1:1 Alan Łyszczarczyk #88 ( Bartłomiej Jeziorski #91, Jan Jaroměřský #14 ) +/-
5/5 45:59
1:2 Jakub Bukowski #8 Karny decydujący 65:00
11:05 2 min. Kamil Wróbel #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:16 2 min. Illa Korenczuk #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:22 2 min. Filip Krasanovský #73 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
56:26 2 min. Szymon Bieniek #24 Opóźnianie gry
60:51 2 min. August Nilsson #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
61:12 2 min. Aleš Ježek #90 Przeszkadzanie
63:42 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Christian Mroczkowski #9 Nadmierna liczba graczy na lodzie

- 1:2 - Kasperlik myli się, punkt jedzie do Tychów.
- 1:2 - Bukowski trafia.
- 1:1 - Vildumetz umieszcza gumę pod poprzeczką i wyrównuje.
- 0:1 - Jeziorski ponad bramką.
- 0:1 - Nieskuteczny najazd Latala.
- 0:1 - Padakin z zatrzymania, ale ponownie górą Krasanovsky.
- 0:1 - Younan również niecelnie.
- 0:1 - Łyszczarczyk przekombinował, w efekcie przegrał pojedynek z Krasanovskym.
- 0:1 - Myli się Lundgren!
- 0:1 - Do siatki trafia Turkin.
- Przed nami seria rzutów karnych. W bramce gotowi już obydwaj bramkarze, jako pierwsi wykonując tyszanie.

- Koniec dogrywki. O rozstrzygnięciu zadecydują karne.
- 65.min - Latal z prawej, na trzy sekund przed syreną. Świetnie między słupkami jednak Fucik.
- 65.min - Oblężenie bramki GKS, trzy groźne strzały z bliska, a na koniec poprzeczka Younana.
- 64.min - Nadmierna ilość graczy po tyskiej stronie.
- 64.min - Latal w samotnym rajdzie, ale w Krakowie mecz wciąż trwa.
- 62.min - Jeżek z wykluczeniem.
- 61.min - Nilsonn z karą dwóch minut.

- 61.min - Sawicki dwa razy w czystej pozycji na prawej, ale w obydwu przypadkach jego strzał mija krążek.
- Zaczynamy dogrywkę!

- Koniec regulaminowego czasu gry. Ponownie w Krakowie o zwycięzcy zadecyduje dogrywka.
- 59.min - Padakin po wznowieniu, nieskutecznie.
- 59.min - Łyszczarczyk z prawego bulika, ale czujnie Krasanovsky.
- 56.min - Wykluczenie w krakowskim zespole, w boksie kar ląduje Bieniek.
- 55.min - Łyszczarczyk objechał bramkę i uderzył pomiędzy bulikami, skutecznie interweniuje jednak Krasanovsky.
- 54.min - Jaśkiewicz najechał po prawej i mocno posłał krążek w kierunku bramki, ale ten tylko obił słupek.
- 53.min - Jaromesky z niebieskiej, ale obok słupka.
- 52.min - Zamieszanie pod tyską bramką, ale goście wychodzą z opresji.
- 51.min - Jeżek oko w oko z golkiperem, ale jego strzał z backhandu ląduje na parkanie.
- 49.min - Tym razem to arbiter mógł przyczynić się do strzelenia bramki przez gospodarzy. Sędziego nastrzelił Ciura, po czym w czystej pozycji znalazł się jeden z graczy "Pasów", który jednak nie zdołał zmusić Fucika do kapitulacji.
- 48.min - Jeżek wstrzelenie z niebieskiej, ale interweniuje Fucik.
- 46.min - GOOOOLLLL!!! Po zagraniu z lewej flanki krążek przed bramką otrzymał Łyszczarczyk, który z ostrego kąta wcisnął gumę do siatki.
- 45.min - Kapica z dystansu, mrozi gumę Fucik.
- 44.min - Jeziorski między bulikami, ale na posterunku Krasanovsky.
- 44.min - Żurek z prawej, ale nieskutecznie.
- 43.min - Kontratak Cracovii, z lewej próbował Mocarski. Fucik jednak bez problemu poradził sobie ze strzałem rywala.
- 41.min - Od razu mogło zacząć się z wysokiego "C" - po nagraniu z lewej z bliska Fucika pokonać próbował Jeżek, ale bramkarz skutecznie zamknął drogę do swojej bramki.
- Startujemy z trzecią tercją!

