09:12 2 min. Sam Marklund #20 Trzymanie kija przeciwnika
24:26 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:30 5 min. Maciej Kruczek #12 Atak w okolice głowy lub szyi
30:30 20 min. Maciej Kruczek #12 Kara meczu
30:55 2 min. Jakub Wanacki #5 Uderzanie kijem
35:36 2 min. Kamil Kalinowski #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:02 2 min. Mateusz Zieliński #4 Atak kijem trzymanym oburącz
39:02 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Uderzanie kijem
48:42 2 min. Pauls Svars #24 Zahaczenie
58:40 2 min. Jakub Wanacki #5 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
58:40 2 min. Hampus Olsson #95 Uderzanie kijem

KONIEC SPOTKANIA

60. min - GOOOOL!!! 4:1 Strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie Larionovs
59. min - GOOOOOL!!!! 3:1 Błyskawicznie wykorzystują podwójną przewagę gospodarze! Strzelcem Larionovs.
59. min - Jakub Wanacki z karą dwóch minut za niesportowe zachowanie. W boksie kar zasiada również Olsson
59. min - Sporo emocji pod bramką gospodarzy. Olsson atakował Pohjanoksę, co momentalnie spotkało się z reakcją Gimińskiego.
58. min - Uwolnienie GieKSy. Wracamy do tercji katowiczan.
57. min - Mateusz Michalski dwukrotnie z najbliższej odległości nie zdołał pokonać Pohjanoksy!
57. min - Baszyrow mocno lecz niecelnie z lewego bulika.
56. min - Gospodarze również w poszukiwaniu kolejnej bramki, Michał Kieler swoją interwencją uchronił drużynę przed stratą kolejnej bramki.
55. min - GKS przy krążku w tercji rywala, trwają poszukiwania wyrównującej bramki.
54. min - GOOOOOL!!!!! 2:1 Mirko Djumic do samego końca ambitnie walczył o przejęcie krążka w tercji rywala. Dzięki temu gospodarze wypracowują sytuację którą wykończył Syty.
53. min - Jaworski samotnie próbował przebić się przez defensywe rywala, akcja wraca do środkowej tercji.
52. min - Sporo niedokładności cechuje ostatnie poczynania GieKSy.
51. min - Pełny skład gospodarzy.
49. min - Svars na ławce kar
47. min - Cook spod samej niebieskiej linii. Próbował pracy na bramkarzu Grzegorz Pasiut, czeka nas wznowienie w tercji gospodarzy.
46. min - Nawałnica pod bramką Kielera! Kogut pomknął z kontrą, jednak przegrał rywalizację z katowickim bramkarzem, chwilę później odpowiedź Hitosato, kolejny raz czujnie Pohjanoksa.
46. min - Zamieszanie pod bramką Kielera. Walczył o krążek Syty, katowicka defensywa oddala zagrożenie.
44. min - Bartosz Fraszko przejmuje krążek w tercji rywala. Z jego próbą niesygnalizowanego strzału nie miał większych problemów Pohjanoksa.
43. min - Mateusz Michalski świetnie obsłużył podaniem wzdłuż bramki Jakuba Wanackiego. Wyborna interwencja Pohjanoksy pozwala zachować gospodarzom remis.
42. min - Dobra akcja Sama Marklunda, do końca szukał pod bramką Hampusa Olssona, ostatecznie akcja wykończona strzałem Davida Lebka.
41. min - Początek trzeciej odsłony.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Bepierszcz i Zieliński obustronnie wykluczeni z gry na dwie minuty.
38. min - Napór  GieKSy przerwany kontrą Djumica, pełne formacje na lodzie.
37. min - Minuta wykluczenia Kalinowskiego za nami. Bez większego zagrożenia pod toruńską bramką. Kontrę gospodarzy próbował wykończyć Michał Kalinowski.
36. min - Kamil Kalinowski wykluczony z gry. Pierwsza przewaga gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu.
35. min - Kolejny raz aktywny Pauls Svars, z jego uderzeniem radzi sobie jednak Michał Kieler.
34. min - Gorący okres gry na Tor-Torze. Najpierw Bartosz Fraszko przegrał pojedynek sam na sam z Pohjanoksą, a po chwili Syty trafił w poprzeczkę bramki Kielera. Do końca wykluczenia 1:37.
33. min - GOOOOL!!!! 1:1 Pauls Svars wykorzystuje podwójną przewagę gospodarzy i wyrównuje wynik spotkania.
32. min - Mocne uderzenie Sytego z prawego bulika. Parkanem odbija krążek Kieler, czeka nas wznowienie w tercji katowiczan.
31. min - Nawarstwiają się problemy GieKSy. Na ławce kar dwie minuty spędzi Jakub Wanacki.
31. min - 5 minut plus kara meczu nałożona na Macieja Kruczka za atak w okolice głowy.
31. min - Pada na lód po kontakcie z Kruczkiem  na lód Larionovs
30. min - Kontra gospodarzy! W ostatnim podaniu krążek zagrany za plecy Djumića, co mocno zastopowało tempo akcji. Krążek za plecami Kielera prześlizgnął się po niebieskiej linii i nie wpadł do bramki.
29. min - Okres  gry dla GKS-u. Katowiczanie dłużej pozostają w posiadaniu krążka. Sporo dzieje się w okolicach toruńskiej bramki.
28. min - Pomknął na toruńską bramkę Bartosz Fraszko, mając na swoich plecach Mateusza Zielińskiego, nie zdołał zaskoczyć Pohjanokse.
27. min - Próbował z dystansu Svars, krążek zatrzymał się jednak na linii defensywnej. Pełne formacje na lodzie.
26. min - Kolejny raz brakuje torunianom dokładności w budowaniu gry podczas przewagi.
25. min - Mateusz Bepierszcz na ławce kar.
25. min - Grzegorz Pasiut pozostawiony bez opieki przez gospodarzy! Stając oko w oko z Pohjanoksą przegrywa ten pojedynek trafiając w parkan toruńskiego golkipera.
24. min - Ależ okazja przed Mateuszem Michalskim! Reprezentant Polski zerwał się spod opieki toruńskiej obrony, nie zdołał jednak skutecznie wykończyć swojej akcji, próbując w pierwsze tempo oraz zza bramki.
23. min - Mocny początek GKS-u. Trójkowa akcja gości wykończona przez IIsakkę, ten jednak przenosi krążek poza światło bramki.
22. min - Dobra próba Koponena! Pohjanoksa mając mocno ograniczoną widoczność instynktownie zbił krążek, tym razem szczęśliwie, żaden z rywali nie zdążył do niego dopaść.
22. min - GKS przy krążku próbuję zainicjować akcję. Nie pozwalają gospodarze przebić się rywalowi jednak przez neutralną tercje.
21. min - Wracamy do gry w Toruniu!

