03:40 2 min. Johan Lundgren #54 Zahaczenie
10:33 2 min. Marcus Kallionkieli #15 Przeszkadzanie
34:14 2 min. Martin Kasperlík #82 Uderzanie kijem
34:54 2 min. Alexis Binner #16 Zahaczenie
36:01 2 min. Johan Lundgren #54 Wysoko uniesiony kij
40:54 2 min. Lukáš Motloch #19 Zahaczenie
41:46 2 min. Daniel Krenželok #29 Uderzanie kijem
44:20 2 min. Vratislav Kunst #5 Atak łokciem
52:18 2 min. Vratislav Kunst #5 Zahaczenie
53:26 2 min. Marek Strzyżowski #80 Ostrość
53:26 2 min. Martin Látal #62 Ostrość

- 58 min - GOL! 1-7! Ależ punktuje Cracovia rywala. Strzał Vildumetza ląduje w bramce!
- 57 min - GOL! 1-6! Lundgren z bliska uderzył po lodzie i krążek w bramce!
- 56 min - Strzał Brynkus odbija Salama, dobitka Vidumetza nad poprzeczką.
- 55 min - Krezelok z niebieskiej, zatrzymuje w parkanach Salama.
- 54 min - GOL! 1-5! Strzał do pustej bramki Raszki ląduje w siatce!
- 54 min - Na ławkę kar trafia Strzyżowski i Latal, którzy wymienili się uderzeniami.
- 53 min - Strzał Huhdanpy z okolicy bulika, pewnie Krasanovsky. Widać złość fińskiego napastnika, który dzisiaj nie może przełamać bramkarza rywali.
- 52 min - Sanoczanie bez bramkarza.
- 52 min - Kara dla Cracovii i na ławkę kar wędruje Kunst.
- 51 min - Podanie wzdłuż bramki, ale Sawicki nie zdołał zamknąć akcji.
- 48 min - Strzał Białasa na raty mrozi Krasanovsky.
- 47 min - Raszka dostał podanie przed bramką, jego strzał z backhandu odbija Salama.
- 46 min - Lindberg z niebieskiej, ale trafił w zawodnika rywala. Za długo czekał z oddaniem strzału już któryś raz w tej przewadze.
- 45 min - Sam na sam Lundgren, broni Salama.
- 44 min - Kara dla Cracovii. Kunst na ławce.
- 43 min - GOL! 1-4! Pierwszy gola dla sanoczan. Do siatki trafił Kallionkieli.
- 42 min - Na ławkę kar powędrował Krezelok, który popchał Biłas. Sanoczanie w przewadze 5 na 3 przez 1:09.
- 41 min - Motloch trafia na ławkę kar. W przewadze STS.