- Koniec drugiej tercji. Wynik bez zmian.
- 40.min - Brynkus z prawej, z problemami broni Fucik.
- 39.min - Latal z ostrego kąta, po jego strzale zamieszanie. Fucik ostatecznie mrozi krążek.
- 38.min - Bryk z niebieskiej, bezskutecznie.
- 37.min - Jaromersky minął kilku obrońców rywala, ale przy finalizacji rajdu przestrzelił.
- 35.min - Marzec z lewej, broni Krasanovsky.
- 33.min - Korenczuk momentalnie po wznowieniu, ale niecelnie.
- 33.min - Ciura dwukrotnie napędził strachu krakowianom. Najpierw minimalnie chybił, potem obił słupek.
- 32.min - Tyszanie bez korzyści w przewadze. Obie formacje w pełnym zestawieniu.
- 30.min - Krasanovski otrzymuje karę za bezpośrednie wystrzelenie krążka poza lodowisko. Za bramkarza do boksu wędruje Jaracz.
- 29.min - Mocarski z lewego bulika, ale napastnik trafia w słupek.
- 26.min - Ciura z odległości, ale nie mogło to zaskoczyć golkipera gospodarzy.
- 24.min - Padakin z prawej, kąśliwie, ale ze strzałem radzi sobie Krasanovsky.
- 23.min - Kibice na trybunach widzieli już gumę w siatce, ale ku ich rozczarowani po strzale Latala z prawego koła bulikowego krążek obił jedynie słupek.
- 22.min - Kasperlik mocno z prawego skrzydła, krążek mija jednak słupek.
- 22.min - Cracovia w przewadze, na dwie minuty wykluczony Korenczuk.
- 21.min - Łyszczarczyk z dystansu, nieskutecznie.
- 21.min - Tyszanie groźnie z bliskiej odległości, Krasanovsky nie daje się jednak pokonać.
- Rozpoczynamy drugą tercję.

- Koniec pierwszej tercji. 1:0 prowadzi Cracovia.
- 19.min - Spacek bliski premierowego gola w krakowskich barwach, nie zdołał jednak pomiędzy bulikami pokonać Fuicika.
- 18.min - GOOOLLL!!!! Kontratak Cracovii, po którym Vildumetz znalazł się z krążkiem na lewym buliku i celnym strzałem umieścił gumę w siatce.
- 17.min - Younan mocno z niebieskiej, krążek odbijaczką sparował Fucik.
- 16.min - Sprytne nagranie Latala, po którym szczęścia szukał Sawicki. Fucik jednak bezpieczni zamroził krążek.
- 13.min - Fantastyczna okazja dla GKS! Jeden z napastników, przestrzelił z kilku metrów, mimo, iż miał przed sobą pustą bramkę...
- 12.min - W przewadze tyszanie, raz z lewego, raz z prawego bulika. Dwukrotnie niecelnie.
- 12.min - Po kontrze sam na sam wychodzi Latal, ale z backhandu nie zdołał zmusić golkipera do kapitulacji.
- 12.min - Wróbel na ławce kar.
- 11.min - Vildumetz z ostrego kąta, potem zamieszanie pod tyską bramką. Sytuacja ta jednak nie przynosi rezultatów.
- 8.min - Vildumetz objechał tyską bramkę i posłał kąśliwie krążek w jej kierunku, na posterunku jednak Fucik.
- 6.min - Groźna kontra Cracovii, z lewej flanki uderzał Kasperlik. Fucik broni, ale z problemami.
- 5.min - Dalej krążek w tercji Cracovii, GKS raz po raz zagraża Krasanovskiemu.
- 5.min - Strata Cracovii i świetna szansa dla tyszan. Najpierw Bukowski pomiędzy bulikami, potem Kucharski z bliska, ale obaj nie dają rady pokonać Krasanovskiego.
- 4.min - Dwukrotnie defensorzy przyjezdnych z niebieskiej, jednak za każdym razem guma mija bramkę.
- 3.min - Kontra tyszan, ale próbujący uderzyć sprzed bramkarza Bukowski zostaje zblokowany przez obrońców Cracovii.
- 2.min - Lundgren po obrocie z okolic lewego koła bulikowego, ponownie interweniuje Fucik.
- 1.min - Latal spod bandy, ale Fucik czujnie przy krótkim słupku.

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 1 0.92 37 10 8 15 3 1 97.30 65:00 0 5 2 60.00 0 0 0 0 0 0 1