3:0 Patryk Krężołek #88 ( Olli Valtola #72, Roman Szturc #69 ) +/-
07:17 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie
16:32 2 min. Kamil Kalinowski #10 Uderzanie kijem
34:15 2 min. Patryk Krężołek #88 Atak łokciem
42:47 2 min. Witalij Andrejkiw #11 Atak kijem trzymanym oburącz
53:34 2 min. Dominik Nahunko #57 Uderzanie kijem

60. min - Gospodarze trzymają gumę w rogach lodowiska i nie dają gościom szansy na stworzenie sytuacji.
59. min - Uwolnienie gości i Pohjanoksa musi wrócić do bramki.
58. min - Sosnowiczanie trzymają grę z dala od bramki. Czas dla gości.
57. min - Gimiński łamie kij przy próbie strzału a gospodarze w komplecie.
56. min - Nahunko już na lodzie.
56. min - Djumic mocno uderza, dobrze parkanami Spesny.
55. min - Kolejna kara dla sosnowiczanina. Saur za zahaczanie.
54. min - Kara dla Zagłebia, na ławce kar Nahunko.

53. min - Fjodorovs przedzierali się wraz z Sytym, do żadnego zagrożenia jednak nie dopuścili defensorzy gospodarzy.
52. min - Przedzierał się Johansson i udało mu się zdążyć do dobitki swojego strzału, dwukrotnie lepszy czeski golkiper Zagłębia.
51. min - Kanoniada na bramkę Spesnego, torunianie starają się uderzać z każdej pozycji, ze wszystkimi próbami radzi sobie bramkarz Zagłębia.
50. min - Krążek po strzale Johanssona i dobrym bloku poza lodem, wznowienie przed Spesnym
49. min - Syty uderzał na bramkę, jednak i ta próba nie znalazła powodzenia.
48. min - Kogut szybki zwodem wypracował sobie sporo miejsca i mierzył w górną część bramki, z jego strzałem radzi sobie  Spesny.
47. min - Tyczyński znalazł Nahunkę przed bramką, znów czujnie golkiper torunian.
46. min - Valtola indywidualnie przedarł się do tercji ofensywnej i wypalił na bramkę, dobrze z refleksem odbił jednak Pohjanoksa.
45. min - Djumić uderza z zamachu, trafia jednak tylko w swojego partnera przed bramka.
44. min - Strzał Johanssona zblokowany kończy obok bramki.
43. min - Kara dla Adrejkiwa, goście w przewadze.
43. min - Kogut wrzucał gumę na bramkę Spesnego, dobrze Czech zbija do rogu lodowiska.
42. min - Kozłowski szukał opcji za bramką, jednak ostatecznie krążek kończy na kiju jednego z obrońców.
41. min - Przed nami ostatnia odsłona. Pierwsza guma dla torunian.