- 40 min - Sawicki indywidualnie ruszył na bramkę Salamy, ale zatrzymany i mrozi gumę bramkarz.
- 40 min - Dulęba spod bandy, odbija Krasanovsky.
- 39 min - GOL! 0-4! Cracovia zabawiła się pod bramką gospodarzy. Kilka podań i z bliska Vildumetz ulokował gumę w bramce.
- 37 min - Latal popędził na bramkę Salamy, ale jego strzał z backhandu odbija Salama.
- 37 min - Kasperlik sam na sam - ale przeniósł z backhandu krążek wysoko nad poprzeczką.
- 36 min - Na ławkę kar trafia Lundgren. W przewadze 4 na 3 sanoczanie.
- 36 min - 0-3! Szybka kontra Cracovii i pokazują gospodarzom po raz kolejny jak się wykorzystuje sytuacje. Younan trafia do pustej bramki po wyłożeniu gumy przez Latala.
- 35 min - Binner trafia na ławkę kar po akcji Brynkusa. Szwed blokował Brynkusa, który oddawał strzał na bramkę gospodarzy.
- 34 min - Kara dla Cracovii. Na ławkę kar trafia Kasperlik.
- 34 min - Filipek wywalczył krążek, wystawił Fusowi ale ten uderzył zbyt łatwo dla bramkarza i trafił w jego parkan.
- 33 min - Krenzelok zza bulika, odbija Salama. Cracovia przycisnęła.
- 33 min - Mocne uderzenie Jezka nad poprzeczką.
- 32 min - Strzał Binnera odbija Krasanovsky, dobitka Kallionkieliego nieudana.
- 31 min - Vidumetz z trzech metrów, odbija parkanem Salama.
- 30 min - Spod bandy MacEachern, odbija Krasanovsky jeszcze próbował Strzyżowski ale na raty mrozi bramkarz gości.
- 29 min - Strzał Krzysztofa Bukowskiego z bulika, odbija Krasanovsky.
- 28 min - Zamieszanie pod bramką, ale strzał Sawickiego broni Salama.
- 27 min - Kolejna doskonała sytuacja sanoczan, ale nie wykorzystał jej najpierw Kallionkieli, który obrócił z krążkiem ale nie trafił do pustej bramki a Ceder również nie zdołał wpakować gumy do bramki! Ależ popis nieskuteczności sanoczan!
- 26 min - Strzał Binnera odbił Krsanovsky a dobitka Dulęby zatrzymała się na zawodniku.
- 25 min - GOL! 0-2! Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Sawicki do Latala a ten od razu uderzył z bulika i po krótkim rogu zaskoczył Salamę!
- 25 min - Strzyżowski dołożył kija, ale guma trafia w Krasanovskiego.
- 24 min - Huhdanpaa za długo zwlekał z oddaniem strzału i po rykoszecie guma nad poprzeczką.
- 23 min - Fus pod bramkę, ale spokojnie mrozi gumę Krasanovsky.
- 22 min - Tym razem sanoczanie przycisnęli, ale Krasanovsky radzi sobie ze strzałami Filipka i Strzyżowskiego.
- 21 min - Kara dla Zurka, w przewadze gospodarze.
- 20 min - Ceder spod bandy, odbija Krasanovsky - dobitka Huhdanpy - obok słupka.

- Koniec I tercji.
- 19 min - Kallionkieli nie wykorzystał błędu przed bramką Cracovii i nie zdołał oddać strzału.
- 17 min - Karnas do Kallionkieliego, ale ten z bliska nie uderzył zbyt mocno i krążek nie doleciał do bramki.
- 16 min - Vildumetz uderzył w poprzeczkę.
- 15 min - Krenzelok w dobrej sytuacji uderzył prosto w Salamę.
- 15 min - Krasanovsky odbił gumę wprost do nadjeżdżającego Filipka, ale ten nie skorzystał z prezentu.
- 15 min - Younan nad poprzeczką.
- 13 min - Z bliska Spacek, ale nie trafił dokładnie w krążek mając przed sobą tylko Salamę.
- 12 min - W groźnej sytuacji uderzał Younan będąc na przeciw bramki Salamy, ale trafił prosto w niego.
- 12 min - W sytuacji sam na sam znalazł się Huhdanpaa, ale jego strzał i dobitkę broni Krasanovsky!
- 11 min - Na ławkę kar trafia Kallionkieli. W przewadze Cracovia.
- 10 min - Strzelał po wygranym wznowieniu Filipek, ale obok słupka.
- 9 min - Skrzydłem ruszył Fus, ale uderzył obok bramki.
- 8 min - Uderzał Lundgren, ale ponad poprzeczką.
- 6 min - Przewaga nie została przez sanoczan wykorzystana, bez groźnej akcji pod bramką gości.
- 5 min - Strzał Latala odbija Salama, sanoczanie mają trudości z wjechaniem do tercji przeciwnika.
- 4 min - Będzie pierwsza kara, na ławkę kar trafia Lundgren.
- 3 min - GOL! 0-1! Strzał Špačka po lodzie z okolicy bulika zaskoczył Salamę! Guma wpadła tuż przy słupku.
- 3 min - Kontuzji w starciu pod bandą doznał Rybnikar, po chwili przerwy z pomocą kolegów trafił do swojego boksu.
- 2 min - Strzyżowski dostał podanie przed bramkę, próbował z backhandu - łapie Krasanovsky.
- 1 min - Binner spod niebieskiej, uderzył z nadgarstka lecz pewnie w parkany mrozi gumę Krasanovsky.

- W Sanoku uczczono minutą ciszy pamięć właściciela krakowskiego klubu Janusza Filipiaka.
- Hokeiści Comarch Cracovii zagrają z czarnymi opaskami na ramieniu upamiętniające niedawno zmarłego profesora Janusza Filipiaka.