3:4 (1:1, 2:2, 0:1) Zakończony
2023-10-18
19:45
Mistrz Polski vs Zdobywca Pucharu Polski / Finał 2023
0:1 Bartłomiej Jeziorski #91 ( Alan Łyszczarczyk #88, Bartłomiej Pociecha #67 ) 5/5 12:28

Koniec spotkania.
59. min - GOOL! Ciura pojechał z indywidualną akcją na bramkę Murraya i pewnie ulokował krążek w siatce.
58. min - Wanacki pociągnął z nadgarstka spod linii niebieskiej, ale uderzenie ominęło bramkę Fucika.
56. min - Tym razem Marzec uderzył z okolic bulików. Murray ponownie pewnie interweniował.
55. min - Łyszczarczyk strzelił sprzed bulików. Murray obronił to uderzenie barkiem.
54. min - Koponen ponownie posłał niewygodny strzał dla bramkarza. Tyski golkiper zachował czujność na swoim stanowisku.
53. min - Delmas oddał strzał spod linii niebieskiej, ale Fucik ponownie wyszedł obronną ręką.
52. min - Jaśkiewicz na ławce kar.
51. min - Marzec wychodził sam na sam z Murrayem. Oddał strzał, lecz bramkarz Katowic wyszedł górą z tego starcia.
50. min - Koponen uderzył z lewego skrzydła. Jaromersky zablokował ten strzał.
49. min - Bizacki na ławce kar.
48. min - Hitosato pociągnął na dalszy słupek. Fucik złapał gumę i zatrzymał grę.
47. min - Marzec skutecznie zagrał w obronie i przerwał hokejowy zamek Katowic.
46. min - Kara dla Raca.
45. min - Sygnalizacja kary dla tyszan.
44. min - Olsson strzelił z bulika, ale to uderzenie podbił jeden z obrońców Tychów.
43. min - Pasiut skutecznie zatrzymał Jaśkiewicza, który wprowadzał atak Tychów do tercji rywali.
42. min - Turkin walczy o gumę pod bandą z Sokayem. Górą zawodnik Katowic.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - GOOL! Michalski posłał potężny strzał w prawe okienko bramki Fucika i ponownie doprowadził do remisu w tym spotkaniu.
39. min - Galant zagrywał przed bramkę rywali, ale nikt nie przejął tego zagrania.
38. min - Padakin wychodził sam na sam z Murrayem, lecz Cook zdążył wrócić do obrony i powstrzymać tyskiego napastnika.
37. min - Jaśkiewicz podał do Łyszczarczyka na czystą pozycję, lecz ten nie trafił czysto w gumę.
36. min - Katowice nie mogą wejść z akcją do tyskiej tercji. Wysoki pressing Tychów przynosi efekty.
34. min - Cook strzelił spod linii niebieskiej. Fucik obronił to uderzenie parkanami.
33. min - GOOL! Rac objechał bramkę Murraya i strzelił na bliższy słupek bramki GieKSy.
32. min - Galant mocno pociągnął sprzed bulików. Krążek ominął bramkę Katowic.
31. min - GOOL! Turkin pewnie wykorzystał rzut karny i doprowadził do wyrównania w tym spotkaniu.
31. min - Rzut karny dla Tychów.
30. min - Pasiut posłał mocny strzał po lodzie. Tyski obrońca zmienił kierunek lotu krążka.
29. min - Maciaś strzelił z linii niebieskiej. Fucik skutecznie interweniował.
28. min - Padakin mocno uderzył. Murray złapał gumę i zatrzymał grę.
27. min - Do Japończyka dołączył Vartinnen.
26. min - Hitosato na ławce kar.

26. min - Gościński strzelił spomiędzy bulików. Bramkarz Katowic zbił krążek w stronę bandy.
24. min - GOOL! Monto szybkim strzałem pod poprzeczkę zdobył drugą bramkę dla GieKSy.
24. min - Trwa wideo weryfikacja bramki dla Katowic.
23. min - Łyszczarczyk uderzył sprzed bulików, ale guma poszybowała obok bramki gości.
22. min - Rac oddał strzał z najbliższej odległości do bramki rywali. Murray złapał gumę i zamroził grę.
21. min - Kara dla Pasiuta i Hitosato.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
20. min - GOOL! Fraszko oddał strzał idealnie w samo okienko bramki Fucika i doprowadził do wyrównania.
19. min - Kara dla Komorskiego, Cooka i Jaromerskiego.
18. min - Bójka pomiędzy Jaromerskym i Sokayem.
17. min - Ponownie Michalski uderzył z okolic bulika. Krążek ominął bramkę gospodarzy.
16. min - Mroczkowski z Korenczukiem wyprowadzają tyski atak. Gra w tercji Katowic.
15. min - Sokay uderzył z bliskiej odległości do bramki Fucika. Tyski bramkarz złapał gumę i zatrzymał grę.
14. min - Michalski oddał strzał zza zakrystii, lecz Pociecha zdążył go powstrzymać.
13. min - GOOL! Wynik spotkania otwarł Jeziorski. Przeciął zagranie przed bramkę Murraya i oddał strzał na dalszy słupek.
11. min - Korenczuk uderzył z okolic lewego skrzydła. Murray zbił gumę w stronę bandy.
10. min - Hitosato oddał strzał wprost w tyskiego bramkarza.
9. min - Marklund przejął krążek w neutralnej tercji i zaczął kreować kolejny atak Katowic.
8. min - Koponen strzelił spod linii niebieskiej, ale guma ominęła bramkę Tychów.
7. min - Fraszko oddał strzał sprzed bulików. Fucik obronił to uderzenie.
6. min - Murray obronił strzał Ubowskiego z ostrego kąta.
5. min - Jaśkiewicz zablokował Olssona i zatrzymał atak Katowic.
4. min - Iisaka mocno zaatakował Bizackiego przy bandzie. Obie ekipy prezentują mocną i nieugiętą grę.
3. min - Smal skutecznie zagrał w obronie i spowolnił kontrę gospodarzy.
2. min - Rac mocno uderzył z bulika. Murray interweniował parkanem.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach! W bramkach Fucik i Murray.