33:21 2 min. Andrij Denyskin #71 Zahaczenie
39:59 2 min. Ville Heikkinen #55 Uderzanie kijem
39:59 2 min. Roman Diukow #9 Atak kijem trzymanym oburącz
39:59 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Ostrość
39:59 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Uderzanie kijem
41:46 2 min. Kristaps Jākobsons #7 Uderzanie kijem
42:11 2 min. Krystian Dziubiński #61 Atak łokciem
45:21 2 min. Dariusz Wanat #10 Atak kijem trzymanym oburącz
46:13 2 min. Damian Kapica #95 Przeszkadzanie
47:04 2 min. Michael Cichy #78 Ostrość
54:34 2 min. Andrij Denyskin #71 Uderzanie kijem
54:34 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Atak kijem trzymanym oburącz

60. min - GOOOOL!!! 7:5! Dziubiński ustala wynik spotkania trafiając do pustej bramki!
59. min - Heikkinen nie trafia do pustej bramki.
58. min - Horawski w boksie.
58. min - Wronka samotnie z lewego bulika i z dozą szczęścia mrozi gumę Lundin.
56. min - Heikkinen przed doskonałą szansą na lewym skrzydle, ale górą Horawski.
55. min - Denyskin i Neupauer z karami.
54. min - Paranica w kontrze trafia w słupek!
53. min - Wronka z lewego skrzydła i krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
52. min - Diukow mocno z bulika po lodzie w parkan Horawskiego.
51. min - Petarda Bezuski mija światło bramki.
49. min - Trkulja przed bramkę do Sadłochy, ale ten z najbliższej odległości nie trafił do siatki!
48. min - Valtola huknął z niebieskiej i obił poprzeczkę.
48. min - Kara dla Cichego.
47. min - Bezuska z bulika trafia w Horzelskiego.
47. min - Kapica wysłany na ławkę kar.
46. min - Wanat na ławce kar. Sędziowie wciąż nie radzą sobie z prowadzeniem tego spotkania.

45. min - Gospodarze przetrwali podwójne osłabienie.
44. min - Petarda Wronki sprzed bulika, lecz przestrzelona.
43. min - Lorraine z najbliższej odległości po lodzie, ale zdążył złączyć parkany Lundin.
43. min - Dziubiński "skasował" na bandzie Wronkę, za co został odesłany na ławkę kar. Powodem atak łokciem.
42. min - Jakobsons na ławce kar.

41. min - GOOOOOOL!!!! 6:5! Błyskawiczna odpowiedź Unii! Karjalainen strzelił z niebieskiej, krążek jeszcze zmienił tor lotu i zatrzepotał w siatce!
41. min - GOOOOOL!!!! 5:5! Błąd sędziów, którzy nie odgwizdali uwolnienia i Kapica zdobywa bramkę!

41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

40. min - Wykluczenia dla Heikkinena, Diukowa i Wielkiewicza.
40. min - Wronka sprzed bulika i krążek wędruje obok słupka.
39. min - Uimonen samotnie przed bramkarzem, wymanewrował go, jednak nie zdołał posłać gumy do siatki.
38. min - Uimonen ze środka z bekhendu zza pleców, lecz nic z tego nie wyniknęło.
37. min - Denyskin z bliska, ale krążek po rykoszecie trafia wprost do raka Horawskiego.
36. min - Valtola z dystansu i odbija gumę Horawski.
35. min - Słowakiewicz niecelnie z niebieskiej.
34. min - GOOOOOOOL!!!! 5:4! Kontaktowe trafienie nowotarżan! Wronka z lewego bulika pociągnął z nadgarstka i trafił do siatki przy dalszym słupku!
34. min - Dwuminutowa kara dla Denyskina.
33. min - GOOOOOOOL!!!! 5:3! Petarda Karjalainena po lodzie z lewego bulika znajduje drogę do siatki!
32. min - Błąd Ackereda we własnej tercji i blisko utraty bramki oświęcimianie w przewadze.
31. min - Dziubiński powalony przed nowotarską bramką, za co Cichy trafia na ławkę kar.
30. min - GOOOOOL!!!! 4:3! Lorraine przejął gumę na własnej niebieskiej, powędrował z nim do tercji rywala i przymierzył z nadgarstka pod poprzeczkę!
29. min - Kapica przed bramką do najeżdżającego Wronki, ale ten z najbliższej odległości nie trafia do siatki!
28. min - GOOOOOL!!!!! 4:2! Bomba Cichego zza prawego bulika w pierwsze tempo i Lundin nie zdążył się przesunąć i przepuścił to uderzenie!
28. min - Cichy przymierzył z prawego bulika, lecz znacząco przestrzelił.
27. min - Załamaj huknął z niebieskiej, ale pewnie złapał gumę Lundin.
26. min - Noworyta na ławce kar.
24. min - GOOOOOL!!!! 4:1! Kiss wypuścił skrzydłem Kamińskiego, który strzałem po lodzie przy dalszym słupku zaskoczył golkipera gospodarzy!
24. min - Szczerba indywidualnie z lewego skrzydła, ale skutecznie Lundin.
24. min - Diukow próbował manewr zwany "lacrosse", jednak czujnie w bramce Horawski.
24. min - Obustronne wykluczenie dla Denyskina i Kudzina.
22. min - Ahopelto przymierzył z lewego bulika, jednak przestrzelił.
21. min - W bramce Podhala nastąpiła zmiana. Bizuba zastąpił Horawski.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

