05:19 2 min. Igor Smal #48 Spowodowanie upadku przeciwnika
05:56 2 min. Pawło Padakin #21 Uderzanie kijem
09:18 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:38 2 min. Alan Łyszczarczyk #88 Przeszkadzanie
45:09 2 min. Jakub Wanacki #5 Uderzanie kijem
45:13 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Zahaczenie
45:57 2 min. Aleksi Varttinen #71 Przeszkadzanie
55:03 2 min. Aleksi Varttinen #71 Atak kijem trzymanym oburącz
56:37 2 min. Joona Monto #81 Ostrość
56:37 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Ostrość
57:07 2 min. Pawło Padakin #21 Przeszkadzanie

Koniec spotkania

60. min - GOOOOL!!!! 3:1 Do pustej bramki trafia Bartosz Fraszko.
60. min - Pusta bramka tyszan.
59. min - GOOOOL!!!! 2:1 - Świetne rozegrania krążka pomiedzy Hitosato a Olli Iisakką, akcje strzałem wykańcza Santeri Koponen.
59. min Szybko rozgrywają gospodarze, strzałem wykańczał Pasiut.
58. min - Padakin z karą dwóch minut.
58. min - Po wydarzeniach pod bramką Murraya na ławce kar Monto oraz Jeziorski.
57. min - Rośnie temperatura derbowego spotkania. Sporo zamieszania pod bramką Murraya, krążek zamrożony przez bramkarza, a zawodnicy nie szczędzą sobie.
56. min - Aleksi Varttinen zdaniem sędziów wykroczył poza przepisy. Dwuminutowy odpoczynek od wydarzeń na lodzie dla Fina.
55. min - Jesteśmy w tercji katowiczan, dużo pracy na bramce Johna Murraya.
53. min - Otworzył się mecz, drużyny próbuja kolejnych ataków, jednak nie wystrzegają się błędów w rozegraniu.
51. min - Krążek w tercji tyszan chodzi z kija na kij. Jednak czujnie przesuwa obrona gości.
50. min - Trwa walka w Satelicie. Krążek zmienia tercje.
49. min - Pełne formacje!
48. min - GKS Katowice przetrwał okres gry 4/3. Na lodzie pełna formacja tyszan kontra czwórka GieKSy.
47. min - Varttinen na ławce kar.
46. min - GOOOOL !! 1:1 Korenchuk odbiera krążek Pasiutowi i doprowadza do wyrównania.
46. min - 3 sekundy później dołącza na ławkę kar Bartłomiej Jeziorski.
46. min - Jakub Wanacki z karą dwóch minut.
44. min - Z prawego bulika niesygnalizowane uderzenie Fraszki, mrozi Lewartowski.
44. min - Świetna akcja Kaczyńskiego, próbował szczęścia przy krótkim słupku, dobrze ustawiony Lewartowski nie dał się zaskoczyć.
42. min - Po mocnym uderzeniu GieKSy gra nieco się uspokoiła.
41. min - W bramce gości Kamil Lewartowski, już od pierwszych sekund sporo pracy przed bramkarzem.
41. min - Trzecia odsłona spotkania rozpoczęta!

KONIEC DRUGIEJ TERCJI SPOTKANIA.

40. min - Równo z końcową syreną mrozi Fucik.
37. min GOOOL!!!!! 1:0 Ryan Cook decyduje się na uderzenie i umieszcza gumę w siatce Fucika.
36. min - Bukowski z Korenchukiem wygrywają krążek i zmuszony do interwencji Murray.
35. min - Wkradł się chaos w rozegranie krążka, przy zmianach. Gra wraca do tercji gospodarzy.
34. min - Potężnie spod niebieskiej Cook, po interwencji Fucika do krążka dopada Olsson, jednak ostatecznie goście wychodzą z tych opresji.
32. min - Próbował długiego podania Delmas, jednak wracamy do tercji gospodarzy .
31. min - Bartosz Fraszko świetnie wypatrzył Aleksi Varttinena, jednak fin nie zdołał dojść do czystej pozycji na oddanie strzału.
30. min - Dobra wrzutka krążka na bramkę Murraya, jednak reprezentacyjny golkiper, nie dał się zaskoczyć
29. min - Szybka akcja gospodarzy, Michalski miał otwartą drogę do bramki, jednak nie zdołał umieścić w niej krążka.
28. min - Próbują nakręcać swoje ataki katowiczanie, goście nie zamierzają przebierać w środkach destrukcji.
27. min - Wchodzimy na coraz wyższe obroty, rozkręca się widowisko.
26. min - Potężne uderzenie Kaskinena, Murray czujnie parkanem do boku.
25. min - Nie pozwalają się wyrzucić z tyskiej tercji mistrzowie Polski. Wygrywają pojedynki na bandach oraz lepiej czytają krążek.
24. min - GKS Katowice wyszedł na drugą tercje wyraźnie zdeterminowany do przejęcia inicjatywy.
22. min - Gospodarze w tyskiej tercji, uderza z niebieskiej Koponen, jednak do odbitego krążka pierwsi dopadają defensorzy tyskiej drużyny
21. min - Górą Pasiut nad Komorskim na buliku. Rozpoczynamy druga tercję.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA.

19. min - Kolejne sekundy upływają w stylu "meczu walki".
18. min - Nie odpuszczają sobie zawodnicy pojedynków na bandach. Sporo walki o gumę.
17. min - Indywidualnie próbował Łyszczarczyk zaskoczył "od zakrystii" Murraya.
16. min - Goście w pełnym zestawieniu, zarysowuje się przewaga mistrzów Polski.
15. min - Dobrze popracowała na lodzie druga formacja, jednak zabrakło pomysłu na zwieńczenie akcji.
14. min - Alan Łyszczarczyk najbliższe dwie minuty spędzi na ławce kar.
14. min - Odpowiedź gości i guma w łapaczce Murraya, po uderzeniu Komorskiego.
13. min - Szybka kontra GieKSy wykończona strzałem Marklunda, z którym radzi sobie Fucik.
13. min - Gospodarze coraz śmielej poczynają sobie w tercji tyskiej.
12. min - Nie zdołali wykorzystać swojej przewagi goście. Katowice w pełnym zestawieniu.
10. min - Grzegorz Pasiut z karą dwóch minut.
9. min - Świetna okazja Grzegorza Pasiuta, jednak w ostatnim momencie Fucik zagarnia krążek napastnikowi GieKSy
8. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
7. min - Próbował zza bramki Michalski, przy interwencji Fucika ruszona bramka, na tafli obsługa techniczna lodowiska.
6. min - Padakin z karą dwóch minut.
6. min - Specjalista od wyprowadzenia kontry w osłabieniu- Bartosz Fraszko, zrobił to kolejny raz. Mrozi Fucik.
6. min - Igor Smal na ławce kar.
6. min - Czwarta formacja GKS-u z mocnym pressingiem.
5. min - Mocno "szarpane" początkowe minuty.Bez wyraźnej dominacji.
4. min - Po raz kolejny próbuje wstrzelić sie Varttinen.
3. min - Pierwsza interwencja Fucika, z dystansu próbował Varttinen.
3. min - Nikomu nie udaje się utrzymać dłużej przy krążku.
2. min - Drużyny wchodzą w mecz, badając swoje siły. Bez klarownych okazji.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach. W bramkach Fucik oraz Murray.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Illa Korenczuk PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Alan Łyszczarczyk PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 August Nilsson LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin LS 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0