1:2 Erik Ahopelto #25 ( Henry Karjalainen #17 ) +/-
01:07 2 min. Marcus Kallionkieli #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00 2 min. Konrad Filipek #10 Rzucenie na bandę
27:36 2 min. Jan Sołtys #16 Atak kijem trzymanym oburącz
35:33 2 min. Andrij Denyskin #71 Atak w okolice głowy lub szyi
38:26 2 min. Bartosz Florczak #5 Atak kijem trzymanym oburącz
45:28 2 min. Joonas Uimonen #77 Uderzanie kijem
49:37 2 min. Conor MacEachern #44 Spowodowanie upadku przeciwnika

64. min - GOOOOOOL!!!!!! 1:2! Dwójkowa kontra Unii, Karjalainen zagrał na drugą stronę do Ahopelto, a ten pokusił się o precyzyjne uderzenie, po którym krążek zatrzepotał w siatce!
63. min - Dziubiński samotnie na lewym buliku, jednak niecelne to uderzenie.
61. min - Ahopelto przed okazją do zakończenia meczu, ale przestrzelił.

Koniec III tercji
60. min - Dziubiński solowo próbował środkiem zagrozić bramce gospodarzy, dobijał jeszcze gumę Kowalówka, ale bezskutecznie.
59. min - Ahopelto sam próbował utworzyć akcję w tercji STS-u, lecz nie poradził sobie z dwoma zawodnikami.
58. min - Błąd Denyskina, przed szansą Sienkiewicz, który jednak trafił obok bramki.
57. min - Filipek groźnie ze środka, próbował jeszcze dobijać, ale górą Lundin!
56. min - Heikkinen na środek do Ahopelto, jednak ten nie sięgnął krążka.
55. min - Denyskin na środek do Olssona Trkulji, ale przecięte to podanie przez sanockiego gracza.
54. min - Bezuska z niebieskiej, lecz na nic się to zdało.
53. min - Heikkinen nieskutecznie od zakrystii.
53. min - Karnas ostro powstrzymany przez Jakobsonsa, ale wszystko zgodnie z przepisami.
52. min - Olsosn Trkulja na drugą stronę, tam był Denyskin, który jednak nie zdołał przekierować gumy do siatki.
51. min - Bomba Kaleinikovasa i w nogę trafiony Lindberg.
50. min - Kara dla MacEacherna.
48. min - GOOOOOOOOOL!!!!! 1:1! MacEachern wstrzelił gumę spod bandy, stojący blisko bramki Ginda zmienił trajektorię lotu krążka, który zatrzepotał w siatce!
47. min - Binner mocno spod niebieskiej, lecz niecelnie.
46. min - Uimonen na ławce kar.
45. min - Kowalówka od zakrystii do Dziubińskiego, ale ten przestrzelił z najbliższej odległości.
44. min - Bukowski groźnie z prawego bulika, jednak udało się Lundinowi obronić ten strzał.
44. min - Kowalówka przymierzył z prawego bulika i trafił wprost w sanockiego golkipera.
43. min - Niecelna petarda Valtoli z zerowego kąta.
42. min - Mocny strzał Jakobsonsa spod niebieskiej, pewnie obroniony przez Salamę.
41. min - GOOOOOL!!!! 0:1! Mamy otwarcie wyniku spotkania! Ackered z bulika trafia do siatki przy bliższym słupku!

