(+) Ciura #6, Gościński #11, Jaroměřský #14, Korenczuk #13, Turkin #23
4:6 Alan Łyszczarczyk #88 ( Bartłomiej Jeziorski #91 ) +/-
(-) Bucenko #14, Kotlorz #71, Lindgren #74, Nahunko #57, Stadel #8, Tyczyński #15
5/5
59:42
10:37 2 min. Wiktor Turkin #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:37 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Oskar Krawczyk #4 Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:58 2 min. Filip Komorski #5 Atak w okolice głowy lub szyi
27:31 2 min. Radosław Galant #24 Uderzanie kijem
29:02 2 min. Filip Komorski #5 Opóźnianie gry
54:27 2 min. Patryk Krężołek #88 Przeszkadzanie

- Koniec meczu. GKS zwycięża 6:4.
- 60.min - GOOOOOLLLL!!!! Łyszczarczyk umieszcza krążek w pustej bramce i pieczętuje wygraną GKS.
- 60.min - Zagłębie wycofuje bramkarza.
- 59.min - GOOOOOLLLLL!!!! Łyszczarczyk z pierwszego krążka uderzył z lewego bulika, przełamując interweniującego Spesnego i wyprowadzając gości na prowadzenie.
- 58.min - Kotlorz z dystansu, niecelnie.
- 56.min - Bizacki z niebieskiej, prosto do łapaczki Spesnego. W międzyczasie koniec kary Krężołka.
- 56.min - Rozgrywana przewaga w tercji Zagłębia, ale GKS wciąż bez upragnionej bramki.
- 55.min - Krężołek z karą dwóch minut.
- 54.min - Chwila przerwy, sosnowiczanie protestują przeciw decyzji sędziów, którzy przed golem, zdaniem gospodarzy błędnie, przyznali GKS wznowienie w tercji ofensywnej , dzięki czemu padła bramka.
- 54.min - GOOOOLLLL!!! Jaromersky posyła bombę z niebieskiej i doprowadza do remisu.
- 51.min - GOOOOLLLL!!!! Przy wyprowadzeniu tyszanie tracą krążek, który trafia do forchekującego Bernackiego. Ten bez chwili namysłu strzela i zaskukuje Lewartowskiego.

- 51.min - GKS z atakiem, z bliska Galant. Spesny jednak nie dał się zaskoczyć.
- 50.min - Szturc z lewego bulika, po interwencji bramkarza krążek spada na kij napastnika, który jednak nie zdołał skutecznie dobić.
- 49.min - Nilsonn z niebieskiej, ale niecelnie.
- 48.min - Ponownie próbuje Krężołek, najpierw z niebieskiej, potem z ostrego kąta. Dwukrotnie jednak bez rezultatów.
- 47.min - Krężołek, z lewej, po krótkim słupku, odbijczką broni Lewartowski.
- 46.min - Pociecha z niebieskiej, obok bramki.
- 45.min - Szturc z ostrego kąta, z problemami Lewartowski.
- 43.min - Znów Galant, sprzed bramki, ale ponownie przegrywa pojedynek z bramkarzem.
- 42.min - Galant z backhandu, broni Spesny.
- Zaczynamy trzecią tercję!

- Koniec drugiej tercji. Jak dotąd w Sosnowcu na remis.
- 38.min - GOOOOLLL!!! Jakub Saur świetnie przymierza z niebieskiej po wznowieniu i doprowadza do remisu.
- 36.min - Vaaltolla z groźnie z dystansu, na posterunku Lewartowski.
- 34.min - Korenchuk trzykrotnie - najpierw z bulika, potem dwie dobitki. Spesny za każdym razem świetnie interweniuje.
- 33.min - W końcu z akcją GKS, z niebieskiej niecelnie uderza Ciura.
- 32.min - Butsenko spod bandy, mrozi gumę Lewartowski.
- 31.min - Nahunko z lewego bulika, zablokowany.
- 31.min - Ponownie Nahunko, sprawiając problemy bramkarzowi.
- 30.min - Nahunko mocno z prawej, interweniuje Lewartowski.
- 30.min - GOOOLLL!!! Lindgren przejmuje krążek przed bramką i z bliska umieszcza gumę po krótkim słupku.
- 30.min - Kuriozalna sytuacja - ledwo Komorski wrócił na taflę, a kilka sekund później ponownie ląduje w karnym boskie.
- 30.min - Charvat z prawej strony, ale ponownie skutecznie bramkarz.
- 30.min - Nahunko z lewej, broni Lewartowski.
- 29.min - Zamieszanie i gol dla Zagłębia. Arbiter trafienia jednak nie uznaje.
- 28.min - Czas dla trenera Piotra Sarnika.
- 28.min - Kolejna kara dla GKS, do swojego kolegi w boksie dołączy Galant.
- 27.min - Komorski z karą dwóch minut.

