6:1 Mateusz Michalski #88 ( Igor Smal #48, David Lebek #23 ) +/-
11:41 2 min. Joona Monto #81 Uderzanie kijem
17:17 2 min. Marek Strzyżowski #80 Ostrość
31:24 2 min. Alexis Binner #16 Uderzanie kijem
37:52 2 min. Marek Strzyżowski #80 Opóźnianie gry

KONIEC SPOTKANIA

58. min - GKS przy krążku, kontroluje przebieg spotkania.
57. min - Okres gry bez zagrożenia dla którejkolwiek z bramek.
56. min - Uspokoiły się nieco wydarzenia na lodzie. Próbują inicjacji ataków goście, sytuacje wyjaśnia Kieler.
54. min - Sanoczanie pod bramką Kielera nie zdołali wepchnąć gumy do siatki, natychmiastowa kontra GKS-u. Varttinen myli się z najblizszej odległości.
53. min - GOOOOL!!!!! 6:1 Zmasowane ataki GieKSy przynoszą kolejne trafienie. Mateusz Michalski podwyższa prowadzenie.
50. min - Coraz mocniej zarysowuje się przewaga GKS-u.
47. min - Można odnieść wrażenie, że "spuchnęli" nieco zawodnicy z Sanoka. Gospodarze zdają się lepiej znosić trudy spotkania.
46. min - Nie zwalniają tempa gospodarze. Gościmy nieprzerwanie w sanockiej tercji.
44. min GOOOOOL!!!! 5:1 Kacper Maciaś w indywidualnej akcji zdobywa piątą bramkę. Obrońca wprowadził krążek do tercji przeciwnika i pokusił sie o indywidualne wykończenie.
42. min - Mistrzowie Polski w natarciu
41. min - Rozpoczęła się trzecia tercja w Katowicach.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI

40. min - Próbowali jeszcze katowiczanie, jednak Olsson przegrał pojedynek  z Salamą.
39. min - GOOOOOL!!! 4:1 Efektownie pochodził krążek z kija na kij w przewadze. Akcję wykończył Sam Marklund.
38. min - Marek Strzyżowski ukarany karą dwóch minut.
37. min - GOOOOOL!!!! 3:1 Pozostawiony bez asekuracjina lewym skrzydle Grzegorz Pasiut nie miał żadnych problemów aby świetne podanie zamienić na bramkę!
36. min - Próbował spomiędzy wąsów Kallionkieli. Pod presją napastników wychodzi jednak górą z tej opresji Kieler.
35. min - Po wyrównaniu formacji powrócił wyrównany obraz spotkania. Okres dobrej gry gości.
34. min - Głęboko zamknięci już byli goście jednak gubią katowiczanie krążek z tercji. Pełne formacje na lodzie.
33. min - Próbują rozgrywania przewagi katowiczanie. Mrozi krążek Salama. Zawodnicy nie szczędzą sobie twardej gry.
32. min - Alexis Binner najbliższe dwie minuty spędzi na ławce kar.
31. min - Obie strony próbowały swoich sił w tercjach przeciwników, Gra przerwana przez spalony gospodarzy.
30. min - Szybko wyprowadzona akcja przez GieKSe. Marklund spod niebieskiej, nie zdołał jednak zaskoczyć Salamy.
29. min - Ostro na bandzie Maciaś i Fus. Zostajemy w katowickiej tercji.
28. min - Odpowiadają swoimi próbami goście. Tempo meczu nie ma prawa rozczarowywać
27. min - Ależ przed świetna okazją stanęli mistrzowie Polski. Po strzale z prawego bulika, Salama odbił parkanem wprost przed siebie, jednak nie zdołał żaden z katowickich napastników wepchnąć krążka do otwartej bramki.
27. min - Odpowiedź gospodarzy, sytuacje wyjaśnia Dominik Salama.
26. min - Urwał się spod opieki katowickiej opieki Konrad FIlipek, jednak jego wykończenie niecelne.
25. min - Szybka akcja prawym skrzydłem Bukowskiego, zdołał oddać strzał. Dobrze ustawiony Kieler, pewnie mrozi krążek.
24. min - Goście w posiadaniu krążka, próbują budować swój atak.
23. min - Walka z obu stron, nie oszczędzają sił zawodnicy.
22. min - Upada na lód Vitanen po walce na bandzie z Koponenem. Przerwana gra przez arbitrów. Zawodnik o własnych siłach opuszcza lód.
21. min - Wracamy na lód w Katowicach. Rozpoczęła się druga tercja spotkania.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA

