Rozgrywki: 2023/24 - Puchar Kontynentalny: III runda
3:2 d. (0:1, 0:0, 2:1, d. 1:0) Zakończony
16:30
Grupa F (Cortina D'Ampezzo) / 3. kolejka
0:1 Shigeki Hitosato #91 ( Olli Iisakka #51 ) 5/5 17:56
0:2 Olli Iisakka #51 ( Shigeki Hitosato #91 ) 5/5 41:25
1:2 Mathias Bau Hansen #50 ( Mathias From #77, Jesper Thörnberg #67 ) (+1) 5/4 53:51
53:46 2 min. Hampus Olsson #95 Atak kijem trzymanym oburącz

62. min - GOOOOL 3:2 ! Peter Hanson z decydującym o losach spotkania trafieniem.
61. min Najpierw próbował Fraszko, chwilę poźniej po masce Kielera krążek opuszcza światło bramki.
61. min - Rozpoczyna,y pięciominutową dogrywkę 3 na 3.

KONIEC TRZECIEJ TERCJI, CZEKA NAS DOGRYWKA

60. min -Emocje sięgają zenitu. Trwa walka w tercji katowiczan. Mrozi Kieler, do końca 20 sekund.
59. min - Duńczycy grają o pełną pulę, wycofując bramkarza. Parkanami ratuje remis Michał Kieler.
59. min - Czas dla drużyny Herninga Blue Fox
59. min - Groźna akcja Duńczyków, ostatecznie akcje sam na sam wygrywa Kieler, po którego kiju krążek opuszcza taflę lodowiska.
58. min - Duńczycy szturmują katowicką tercje.
56 min. GOOOOL !!!! 2:2 Herning Blue Fox odrabia straty za sprawą mocnego uderzenia Jespera Thornenberga.
55. min - Duńczycy chcą pójść za ciosem, Herning Blue Fox w natarciu.
54. min GOOOOL !!! 1:2 Błyskawicznie wykorzystują przewagę Duńczycy. Strzałem przy krótkim słupku Kielera pokonuje Mathias Bau.
54. min - Wykluczenie Olssona.
53. min - Rzucili kolejne siły do ataku Duńczycy, nie brakuje emocji pod bramką Kielera.
52. min - Świetnie pomknął na duńską bramkę Mateusz Bepierszcz. Finalnie akcja zakończyła się starciem z Victorem Cubarsem, który ucierpiał w dynamicznej obronie.
51. min - Pogubili się w rozegraniu krążka w katowickiej tercji, zawodnicy Herninga. Błyskawicznie wyprowadzona kontra przez GieKSe, Olsson nie zdołał jednak zmieścić krążka w bramce.
50. min - Wprowadził krążek w tercje Duńczyków Pasiut,, zdecydował się na indywidualne wykończenie, minimalnie niecelnie.
49. min - Soczyście uderzał na bramkę Kielera Mathias From. Polski golkiper po raz kolejny świetnie interweniuje.
48. min - Sporo pracy pod katowicką bramką, ale osłabienie wybronione. Na lodzie pełne formacje.
46. min - Wyjechał z bramki Carruth, dostrzegł to Pasiut. W ostatniej chwili duński golkiper wrócił do bramki
46. min - Lebek wykluczony na dwie minuty.
46. min - Z prawego skrzydła Duńczycy, parkanem odbija Kieler
45. min - Duńczycy przy krążku, jednak bez bezpośredniego zagrożenia bramce Kielera.
43. min - Zawodnikom GKS-u udało się nieco uspokoić wydarzenia na lodzie.
42. min - GOOOOOL!!! 0:2 Świetnie wyprowadzona kontra GieKSy, którą z niezwykłym spokojem wykańcza Oli Iisakka.
41. min - Początek trzeciej tercji !

KONIEC DRUGIEJ TERCJI SPOTKANIA

40. min - Marklund dostrzegł wychodzącego Olssona, jednak szwedzkiemu napastnikowi zabrakło możliwości sięgnięcia krążka.
38. min - Potężna wrzutka Macieja Kruczka, którą przecinał David Lebek, krążek jednak minimalnie minął bramkę.
37. min - Próbował od zakrystii Suistio, nie dał się zaskoczyć Kieler.

