(-) Gimiński #94, Kalinowski #10, Kalinowski #19, Kogut #68, Sozanski #59, Syty #89
18:35 2 min. Mirko Djumić #93 Opóźnianie gry
45:06 2 min. Riley Lindgren #74 Przeszkadzanie
49:18 2 min. Nikita Bucenko #14 Wysoko uniesiony kij
55:29 2 min. Atte Huhtela #7 Opóźnianie gry

Koniec meczu
60. min - GOOOOOL!!!! 2:5! Nahunko zamyka to spotkanie strzałem do pustej siatki!
59. min - Pohjanoksa w boksie.
58. min - Czas dla KH Energi Toruń.
58. min - GOOOOOL!!!! 2:4! Lindgren trafia do niemalże pustej bramki!
56. min - Huhtela na ławce kar.
55. min - Próba sosnowiczan ze skrzydła obroniona przez Pohjanoksę.
53. min - Krężołek urwał się toruńskim obrońcom i poszukał miejsca przy bliższym słupku, jednak minimalnie się pomylił.
52. min - Słabo rozgrywana przewaga torunian.
51. min - Huhtela z lewego bulika, ale ofiarnie rzucił się pod strzał Nahunko.
50. min - Kara dla Bucenki.
50. min - Zieliński poturbowany na bandzie przez Bucenkę.
49. min - Potężny strzał Charvata z lewego skrzydła, z którym poradził sobie jednak fiński golkiper.
48. min - Valtola samotnie z prawego bulika, ale krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
47. min - Djumić z niebieskiej w poprzeczkę!
47. min - GOOOOOOL!!!! 2:3! Huhtela pognał za krążkiem do własnej tercji, ale przewrócił się, co wykorzystał Krężołek i z bliska umiejscowił gumę w siatce!
47. min - Dwójkowa kontra sosnowiczan na samego golkipera, ale Szturc nie pokonał fińskiego bramkarza.
46. min - Lindgren na ławce kar.
44. min - Saur w natarciu, ale fiński bramkarz wciąż górą.
43. min - Naróg mocno z bliska, jednak broni Pohjanoksa.
42. min - Zieliński od zakrystii, ale obok bramki.
41. min - Sosnowiczanie zamknięci we własnej tercji.

Koniec II tercji
39. min - Kozłowski ze środka trafia wprost do raka Pohjanoksy.
38. min - Jaakola z niebieskiej i trafiony napastnik gości.
36. min - Krężołek indywidualnie z lewego skrzydła, ale do raka złapał gumę Pohjanoksa.
35. min - Po wideo analizie sędziowie nie uznają tego trafienia.
35. min - GOOOOOOL!!! 2:3! Zakotłowało się pod bramką gospodarzy, a w tym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Bucenko!
34. min - Tyczyński z półobrotu ze środka tercji ataku i trafił w słupek!
32. min - GOOOOOOL!!!! 2:2! Lindgren przymierzył ze środka bez przyjęcia i wpakował gumę do siatki!
31. min - Powstrzymany atak torunian.
30. min - Petarda Szturca z niebieskiej obroniona przez golkipera KH Torunia.
30. min - Lindgren samotnie w tercji gospodarzy i uderzył prosto w Pohjanoksę.
29. min - Strzał z bulika parkanem odbija do boku Spesny.
27. min - Johansson strzelił z niebieskiej, lecz obok bramki.
26. min - Baszyrow urwał się sosnowieckiej obronie i przymierzył z prawego bulika i z problemami musiał interweniować Spesny.
26. min - Karasiński z bulika, trącenie gumy przez Bucenkę i łapie krążek fiński bramkarz.
25. min - Jaworski przymierzył z dystansu, ale do raka złapał gumę sosnowiecki golkiper.
24. min - Djumić z bliska szukał miejsca przy bliższym słupku, jednak czujnie w bramce Spesny.
24. min - Petarda Andriejkiwa spod niebieskiej, ale przestrzelona.
22. min - Huhtela skutecznie powstrzymał kontrę Zagłębia.
21. min - Szturc huknął z lewego bulika i w nogi dostał krążkiem Kurnicki.
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę dzisiejszego starcia.

Koniec I tercji
20. min - Skutecznie bronią się gospodarze, cyklicznie próbując swoich sił w kontratakach.
19. min - Djumić na ławce kar.
19. min - Tyczyński z niebieskiej i górą Pohjanoksa.
18. min - "Tyczka" sam przejechał całe lodowisko i wprowadził gumę do toruńskiej tercji, ale jego podanie było niecelne, przez co goście stracili krążek.
17. min - Przed szansą Huhtela! Próba z ostrego kąta błyskawicznie jednak powstrzymana przez Spesnego.
17. min - Tiainen z lewego skrzydła na środek, gdzie nikt jednak nie trącił gumy.
16. min - Ostrzeliwana bramka Zagłębia. Dobrze spisuje się jednak Spesny.
15. min - GOOOOOL!!!! 2:1! "Rozklepana" obrona Zagłębia! Larionovs do Fjodorovsa, ten szybko mu odegrał, a Larionovs nie przyjmował, tylko uderzył z koła bulikowego i trafił wprost do siatki!
14. min - Gimińśki mocno z bulika i prosto w Spesnego.
14. min - Gimiński sam przedarł się przez sosnowiecką defensywę, lecz nie zdołał pokonać bramkarza gości.
13. min - Kurnicki przymierzył sprzed bulika, ale widział to uderzenie Spesny.
12. min - GOOOOOL!!!! 1:1! Błyskawiczna odpowiedź sosnowiczan! Tyczyński obrócił się z gumą przy niebieskiej i technicznym strzałem z dystansu zaskoczył Pohjanoksę!
11. min - GOOOOOOL!!!! 1:0! Piękne trafienie Fjodorovsa! Podanie z własnej tercji na niebieską, gdzie przyjął gumę Fjodorovs i pognał z nią momentalnie do przodu i zaaplikował krążek pod samą poprzeczkę!

10. min - Baszyrow przed szansą, lecz krążek odbił się od Naroga.
9. min - Próba z niebieskiej powstrzymana przez Pohjanoksę.
7. min - Djumić huknął tuż po wygranym wznowieniu, ale krążek minął światło bramki.
6. min - Sozanski przed bramkę, lecz nikt nie trącił gumy.
5. min - Salo pognał samotnie lewym skrzydłem, jednak w końcowej akcji minimalnie przestrzelił.
4. min - Menc z solową akcją, po której krążek na minimetry minął linię bramkową.
3. min - Dwójkowa kontra Sozanskiego i Djumicia, ale górą sosnowiecki golkiper.
2. min - Zieliński mocno z niebieskiej. Krążek jednak nie dotarł do Spesnego.
1. min - Od razu mocno atakują torunianie.
1. min - Zaczynamy pierwszą tercję.

KH Energa Toruń
#31 Julius Pohjanoksa B 4 4.10 29 10 11 8 0 0 86.21 58:29 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#51 Mateusz Studziński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0