(-) Cichy #78, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #28, Szczerba #4, Tomasik #15
1:3 Bartłomiej Neupauer #9 ( Dmitrij Załamaj #69, Patryk Wronka #10 ) +/-
(+) Neupauer #9, Pangiełow-Jułdaszew #58, Wielkiewicz #86, Wronka #10, Załamaj #69
1:4 Filip Wielkiewicz #86 ( Michael Cichy #78 ) +/-
(+) Cichy #78, Horzelski #59, Szczechura #28, Wielkiewicz #86, Załamaj #69
(-) Burzík #74, Filipek #10, MacEachern #44, Strzyżowski #80, Tamminen #11, Viitanen #34
5/5
59:40
00:37 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Bartłomiej Neupauer #9 Nadmierna liczba graczy na lodzie

- Koniec Meczu.
- 60 min - Załamaj trafia na ławkę kar.
- 60 min - GOL! 1-4! Do pustej bramki trafia Wielkiewicz.
- 60 min - Bizub upadł na lód i sędzia przerywa grę. 30 sekund do końca. Gwizdy kibiców na decyzję sędziego.
- 59 min - Strzał Huhdanpy odbija Bizub, ale dobitka Strzyżowskiego zablokowana.
- 58 min - Załamaj mocno sprasował przy bandzie Kallionkieliego.
- 58 min - Sanoczanie bez bramkarza, dwie i pół minuty do końca regulaminowego czasu gry.
- 57 min - GOL! 1-3! Załamaj z niebieskiej i krążek ląduje w bramce. Lot zmienił przed Salamą jeszcze Neupauer. Sędziowie jednak będą sprawdzać jeszcze wideo! GOL został uznany.
- 56 min - Ceder trafia na ławkę kar. W przewadze Podhale.
- 55 min - MacEachern ruszył sam na bramkę, ale jego strzał pewnie mrozi Bizub.
- 54 min - Strzał Binnera zablokowany.
- 54 min - Zamieszanie pod bramką, ale Bizub mrozi gumę w gąszczu łyżew.
- 53 min - Strzał Lindberga łapie do raka Bizub.
- 53 min - Na ławkę kar siada Lorraine. W przewadze sanoczanie.
- 53 min - Z boku uderzył Kamiński, odbija Salama.
- 52 min - Szczechura pod bramkę, ale podanie przeciął Salama.
- 52 min - Mocny strzał z nadgarstka Wronki, odbija Salama.
- 51 min - Binner źle na niebieskiej przyjął gumę a następnie przy bandzie sfaulował rywala. W przewadze Podhale.
- 50 min - Huhdanpaa pod bramkę, tam zamykał akcję Binner, ale guma obok słupka.
- 50 min - Sanoczanie nie zdołali wykorzystać przewagi.
- 49 min - Dwa strzały z nadgarstka Huhdanpy broni Bizub.
- 48 min - Bukowski wychodził na czystą pozycję, ale został podcięty przez Słowakiewicza. Kara dla nowotarżanina.
- 47 min - Salama pewnie łapie strzał Worwy.
- 47 min - Sanoczanie zamknęli rywala w ich tercji, ale strzał nie były zbyt precyzyjne
- 45 min - Spod niebieskiej uderzył Kallionkieli, ale łatwo do raka łapie Bizub.
- 44 min - Potężnie z niebieskiej MacEachern, pewnie w parkanach krążek zatrzymał Bizub.
- 44 min - Nie ma gola. Sędzia rozkłada ręce.
- 44 min - Z bliska uderzał Worwa, uniósł ręce w górze, ale Salama jakimś cudem zatrzymał strzał blisko linii bramkowej. Sędziowie będą przeprowadzać analizę wideo.
- 43 min - Viitanen spod bandy i zasłonięty Bizub odbija instynktownie strzał.
- 42 min - Strzał Wielkiewicza odbija Salama.