36. min - Fizyczność i tempo spotkania utrzymują się wciąż na bardzo wysokim poziomie. Kto pierwszy odczuje trudy spotkania? Ostatnie sekundy należały do Duńczyków.
34. min - Gościmy kolejny raz pod bramką Kielera, gdzie na polskim bramkarzu twardo pracują napastnicy Herninga.
33. min - Intensywność spotkania robi wrażenie.GKS stawia opór silnej grze drużyny Blue Fox.
33. min - Kontra GKS-u wykończona uderzeniem Olssona, górą duński golkiper.
32. min - Nie odpuszczają Duńczycy, twardo pracują w katowickiej tercji.
30. min - Igor Smal wyrzuca krążek z własnej tercji, pełne formacje na lodzie.
29. min - Próbował spomiędzy bulików Victor Cubars, na posterunku Kieler.
28. min - Kacper Maciaś z karą dwóch minut.
27. min - Trwa walka o przejęcie inicjatywy. Bandy trzeszczą!
26. min - Sprytna próba zaskoczenia strzałem przy krótkim słupku Oskara Cibulskisa. Czujnie Kieler.
26. min - Twardy pojedynek serwują dzisiaj kibicom zawodnicy obu drużyn.
25. min - Pełne formacje na lodzie.
24. min - Blisko było do zdobycia drugiej bramki, jednak strzały Pasiuta oraz Hitosato wybronione przez duńskiego golkipera.
23. min - Magnus Carslen na ławce kar.
22. min Pomknął z indywidualną akcją Sokay, jednak obrońcy zdołali odebrać mu krążek.
21. min - Dobra, indywidualna akcja Iisakki, jednak przed samą bramką obrońcy zdołali zbić krążek z jego kija.
21. min - Początek drugiej tercji !

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA

20. min - Po przejęciu krążka Duńczycy wyprowadzają groźną dwójkową akcję. Świetnie interweniujący kijem Maciaś  do spółki z Kilerem zażegnali zagrożenie.
19. min - Duńczycy przeszli do natychmiastowych prób odrabiania wyniku. Po raz kolejny temperatura wrzenia w okolicach bramki Kielera.
18. min - GOOOOOOL!!!!! 0:1 Świetnie zachował sie Hitosato, który urwał się obronie, z pierwszym uderzeniem poradził sobie Carruth, ale przy dobitce japońskiego napastnika, nie miał już nic do powiedzenia.
18. min - Dużo kontaktowej gry. Wiele losów przejęcia krążka rozgrywa się na bandach.
17. min - Próba rozegrania akcji przez GKS. W akcji pierwsza formacja mistrzów Polski.
15. min - Przebudził się Sam Marklund, jednak jego uderzenie mija światło bramki. Chwilę wcześniej między parkanami próbował zaskoczyć Sokay.
14. min - Ciężkie warunki stawiają Duńczycy. Mistrzowie Polski zmuszeni są ciężko pracować o każdy krążek.
13. min - Sporo emocji pod bramką Kielera, zawodnicy nie szczędzą sobie osobistych wyjaśnień. Arbitrzy rozwiązują sytuację.
12. min - Pełne formacje na lodzie!

11. min - Zawodnikom GKS-u podczas drugiego osłabienia udało się oddalić grę od własnej tercji. Do końca kary 30 sekund.
10. min - Cook wykluczony na dwie minuty.
10. min - Zawieszona kara dla Ryana Cooka, Duńczycy szczelnie zamknęli GKS we własnej tercji. Mnóstwo pracy ma Michał Kieler.
8. min - Seria ataków GKS-u! Fraszko doskonale wypatrzył Markllunda, jednak w ostatniej chwili parkanem wybronił akcję Carruth
7. min - Pełne formacje na lodzie, Duńczycy zaprezentowali wysoką kulturę gry w przewadze. GKS powinien wystrzegać się dzisiaj niepotrzebnych wykluczeń.
6. min - Szybko chodzi krążek z kija na kij, duńskiej drużyny. Katowiccy defensorzy ciężką pracą niwelują zagrożenie. Kolejna seria pewnych interwencji Kielera.
5. min - Na ławkę kar oddelegowany przez arbitrów Kacper Maciaś.
4. min - Po wygranym przez Duńczyków buliku, gorąco się zrobiło pod bramką Kielera. Aktywny Cameron Brown daje powody do interwencji polskiemu bramkarzowi.
3. min - Soczyście spod niebieskiej Jakob Jessen, pewnie łapie na brzuch Kieler.
3. min - Wysoki pressing Duńczyków daje się we znaki.
2. min - Od zakrystii próbował Sokay, jednak brakowało partnera do dogrania przed bramką.
1. min - Pierwsza interwencja Michała Kielera, który do boku odbija krążek po strzale Mathiasa Bau.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie! W bramce GKS-u Michał Kieler.

#31 Valdemar Andersen B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Macmillan Carruth B 2 1.85 26 8 11 6 1 0 92.31 65:00 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0