20. min - Do ostatnich sekund próbują odpowiedzieć katowiczanie na kontaktowe trafienie.  Akcja w tercji gości.
19. min - GOOOOL!!! 2:1 Sanoczanie wygrywają wznowienie w tercji gospodarzy, Lauri Huhdanpaa decyduje się na strzał i przy krótkim słupku kompletnie zaskakuje Michała Kielera.
18. min - GOOOL!!!! 2:0 Po 60 sekundach GKS zadaje kolejny cios! Prowadzenie podwyższa Monto.
17. min - GOOOOOL!!!! 1:0 Wygrywają bulik katowiczanie, krążek trafia do Koponena, który wrzuca go na bramkę. Jego lot przeciął Mateusz Bepierszcz, który stał się autorem pierwszego gola.
15. min - Kolejny raz nieodpowiedzialnym rozegraniem krążka we własnej tercji goście prokurują zagrożenie. Guma padła łupem Pasiuta, ale pewnie łapie Salama.
14. min - Próbował z nadgarstka Bukowski. Na lodzie pełne formacje.
13. min - Słabe pierwsze 60 sekund przewagi gości. Co więcej, blisko zainicjowania groźnej kontrybył Sam Marklund.
12. min - Pierwsze wykluczenie dzisiejszego spotkania. Na ławce kar Joona Monto
11. min - Pogubili się goście we własnej tercji, GieKSa nie zdołała jednak wykorzystać zamieszania.
11. min - Trwa oblężenie sanockiej bramki, mocno z samej niebiskiej linii Wanacki, jednak Salama pewnie przyjmuje krążek na brzuch.
10. min - Na dobre gościmy w sanockiej tercji. Niezła próba spod niebieskiej Delmasa, jednak nie dał się zaskoczyć Salama.
8. min - Z dogodnej dla siebie pozycji Koponen, krążek jednak przeniesiony poza światło bramki.
7. min - Huhdanpaa próbował uciec prawym skrzydłem, krązek poza lodem, czeka nas wznowienie w katowickiej tercji.
6. min - Bardzo dobrze nagrany krążek na kij Bena Sokaya, ten w drugie tempo próbował zaskoczyć Salame, jednak wydaje się, że Sokay mógł sie pokusić o lepsze wykończenie akcji.
5. min - Dobre tempo pierwszych minut, akcja przenosi się szybko pomiędzy tercjami.
4. min - Pierwsza groźna akcja na koncie gości. Sytuacje wyjaśniła katowicka defensywa.
3. min - "porządził" w sanockiej tercji Ben Sokay, oddając finalnie niesygnalizowany strzał z obrotu, słupek dopomógł Salamie.
2. min - Trwa badanie sił rywala i walka o przejęcie kontroli nad przebiegiem spotkania.
1. min - Rozpoczynamy granie w Katowicach! W bramkach Michał Kieler oraz Dominik Salama.

Marma Ciarko STS Sanok
#30 Dominik Salama B 6 6.00 39 15 14 10 0 0 84.62 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#31 Filip Świderski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Karol Biłas PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Alexis Binner LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Krzysztof Bukowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#74 Jakub Burzík PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Johan Ceder ŚR 0 1 1 0 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Marcin Dulęba PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Konrad Filipek LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Bartosz Florczak LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0