2:1 Olli Iisakka #51 ( Santeri Koponen #8, Joona Monto #81 ) +/-
04:55 2 min. Witalij Andrejkiw #11 Przeszkadzanie
09:18 2 min. Michał Kotlorz #71 Natarcie
32:17 2 min. Ben Sokay #59 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:31 2 min. Kacper Maciaś #15 Opóźnianie gry
44:23 2 min. Nikita Bucenko #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:07 2 min. Riley Lindgren #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:32 2 min. John Murray #31 Spowodowanie upadku przeciwnika

KONIEC SPOTKANIA!

60. min - Spod niebieskiej Charvat, mrozi Murray.
59. min - Spesny opuścił bramkę! Zagłębie szuka remisu, grając 6/4.
59. min- Mateusz Bepierszcz na ławce kar!
58 min -Trwa walka, jednak z dala od bramek.
56. min - Otwarli się do atakowania zawodnicy Zagłębia.
55. min - Spod niebieskiej Zagłębie, krążek w łapaczce Murraya.
55. min - Koponen z prawego bulika odpalił armatę, jednak niecelnie. Pełne formacje na lodzie.
53. min Lindgren na ławce kar.
53. min - W odwecie GKS, próbował szukać okna Pasiut, kolejny raz świetnie Spesny.
52. min - Atak Zagłębia, Dominik Nahunko, miał na swoim kiju krążek na remis! Jednak uderzając nieczysto dał szansę przesuwającemu za akcją Murrayowi, który zdołał złapać krążek.
51. min - Ciężko przebić się gospodarzom przez zagęszczoną obronę Zagłębia. Mało miejsca na oddanie strzału i guma kolejny raz poza taflą.
49. min - Dłużej przy krążku gospodarze, cierpliwie na swoją próbę czeka Zagłębie, skupiając się na grze w obronie.
48. min - Próbował najechać na bramkę Spesnego Cook, jednak sosnowiecki golkiper w odpowiednim momencie kijem wybija krążek.
47. min - Wracamy do gry w pełnych piątkach.
46. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu, 50 sekund gry 5/4 GieKSy.
45. min - Szybki koniec gry w przewadze Zagłebia, do drugiego boksu zjeżdza Nikita Butsenko.
44. min - Na ławce kar zasiadł Kacper Maciaś.
43. min - Świetną pozycje wypracował Sam Marklund dla Bena Sokaya, ten jednak nie zdołał dołożyć kija, aby móc pokonać Spesnego.
42. min - Próba Hitosato, przeciągnął jednak poza światło bramki to uderzenie japoński napastnik.
41. min - Pora na trzecią tercję, pierwszy bulik pada łupem Grzegorza Pasiuta.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI SPOTKANIA

40. min - Wracamy na ostatnie 30 sekund do tercji Zagłębia. Czeka nas kolejne wznowienie.
39. min - Spomiędzy wąsów próbował Tyczyński, po kiju obrońców GieKSy, krążek opuszcza taflę.
38. min - Próba Cooka, krążek po strzale katowickiego obrońcy mija obramowanie bramki Spesnego.
37. min - Pochodziła guma z jednej strony tafli, na drugą. Chwila oddechu dla drużyn, mrozi Spesny.
35. min - Zamknęli gospodarzy zawodnicy Zagłębia, jednak nie potrafili zaskoczyć ich obrony. Pełne formacje na lodzie.
33. min - Ben Sokay na ławce kar.
32. min - GOOOOL!!!! 2:1 Poszli za ciosem gospodarze, przeprowadzając szturm na sosnowiecką bramkę. Po wygranym buliku z krążkiem zabrał się Olli Iisakka. Przy strzale fińskiego napastnika krążek odbił się jeszcze, od któregoś z obrońców gości i wpadł do bramki!
31. min - GOOOOL!!!!!! 1:1 Świetne podanie zaadresowane do Bena Sokaya, który z wielką dozą spokoju wykańcza akcję.
31. min - Świetnie zainicjował ruch w tercji ataku Marklund, próbował wykończyć swoją akcję, jednak niecelnie.
29. min - Posłał krążek na bramkę Kacper Maciaś, starał się jeszcze w jego lot ingerować Mateusz Bepierszcz, jednak zabrakło dokładności.
28. min - Groźnie pod katowicką bramką, po wrzutce odbijał Murray, nikt z zawodników Zagłębia nie zdołał jednak przejąć krążka.
27. min - I znów przenosimy się w szybkim tempie pomiędzy tercjami. Obie strony szukają dogodnych dla siebie sytuacji.
26. min - Spod niebieskiej próbował Kacper Maciaś, krążek pewnie wyłapany przez Spesnego.
25. min - Ożywiła się gra po inauguracyjnym trafieniu gości.
23. min- GOOOOL!!!! 0:1 Arkadiusz Karasiński w indywidualnej akcji, która otwiera wynik spotkania.
23. min - Iisakka próbował zaskoczyć defensywę rywala, wprowadzając krążek pod bramkę.
22. min- Mocne otwarcie ze strony gości i to oni przed pierwszą okazją bramkową.
21. min - Początek drugiej tercji w Katowicach!

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI

20. min - Uwolnienie gospodarzy, najprawdopodobniej to będzie ostatni akcent pierwszej tercji.
19. min - Ekspresowo zmieniamy tercję w której dzieje się akcja. Nikomu nie udaję się dłużej utrzymać przy krażku.
18. min - Próbował z lewego bulika uderzać Riley Stadel. Krążek w łapaczce Murraya.
17, min - Przenosimy się pod bramkę Murraya, gdzie próbowali popracować goście. Zagrożenie oddalone przez katowicką defensywę.
16. min - Okres szarpanej gry, bez większych zagrożeń podbramkowych.
14. min - Próbują dochodzić do głosu goście. Błyskawiczna odpowiedż GKS-u, jednak Cook nie zdołał dołożyć kija do nagranego na bramkę krążka.
12. min - Udało się GieKSie zamknąć Zagłębie w ich własnej tercji. Kolejny raz jednak bez odpowiedniego strzału. Pełne formacje na lodzie.
11. min - Ależ blisko zdobycia bramki w osłabieniu był Olli Valtola. Pomknął samotnie z krążkiem na katowicką bramkę, jednak uderzył wprost w parkan Johnego Murraya.
10. min - Michał Kotlorz wyklyczony na dwie minuty.
9. min- Objechał bramkę Hitosato, wyłożył krążek przed bramkę dla Monto, kolejny raz górą Spesny, który łapie gumę.
8. min - Cały czas gościmy w tercji Zagłębia. GieKSa szybko wchodzi do sosnowieckiej tercji, lecz brakuje "ostatniego podania".
7. min - Spesny ratuje Zagłębie, najpierw  z dystansu próbował zaskoczyć go Koponen, następnie świetna interwencja przy dobitce Olssona. Pełne formacje na lodzie.
6. min - Przyspieszyli rozegranie gospodarze, jednak zabrakło akcentu w postaci dobrego wykończenia strzałem.
5. min - Andrejkiw na ławce kar.
3. min - Mocna praca w okolicach bramki rywala Mateusza Michalskiego.
2. min - Dobra, dwójkowa akcja Zagłębia.Tyczyński i Nahunko próbowali zaskoczyć Murraya, jednak ten wyczekał do końca i świetnie odczytał intencje rywala.
1. min - Pierwsza próba spod niebieskiej Delmasa, Spesny bez większych problemów parkanem do boku.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach. W bramkach Patryk Spesny oraz John Murray.