40. min - Kozłowski znalazł się w dobrym miejscu, ale nie udało mu się zaskoczyć toruńskiego bramkarza.
39. min - Krężołek odnalazł sobie trochę miejsca i przymierzył. Instyktownie łapie krążek Pohjanoksa.
38. min - Zieliński z niebieskiej, ale trafił w pierwszego z obrońców.
37. min - Jaworski huknął, ale Spesny zbija do boku i gospodarze w komplecie.
36. min - Djumic uderza, ale nad bramką gospodarzy.
35. min - Kara dla Zagłębia, 2 minuty odpoczywa Krężołek.
34. min - Djumic szukał okazji na bramkę, powstrzymany na czas.
33. min - GOOOLLL!!! Szybka kontra sosnowiczan i Krężołek po raz drugi umieszcza gumę w siatce.
32. min - Zamieszanie przed bramką Spesnego, bardzo udanie sosnowiecki golkiper zażegnuje niebezpieczeństwo.
31. min - Butsenko bekhendem wrzucił gumę i sam pojechał po dobitkę ale połapali się w tym planie defensorzy z Torunia.
30. min - Chcą iść za ciosem podopieczni Piotra sarnika, tyczyński wypracował sobie świetną pozycje strzelecką, zabrakło wykończenia.
29. min - GOOOLL!!! Goście nacierają, a to gospodarze zdobywają kolejne trafienie. Ładną kombinację wykończył precyzyjnym strzałem Szturc.
28. min - Sikora uderza na bramkę, łapie jego strzał Pohjanoksa.
27. min - Tym razem strzelał M. Kalinowski, z jego uderzeniem również radzi sobie Spesny.
26. min - Aktywni goście szukają wyrównującej bramki, uderzał Djumic, ale jego strzał zblokowany.
25. min - Rozklepali sosnowiecką defensywę torunianie, nie trafił jednak do odkrytej bramki Fjodorovs!
24. min - Próbował szczęścia Larionovs, mrozi gumę bramkarz Zagłębia.
23. min - Kalinowski znalazł Jaworskiego, który huknął na bramkę, ale górą Spesny, który dobrze się przemieścił.
22. min - Schafer pociągnał z niebieskiej i odbity krążek skończył poza lodowisko.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę, pierwszy krążek dla Energi.

20. min - Krawczyk kompletnie bez opieki ale kłopoty z opanowaniem gumy pozbawiły go możliwości oddania choćby strzału.
19. min - Nahunko powstrzymany w tercji ofensywnej, wznowienie przed Pohjanoksą.
18. min - GOOOLLL!!! Valtola zza bramki znalazł Krężołka, który z bliska dopełnił formalności i ulokował gumę w bramce.
18. min - Charvat z niebieskiej, blokują obrońcy.
17. min - Kara dla K. Kalinowskiego za uderzanie.
16. min - Baszyrow dobrze znalazł Djumicia, ale w sotatniej chwili kij dołożyli obrońcy Zagłębia.
15. min - Andrejkiw w dobrej okazji ze środka, ale jego uderzenie zablokowane przez jednego z defensorów gości.
14. min - W odpowiedzi ruszył Tyczyński, ale strzałem w sam środek bramki ułatwił zadanie Pohjanoksiemu.
13. min - Gimiński nie miał co zrobić z krążkiem więc wrzucił go na bramkę i sprawił trochę problemów Spesnemu.
12. min - Kozłowski sprytnie zblokowany przed bramką rywali by nie mógł dobić swojego poprzedniego strzału.
11. min - Dużo szarpanej gry, obie ekipy popełniają błędy w tercji neutralnej.
10. min - Naróg z niebieskiej liczył na przekierowanie krążka przez napastników, jednak nikt tej sztuki nie dokonał i mrozi gumę golkiper gości.
9. min - Proste błędy uniemożliwiają sosnowiczanom założenie zamka.
8 .min - Kara dla gości. 2 minuty odpocznie K. Kalinowski.
7. min- Na bramkę wrzucał gumę Tyczyński, jednak spokojnie zbił do boku Pohjanoksa.
6. min - Bucenko kombinował za bramką, jednak przy przesuwaniu się golkipera gości bramka została ruszona i gra przerwana.
5. min - Johanson miał sporo przestrzeni na skrzydle, ale z jego strzałem bez zarzutu radzi sobie Spesny.
4. min - Swojego szczęścia próbował indywidualnie K. Kalinowski, jednak posłał niecelny strzał i obrońcy gospodarzy zdołali uspokoić sytuację.
3. min - Tyczyński miał multum swobody tuż obok Pohjanoksy, ostatecznie jego podanie nie znalazło adresata.
2. min - Zieliński znalazł się niepilnowany, jego strzał do boku zbija parkanem Spesny.
1. min - Zaczynamy, pierwsza guma dla sosnowiczan.

Dzień dobry, w Sosnowcu wszystko gotowe na spotkanie 32. kolejki THL pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a KH Energą Toruń. Na hokejowe emocje zaprasza Kamil Przegendza.