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20. min - W ostatnich sekundach pierwszej tercji świetna interwencja Kielera pozwala zachować GKS-owi czyste konto.
19. min - GOOOOL!!!! 0:1 Jakub Wanacki huknął z dystansu, odbity przez Pohjanoksę krążek padł łupem Miro Lehtimakiego, który dobił go do bramki.
18. min - Delmas popisał się dobrym uderzeniem, Pohjanoksa pomimo mocno ograniczonej widoczności stanął na wysokości zadania.
17. min - Kontra GKS-u. Hitosato świetnie wypatrzył Mateusza Michalskiego, ten jednak nie zdołał się zabrać z krążkiem.
16. min - Coraz śmielej poczynają sobie goście w toruńskiej tercji. Trwa walka na bandach o przejęcie krążka.
15. min - Okres dobrej gry GKS-u. Akcja gości zakończona przez dobrze interweniującego Pohjanoksę.
14. min - Silny forecheck gości pozwala przejąć krążek, po chwili GieKSa gubi jednak gumę.
13. min - Wrzucał spod niebieskiej linii Delmas, pewnie mrozi Pohjanoksa.
12. min - Pełne formacje na lodzie. Przewaga torunian bez historii.
10. min - Marklund oraz Fjodorovs z obustronną karą za ostrość. Dodatkowo zawodnik GKS-u ukarany karą dwóch minut za trzymanie kija przeciwnika. Czeka nas kolejna przewaga torunian.
9. min - Szybko zmienia się kwestia posiadania krążka. Katowiczanie mają problemy z opuszczeniem własnej tercji.
8. min - Dwukrotnie próbował Miro Lehtimaki, górą Pohjanoksa.
7. min - Torunianie z kolejną akcją, czujnie między słupkami Michał Kieler.
5. min - Pełne formacje na lodzie. Bez celnego strzału ze strony gospodarzy okres gry w przewadze.
4. min - Dwie minuty kary za nami. Udało się wypracować pozycję dla Sozanskiego, ten jednak niecelnie wykończył akcję.
3. min - Upływa kara nałożona na katowicki zespół. Gra toczy się z dala od bramki Michała Kielera.
2. min - Trafiony kijem Mirko Djumić, za to zagranie wykluczony z gry na cztery minuty Joona Monto.
1.min -  Rozpoczynamy spotkanie w Toruniu! W bramkach Julius Pohjanoksa oraz Michał Kieler, pierwszy bulik pada łupem gospodarzy