4:3 k. (0:0, 2:2, 1:1, d. 0:0, k. 3:2) Zakończony
0:1 Radosław Sawicki #13 ( Tomáš Vildumetz #88, Sebastian Brynkus #71 ) +/-
1:1 Wiktor Turkin #23 ( Jakub Bukowski #8, Mateusz Gościński #11 ) +/-
(+) Bryk #69, Bukowski #8, Gościński #11, Nilsson #7, Turkin #23
(-) Berling #94, Ježek #90, Kasperlík #82, Lundgren #54, Žůrek #23
5/5 28:12
2:1 Filip Komorski #5 ( Christian Mroczkowski #9, Bartłomiej Jeziorski #91 ) +/-
47:07 2 min. Martin Látal #62 Zahaczenie

Koniec dogrywki, za chwilę seria rzutów karnych.
65. min - Krasnovsky poruszył bramkę po strzale Padakina i sędzia przerwał grę.
63. min - Jaśkiewicz uderzył z bliskiej odległości do bramki gości, lecz minimalnie się mylił.
62. min - Tyszanie raz za razem wypychają Cracovię ze swojej tercji.
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę.

Przerwa.
60. min - GOOL! Younan po strzale z linii niebieskiej doprowadził do wyrównania w 11 sekund do końcowej syreny.
60. min - Krasnovsky zjechał do boksu.
59. min - Galant walczył o krążek pod bandą z Mocarskim. Górą tyski napastnik.
57. min - Fucik po raz kolejny dopisuje skuteczną interwencją do swojego dorobku po uderzeniu Latala.
56. min - Bukowski oddał strzał sprzed bulików. Krasnovsky zbił gumę w kierunku bandy.
55. min - Jeziorski dobijał krążek z najbliższej odległości do bramki gośći. Bramkarz Pasów zamroził grę.
54. min - Cracovia szczelnie zamknęła tyszan w ich tercji.
53. min - Ostatnie minuty tego spotkania. Każdy zawodnik walczy o prowadzenie gry.
52. min - Rac uderzył z ostrego kąta, lecz guma ominęła bramkę Krasnovskiego.
51. min - Latal oddał mocny strzał ze skrzydła. Fucik złapał krążek i od razu wznowił grę.
49. min - Dużo akcji obu drużyn kończy się w tercji neutralnej.
48. min - Latal na ławce kar.
47. min - Jezek strzelił spod linii niebieskiej. Fucik zbił gumę w stronę bandy.
46. min - Kunst uderzył sprzed bulików wprost w bramkarza gospodarzy.
45. min - GOOL! Bukowski precyzyjnym strzałem wyprowadził GKS Tychy ponownie na prowadzenie.
44. min - Galant oddał strzał z bliskiej odległości do bramki gości. Golkiper Pasów złapał gumę i zatrzymał grę.
43. min - Dużo zamieszania za bramką Krasnovskiego. Górą wychodzą hokeiści Cracovii.
41. min - Obustronne wykluczenie dla Raski i Bizackiego.
41. min - Bójka pomiędzy Bizackim a Raską.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
40. min - Marzec na ławce kar.
39. min - Latal niecelnie sparował krążek i guma wyleciała poza taflę.
38. min - Wykluczenie dla Galanta.
37. min - GOOL! Younan precyzyjnym strzałem z ostrego kąta doprowadza ponownie do remisu w tym spotkaniu.
37. min - Vildumetz dobijał krążek z bliskiej odległości. Tyski golkiper z ponowną dobrą interwencją.
36. min - Krenzelok uderzył spod linii niebieskiej. Fucik pewnie interweniował przy tym strzale.
34. min - Padkin posłał strzał z okolic bulika. Krasnovsky złapał gumę i zamroził grę.
33. min - Kasperlik oddał strzał z ostrego kąta. Fucik zbił gumę w stronę bandy.
32. min - Tyscy hokeiści poszli za ciosem, lecz Galant strzelił ponad bramką Cracovii.
31. min - GOOL! Komorski wepchnął krążek do bramki Krasnovskiego i zdobył drugą bramkę dla tyszan.
31. min - Trwa wideo-weryfikacja bramki Komorskiego.
29. min - GOOL! Turkin strzałem z najbliższej odległości pokonał Krasnovskiego i doprowadził do wyrówanania.
28. min - GOOL! Sawicki mocny strzałem po lodzie otwarł wynik spotkania.

28. min - Trwa wideo-weryfikacja bramki dla Pasów.
27. min - Berling uderzył spomiędzy bulików, ale krążek poszybował obok bramki Fucika.
25. min - Marzec dobijał gumę z najbliższej odległości po uderzeniu Galanta. Pewna interwencja golkipera Cracovii.
24. min - Pociecha mocno pociągnął z nadgarstka spod linii niebieskiej. Krasnovsky złapał krążek i zatrzymał grę.
23. min - Sawicki na ławce kar.
22. min - Bryk uderzył z linii niebieskiej, lecz guma ominęła bramkę gości.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Napastnicy Cracovii spalili dobrze zapowiadającą się kontrę.
18. min - Lundgren uderzył z ostergo kąta. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
16. min - Bukowski oddał strzał ponad bramką Cracovii.
15. min - Mocarski nie zakończył akcji uderzeniem po samodzielnym rajdzie w tyskiej tercji.
14. min - Komorski indywidualnie pomknął na bramkę gości, lecz obrońcy Pasów zdążyli go zatrzymać.
13. min - Krasnovsky z kolejną dobrą interwencją przy strzale Kaskinena.
12. min - Jeziorski minimalnie się mylił przy strzale z bliskiej odległości do bramki Cracovii.
11. min - Latal oddał szybki strzał po wygranym wznowieniu wprost w Fucika.
10. min - Jaśkieiwcz mocno uderzył z linii niebieskiej. Krasnovsky skutecznie interweniował.
9. min - Kara dla Sterbenza.
8. min - Vildumetz posłał niewygodny strzał do obrony z okolic lewego bulika. Bramkarz gospodarzy zachował czujność na swoim posterunku.
7. min - Kasperlik strzelił sprzed bulików, ale guma poszybowała ponad bramka Fucika.
6. min - Bryk uderzył spod niebieskiej linii. Krasnovsky interweniował parkanem.
5. min - Sterbenz oddał strzał ze skrzydła, lecz wprost w tyskiego obrońcę.
4. min - Dużo niespokojnej gry ze strony obu zespołów.
2. min - Marzec z Younanem walczą o krążek za bramką gości. Górą obrońca Cracovii.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Fucik i Krasnovsky.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Illa Korenczuk LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 August Nilsson PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Roman Rác ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Wiktor Turkin ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#38 Mateusz Ubowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 4 3.73 37 11 11 15 0 0 89.19 64:18 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1
#94 Gustaf Berling PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0