19. min - GOOOOOL!!!!! 4:0! Zamieszanie w tercji "Szarotek" i Heikkinen przymierzył z ostrego kąta trafiając do siatki pod poprzeczkę!
18. min - Paranica pociągnął z nadgarstka z prawego bulika będąc na niekrytej pozycji, jednak do boku odbił gumę Lundin.
16. min - Wymiana podań Podhala we własnej tercji, ale jedno z nich przerywa sędzia, co wykorzystuje Denyskin, wymanewrowując Bizuba!
15. min - Wrzutka przed bramkę, trącenie z najbliżej odległości i guma wędruje ponad bramką Unii.
14. min - Cichy ucierpiał po starciu z Wanatem, za co oświęcimianin został odesłany na ławkę kar.
14. min - Mocno ze strefy międzybulikowej uderzył Cichy, jednak po rykoszecie krążek minął światło bramki.
13. min - Kapica z bliska trafia obok bramki.
12. min - Horzelski z niebieskiej, zamieszanie pod bramką Unii, ale krążek mija światło bramki.
11. min - GOOOOOL!!!! 2:0! Wrzucenie krążka z niebieskiej przez Ahopelto, trącenie gumy przed bramką przez Heikkinena i krążek wpadł do siatki!
10. min - Wronka na drugi bulik do Kapicy, ten mocno uderzył, jednak niecelnie.
9. min - Błędy "Szarotek" we własnej tercji. Niecelne podania mogły się zemścić.
8. min - GOOOOOOL!!!! 1:0! Presja ma sens! Po dużej ilości akcji Unii w tercji ataku, w końcu Dziubiński odnalazł drogę do siatki, uderzając z lewego bulika!
7. min - Dziubiński indywidualnie prawym skrzydłem, uderzył z ostrego kąta i obił poprzeczkę!
6. min - Dobre podanie między buliki do Uimonena, którego strzał odbił do boku nowotarski golkiper.
5. min - Kiss uderzył sprzed bulika obok bramki.
5. min - Karjalainen spomiędzy obrońców, jednak widział to uderzenie Bizub i efektownie złapał gumę do raka.
4. min - Dziubiński spod niebieskiej, dobitka Uimonena z bliska, ale skutecznie broni Bizub!
2. min - Denyskin w solowej akcji, próbował jeszcze poprawić swoje uderzenie akcją od zakrystii, lecz nieskutecznie.
2. min - Karjalainen szukał miejsca przy bliższym słupku, ale dobrze pokrył go Bizub.
1. min - Kapica zza bulika, jednak obok bramki.

#9 Roman Diukow PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński LS 2 0 0 0 2 1 2 1 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#55 Ville Heikkinen ŚR 2 1 0 1 3 2 2 1 0 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Henry Karjalainen PS 1 2 1 1 3 3 0 0 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Jakub Łoza PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Miłosz Noworyta LO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Daniel Olsson Trkulja ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Johan Lorraine ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer PS 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Tarek Paranica PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura LS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0