- 27.min - Kozłowski po obróceniu się sprzed bramki, ale niecelnie.
- 26.min - Lindgren z prawej, interweniuje bramkarz.
- 26.min - Nagranie z prawej, po czym próbuje Stadel. Trafia jednak w słupek.
- 25.min - Stadel z niebieskiej, potem zamieszanie. GKS wybija krążek.
- 25.min - Lindgren kąśliwie ze środka, z problemami mrozi gumę Lewartowski.
- 24.min - Szturc z prawej, ale ponad bramką.
- 22.min - GOOOOLLLL!!! Po zagraniu ze skrzydła krążek na lewym buliku opanował Nahunko i celnym strzałem pokonał Lewartowskiego.
- 21.min - Zaraz po wznowieniu Łyszczarczyk - znalazł wolne miejsce, objechał bramkę Spesnego, ale nie zdołał wepchnąć gumy do siatki.
- Zaczynamy drugą tercję!

- Koniec I tercji. Po 20 minutach GKS prowadzi 3:0.
- 19.min - GOOOOLLLL!!! Mamy hat-tricka! Strzał z niebieskiej, interwencja bramkarza, po czym krążek przed bramką przejmuje Komorski. Kapitan pewnie pakuje gumę do bramki i kompletuje swoje trzecie trafienie dzisiejszego wieczoru.
- 18.min - Kontra tyszan, strzał Stadleya, z problemami tyska defensywa.
- 17.min - Kara techniczna dla Zagłębia - nadmierna ilość graczy na lodzie.
- 16.min - Korenchuk z niebieskiej, obok bramki.
- 14.min - Świetna akcja Łyszczarczyka, który przełożył obrońcę i wyszedł na czystą pozycję. Jego strzał broni jednak Spesny.
- 12.min - Zagłębie z problemami z przewadze, zawodnicy miejscowych nie potrafią wyjechać z własnej tercji.
- 12.min - GOOOLLL!!! Komorski wykorzystuje błąd Tyczyńskiego i sam na sam z bramkarzem z zimną krwią pokonuje Spesnego.
- 11.min - Kara dla GKS, na ławce Turkin.
- 10.min - Próby odpowiedzi przez Zagłębie, kilka groźnych ataków na bramkę GKS.
- 9.min - GOOOLL!!! Tyszanie wykorzystali przewagę wynikającą z odłożonej kary, rozmontowali defensywę rywala, po czym z najbliższej odległości krążek w siatce umieścił Komorski.
- 8.min - Najpierw Mroczkowski z bliska, potem Jaromersky z kilku metrów. Golkiper gospodarzy jednak dalej niepokonany.
- 7.min - Gościński z zaskoczenia próbuje z prawego bulika, ale świetnie broni Spesny.
- 7.min - Bryk w świetnej okazji tuż przed bramką, lecz pogubił się próbie zwodu i stracił krążek.
- 5.min - Jaśkiewicz z prawej, ale ponad poprzeczką.
- 4.min - Saur indywidualnie zapuścił się w przeciwną tercję, ale jego strzał minimalnie mija słupek.
- 3.min - Andriejkiw z dystansu, niepewnie broni Lewartowski.
- 1.min - Ciura z niebieskiej wrzuca gumę, odbija Spesny.

#3 Marek Charvát LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Arkadiusz Karasiński PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Andrzej Stojek LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Mikołaj Szczepkowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Roman Szturc LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tyczyński ŚR 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Olli Valtola ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Tomáš Fučík B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 4 4.00 32 5 15 12 0 0 87.50 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#12 Olaf Bizacki LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0