17:04 2 min. Sam Marklund #20 Przeszkadzanie
20:00 2 min. Jegor Kudzin #27 Zahaczenie
27:07 2 min. Jakub Wanacki #5 Przeszkadzanie
33:27 2 min. Alexander Szczechura #28 Trzymanie przeciwnika
40:00 2 min. Joona Monto #81 Trzymanie przeciwnika
43:07 2 min. Joona Monto #81 Wysoko uniesiony kij
44:52 2 min. Phil Kiss #22 Wysoko uniesiony kij
54:38 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Ostrość
54:38 2 min. Ryan Cook #27 Ostrość

62. min - GOOOOOL!!!!! 4:5 Olli Iisakka zdobywa decydującą bramkę. Uderzenie próbował blokować Horawski, jednak krążek przebija się przez jego parkany.

61. min- Drużyny desygnowały swoje trójki na lód. Rozpoczynamy dogrywkę.

KONIEC TRZECIEJ TERCJI. CZEKA NAS DOGRYWKA!

60. min - Mocno z pełnego zamachu Wronka. Odbity za bramką Murraya krążek o mało nie zaskoczył katowickiego bramkarza.
59. min - Pozostała nieco ponad minuta. Czy któraś ze stron zdąży wyprowadzić decydujący atak ?
58. min - Pracują w tercji gości katowiczanie. Okres gry dla mistrzów Polski.
57. min - Jedna akcja może zadecydować o zgarnięciu pełnej puli. Nikt nie zamierza kalkulować, oba zespoły zainteresowane wynikiem za 3 punkty.
56. min - Ależ się dzieje w końcówce! Najpierw zamieszanie pod bramką Horawskiego, chwilę później Neupauer przegrywa pojedynek sam na sam z Murrayem.
55. min - GOOOOL!!!! 4:4 Spod niebieskiej linii uderzył Santeri Koponen. Zasłonięty Horawski wydawał się kompletnie zaskoczony próbą zawodnika GieKSy.
53. min - Wyłączyli z ataków mistrzowie Polski zawodników Podhala. Długo utrzymują się goście przy krążku, jednak nie potrafią zwieńczyć swoich akcji bezpośrednim zagrożeniem.
52. min - Nieco opadła intensywność ataków GieKSy. Upływa czas spotkania.
50. min - Nie zmienia się obraz gry. Cook mocno spod niebieskiej, na raty mrozi Horawski.
50. min - Ben Sokay potężnie z prawego bulika. Odbija Horawski i krążek poza lodowiskiem.
49. min - Kolejny raz mrozi gumę Horawski. Zepchnięci do głębokiej defensywy "Górale".
49. min - Próbują zamykać katowiczanie. Brakuje jednak impulsu do przyspieszenia ich akcji. Atak zakończony spalonym.
48. min - Sporo nerwowości i błędów po obu stronach. Moment chaotycznej gry zakończył Sokay próbując strzału po indywidualnej akcji.
47. min - Pełne formacje na lodzie. Wybronione osłabienie przez Podhale.
46. min - Upłynęła minuta gry w przewadze GKS-u. Nie udało się gościom zagrozić nowotarskiej bramce.
45. min - Phil Kiss na ławce kar.
45. min - Sporo dzieje się w Nowym Targu. Kiss musiał ratować się faulem. Zdołał jednak wyprowadzić kontrę Iisakka, jego wykończenie poza światło bramki.
45. min - Spomiędzy bulików Lorraine. Z jego uderzeniem po lodzie radzi sobie Murray.
44. min - Monto z kolejną karą dwóch minut.
43. min - Przed doskonałą szansą na zdobycie czwartej bramki stanął Sam Marlkund. Zabrakło zimnej krwi. Pełne formacje na lodzie.
42. min - Bardzo dobrze wypatrzył Cichy Lorraine'a. Ten jednak pudłuje.
42. min - Pierwsza minuta kary GieKSy upłynęła. Gra toczy się z dala od bramki Murraya.
41. min - Wracamy do gry. Katowiczanie w osłabieniu. Joona Monto na ławce kar. To pokłosie wydarzeń z końca drugiej odsłony.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Z obrotu próbował przed samą bramką Sokay, zbija to uderzenie Horawski.
39. min - Sytuacyjnie do krążka dopadł Olsson, niecelna próba rosłego Szweda.
38. min - Pieczołowicie pracują nad kolejną pozycją strzelecką goście. Jednak na ostatniej prostej brakuje im dokładności.
37. min - W dalszym ciągu gościmy w tercji gospodarzy. Katowiczanie szukają swojego czwartego trafienia.
36. min - Pełne formacje na lodzie!
35. min - GieKSa w natarciu. Pasiut z dwiema próbami, jednak poza obrys bramki.
34. min - Interweniujący Szczechura przekroczył przepisy. Kończy się wizytą na ławce kar.
34. min - Kolejny raz kotłuje się pod nowotarską bramką. Po strzale Olssona wypuścił gumę Horawski.
33. min - Rośnie temperatura pod bramką Horawskiego. Wznowienie z lewego bulika w tercji gospodarzy.
33. min - Wprowadził do katowickiej tercji krążek Tomasik, jednak wydaje się, że zawodnik gospodarzy przytrzymując go zbyt długo, stracił pomysł na dalsze rozegranie akcji.
31. min - Okres bez wyraźnej dominacji.
30. min - Dobrze ogląda się dzisiejsze spotkanie. Zawodnicy w dalszym ciągu utrzymują wysoką intensywność.
29. min - GOOOOOL!!!! 4:3 Pozostawiony bez opieki na lewym buliku Patryk Wronka potężnym uderzeniem pokonuje Johna Murraya.
29. min - GOOOOL!!!!! 3:3 Dopięli swego goście, zdobywając bramkę w osłabieniu. Joona Monto wyprowadza kontrę, dogrywa krążek do Oliego Iisakki, a ten czyni swoją powinność.
28. min - Sam Marklund blisko bramki w osłabieniu. Nie dał się zaskoczyć od zakrystii, przy krótkim słupku Horawski.
28. min - Jakub Wanacki wykluczony z gry na dwie minuty.
26. min - GOOOOL!!!!! 3:2 Z lewego bulika odpalił "rakietę" Hitosato. Horawski bez szans na skuteczną interwencję.
25. min - W kontrze pod bramkę rywali zapędził się Maciej Kruczek, jednak nie zdołał wykończyć tej akcji, mając na swoich plecach asystę rywala.
24. min - Szukają sposobu na zaskoczenie defensywy rywali mistrzowie Polski.
23. min - Dobre tempo spotkania w Nowym Targu. Błyskawicznie wędruje akcja pomiędzy tercjami. Obie strony dążą do kolejnych sytuacji bramkowych.
22. min - GOOOOL!!! 3:1 Goście wykorzystują grę w przewadze! Alex Horawski wypluwa krążek, po strzale Varttinena, który dobija Hampus Olsson
22. min - Próba zamknięcia gospodarzy we własnej tercji. Nowotarżanie mocno jednak pracują, broniąc w rombie.
21. min - Wracamy do gry w Nowym Targu. Katowiczanie rozpoczynają tercję grą w przewadze, po karze nałożonej w 20. minucie na Kudzina.
Przedłuża się rozpoczęcie drugiej tercji w Nowym Targu. Arbitrzy mają obiekcje, co do stanu tafli.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA!