- 40 min - Bramkę objechał Kallionkieli, ale na posterunku Bizub.
- 38 min - Zamieszał pod bramką Florczak, ale ofiarna gra defensywy zażegnała niebezpieczeństwo.
- 37 min - Binner trzykrotnie zatrzymał akcję rywali we własnej tercji, z lodu nie mógł zejść chyba przez dwie minuty.
- 35 min - Sytuacja 2 na 1, ale z bliska Neupauer nie zdołał pokonać Salamę.
- 34 min - Słowakiewicz uderzył wysoko nad poprzeczką. Poprawiał, ale pewnie łapie Salama.
- 33 min - Tomasik dostał podanie przed bramkę, indywidualnie chciał to rozwiązać, ale jego strzał z backhandu broni Salama!
- 33 min - Spod niebieskiej Florczak, łapie Bizub.
- 32 min - Kamiński huknął obok słupka.
- 32 min - Cichy nie trafił w krążek z bulika.
- 31 min - Wronka w doskonałej okazji przestrzelił.
- 30 min - Kara dla Kallionkieliego. W przewadze Podhale.
- 29 min - GOLA 1-2! Ceder wycofał do Kallionkieliego a ten mierzonym strzałem trafiła przy słupku!
- 28 min - Spod bandy Filipek, odbija Bizub.
- 28 min  - Zbyt niedokładne podanie, ale do krążka dopadł MacEachern, jednak jego strzał zatrzymał Bizub.
- 27 min - Z niebieskiej Szlembarski, odbija Salama.
- 26 min - Bukowski sprzed bulika, łapie Bizub.
- 24 min - Po wygranym wznowieniu huknął Filipek, odbija Bizub.
- 24 min - Strzał spod bandy Dulęby, odbija Bizub ale zdążył na raty zamrozić gumę gdy nadjechał Filipek.
- 23 min - Wrzutki z obu stron, ale bez groźnych akcji.

- Koniec I tercji.
- 20 min - W natarciu sanoczanie, ale będzie kara obustronna dla Cichego i Kallionkieliego. Zawodnicy starli się przed bramką Bizuba.
- 19 min - Salama odbija do boku strzał nowotarżanina.
- 18 min - GOL! 0-2! Szczerba z okolicy bulika oddał szybki strzał z nadgarstka, że Salama na stojących nogach nie zdążył zareagować!
- 17 min - Lewą stroną ruszył Kallionkieli, ale po rykoszecie strzał minął bramkę.
- 16 min - Z niebieskiej huknął Lindberg, pewnie Bizub.
- 15 min - Strzał Kamińskiego po rykoszecie obok słupka.
- 14 min - Lorraine sam na przebój wjechał do tercji sanoczan, jego strzał mrozi w parkanach Salama.
- 13 min - Kontra sanoczan, strzał Biłasa odbija parkanem Bizub.
- 13 min - Kamiński wpadł na sanockiego bramkarza i małe przepychanki. Ale bez kar.
- 12 min - Cichy huknął z bulika, ale przestrzelił.
- 11 min - Rybnikar trafia na ławkę kar. W przewadze goście.
- 10 min - Po strzale Strzyżowskiego, guma wychodzi poza taflę.
- 9 min - Florczak wjechał do tercji, jego mocne uderzenie odbija Bizub.
- 8 min - GOL! 0-1! Podhale wychodzi na prowadzenie, dobre podanie do Wielkiewicza i ten ulokował gumę w bramce!
- 6 min - Strzały z boku Bukowskiego i Filipka odbija Bizub.
- 5 min - Pangiełow-Jułdaszew uderzył z niebieskiej i o mało guma nie zaskoczyła Salamy, gdyż odbiła się od bandy i wyszła przed bramkę!
- 4 min - Spokojna gra bez strzału.
- 2 min - Kallionkieli z bulika, odbija Bizub.
- 2 min - Ponownie Lindberg, bez problemu bramkarz Podhala.
- 1 min - Z boku Lindberg, łapie Bizub.
- 1 min - Kara dla Podhala. Nadmierna ilość graczy na lodzie.
- 1 min - Pierwsza groźna akcja Podhala, strzał Wronki odbija do boku Salama.