Mroczkowski teraz staje przed szansą na pokonanie Spesnego.
11. min - Mroczkowski w pojedynku sam na sam, nieprzepisowo powstrzymywany i mamy karnego!
10. min - I szybka kara dla gospodarzy. Spesny ukarany dwoma minutami za opóźnianie gry.
10. min - Kolejna kara dla gości. Pociecha siedzi w boksie.

9. min - Szturc świetnie znalazł przed bramką Krężołka, ale ten drugi skutecznie powstrzymany przed bramką.
8. min - Dużo agresywnej gry, obie ekipy starają się nie zostawiać miejsca rywalom.
7. min - Niemi szukał Salo ale jego podanie skończyło na łopatce kija defensora gości.
6. min - Krężołek w dogodnej sytuacji, ale nie trafia do odkrytej bramki, a tyszanie w komplecie.
5. min - Valtola pociągnął ze skrzydła, radzi sobie Lewartowski.
4. min - Teraz kara dla GKS-u, 2 minuty odpocznie Bukowski.
3. min - Tym razem Pociecha mocno z niebieskiej ale guma daleko od bramki.
2. min - Uderzał Nilsson, dobrze parkanem Spesny.
1. min - Pierwsza kara dla sosnowiczan, Kozłowski na ławce kar.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Spesny i Lewartowski.

Dzień dobry ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Za chwilę początek hokejowych emocji.