20. min - Kudzin z karą dwóch minut.
20. min - "Bez fajerwerków" upływają ostatnie sekundy pierwszej tercji spotkania.
19. min - GOOOOOL!!!!! 3:0 Kolejne urodziwe trafienie! Johan Lorraine umieszcza krążek w samo okno bramki Murraya!
18. min - Pierwsze wykluczenie dzisiejszego spotkania. Na ławce kar Sam Marklund.
17. min - Szukają odpowiedzi mistrzowie Polski inicjując próbę zbudowania akcji.
16. min - GOOOOOL!!!!! 2:0 Świetnym instynktem popisał się Patryk Wronka, który dopadł do odbitego przez Murraya krążka i umieścił go w bramce.
15. min - Marklund z wąsów próbował pokonać Horawskiego. Bramkarz gospodarzy intuicyjnie zbija krążek, o który momentalnie próbował walczyć Grzegorz Pasiut.
15. min - Wyszedł w sytuacji "sam na sam" z Johnem Murrayem Filip Wielkiewicz. Kontra wykończona uderzeniem wprost w katowickiego bramkarza.
14. min - Ostrzeliwują nowotarską bramkę katowiczanie. Horawski przez moment bez kija wpadł do własnej bramki, jednak wyszli z tej opresji gospodarze.
13. min - Blisko byli błyskawicznej odpowiedzi goście! Marklund doskonale wypatrzył przed bramką Pasiuta, jednak kapitan GieKSy nie zdołał zaskoczyć Horawskiego.
Pluszaki zalewają taflę Miejskiej Hali Lodowej. Akcja Teddy Bear Toss w Nowym Targu
12. min - GOOOOOL!!! 1:0 Jegor Kudzin spod niebieskiej linii wrzucił krążek na bramkę Murraya, jego lot przecina Filip Wielkiewicz, który idealnym wykończeniem umieszcza krążek w samym oknie katowickiej bramki.
11. min - Nie odpuszcza walki w katowickiej tercji Damian Kapica, nie zdołał jednak postawić się obrońcom GieKSy.
10. min - Pasiut długim podaniem szukał pod bramką Olssona, górą defensywa gospodarzy.
9. min - Koponen w swoim stylu próbował spod niebieskiej linii. Strzał zablokowany przez Worwe, dał impuls do szybkiej kontry Podhala, jednak bez skutku w postaci strzału na bramkę Murraya.
8. min - Objechał katowicką bramkę Szczerba. Wycofał krążek na niebieską linię do Pangiełowa, jednak ten uderza wprost w Grzegorza Pasiuta.
7. min - Próba wyłuskania krążka przez Podhale w tercji gości, jednak GKS zdołał kolejny razy wyprowadzić atak.
6. min - Kąśliwa próba z dystansu Kacpra Maciasia, poradził sobie z tym strzałem Horawski, który mrozi krążek.
5. min - Walka o krążek w tercji obronnej Podhala. Z prawego bulika próbował uderzać Olsson, uderzenie poza światło bramki.
4. min - Gotuje się pod katowicką bramką, w roli głównej Kapica, defensorzy gości oddalają jednak zagrożenie.
3. min - Bardzo groźna, dwójkowa akcja duetu Olsson-Marklund. Po strzale tego drugiego, guma trafia na słupek bramki Horawskiego.
3. min - Odpowiedź gospodarzy, próbował przy krótkim słupku zaskoczyć Murraya, Załamaj.
2. min - Sam Marklund w tercji ataku dobrze wypatrzył Macieja Kruczka, jednak ten nie zdołał przyjąć krążka.|
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Nowym Targu. W bramkach John Murray oraz Alex Horawski.

#9 Bartłomiej Neupauer PS 0 2 0 2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Tarek Paranica LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 0 1 1 0 1 -4 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 4 3.92 21 7 7 6 1 0 80.95 61:10 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0