40. min - Ackered mocno z niebieskiej, ale wciąż bezbłędny zostaje Salama.
39. min - Dwuminutowa kara dla Florczaka.
39. min - Wanat mocno z dystansu i trafiony w nogę Salama, który przez to uderzenie prawie się wywrócił.
38. min - Ginda bez przyjęcia z lewego bulika, ale prosto w Lundina.
37. min - Olsson Trkulja sam przejechał całą długość lodowiska, wymanewrował obronę STS-u i pokusił się o strzał, z którym większych problemów nie miał jednak Salama.
36. min - Denyskin na ławce kar.
35. min - Ackered bez przyjęcia spomiędzy bulików i ponownie górą Salama.
34. min - Karjalainen kąśliwie spod niebieskiej i pewnie do raka łapie gumę Salama.
33. min - Dziubiński sprzed lewego bulika, dwóch oświęcimskich graczy próbowało dobić ten strzał, ale żadnemu z nich się tego nie udało.
32. min - Kowalówka od zakrystii wystawił gumę Bezusce, Dziubiński próbował jeszcze dobić to uderzenie, jednak na nic się to zdało.
31. min - Niemczyk mocno spod niebieskiej, ale bez trudu interweniuje Lundin.
30. min - Jakobsons bekhendem próbował zagrać na drugą stronę do Krzemienia, lecz sanoczanin przerwał to podanie.
29. min - Ahopelto z groźną sytuacją w osłabieniu, wyjechał w sytuacji sam na sam, ale nie zdołał pokonać fińskiego bramkarza.
28. min - Sołtys na ławce kar.
27. min - Karjalainen niecelnie sprzed bulika.
26. min - Filipek z szybką kontrą lewym skrzydłem, ale nie pokonał Lundina.
25. min - Bomba Ackereda spod niebieskiej i końcówką parkanu z dozą szczęścia, broni to uderzenie Salama.
24. min - Krzemień z najbliższej odległości, ale górą Salama.
22. min - Kallionkieli w sytuacji niemalże sam na sam, ale nie zdołał oddać strzału i nie mając później pomysłu na akcję, wycofał krążek za siebie.
21. min - Denyskin z prawego bulika i odbija gumę do boku Salama.

20. min - Filipek na ławce kar.
18. min - Bezuska spod niebieskiej i trafiony w nogi Fus.
17. min - Karjalainen przed bramkę, gdzie stał Bezuska, ale krążek odbił się od łyżwy sanockiego obrońcy.
16. min - Bezuska niecelnie sprzed bulika po lodzie.
15. min - Lindberg huknął sprzed prawego bulika, ale równie mocno przestrzelił.
14. min - Karnas zostawił gumę Cederowi, ten mocno uderzył bez namysłu, jednak nie zaskoczył tym Lundina.
14. min - Ackered spod niebieskiej, trącenie krążka przed bramką przez Olssona Trkulję, lecz na nic się to zdało.
13. min - Ahopelto z najbliższej odległości, zakotłowało się pod bramką STS-u, dobitka Dziubińskiego, ale wszystkie strzały powędrowały obok bramki.
12. min - Valtola spod niebieskiej i pewnie do raka łapie gumę Salama.
12. min - Próba Prusaka sprzed bulika, pewnie złapana przez golkipera gospodarzy.
11. min - Florczak mocno potraktowany przez Sołtysa, lecz twardo trzyma się na nogach.
10. min - Ackered spomiędzy bulików, nie mrozi gumy Salama, akcja toczy się dalej, ale nikt nie pokusił się o dobitkę.
9. min - Ahopelto urwał się obronie gospodarzy i najechał na bramkę w sytuacji sam na sam. Chciał w sprytny sposób oszukać bramkarza i zwieść go na prawą stronę, aby ostatecznie uderzyć w lewą stronę, co jednak mu się nie udało i górą okazał się być Salama!
8. min - Lindberg spod bandy, rykoszet po kiju Ackereda i Lundin przerywa grę.
7. min - Valtola zza bramki wrzucił gumę przed słupki, ale nikt nie przejął tego zagrania i ostatecznie sanocki golkiper mrozi gumę.
6. min - Sporo gry w tercji STS-u.
5. min - Heikkinen spod niebieskiej, jednak czujnie w bramce Salama.
4. min - Cóż za okazja przed sanoczanami! Kallionkieli dopadł do krążka po wyjściu z ławki kar, pognał szybko z kontrą, zagrał na środek do MacEacherna, który to w idealnej sytuacji nie trafił do pustej siatki!
4. min - Dziubiński solowo przedarł się przez szyki obronne STS-u i kąśliwie uderzył z lewego bulika, ale prosto w Salamę.
3. min - Viitanen holuje gumę w tercji ataku, tym samym kradnąc cenne sekundy z tego osłabienia.
2. min - Kallionkieli na ławce kar.
2. min - Valtola wypuścił lewym skrzydłem Ahopelto, ale nie zdołał minąć MacEacherna.
1. min - Rozpoczynamy pierwszą tercję.

#97 Damian Ginda PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Marcus Kallionkieli ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0