11:22 2 min. Adam Raška #69 Wysoko uniesiony kij
16:05 2 min. Michał Kalinowski #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:36 2 min. Fabian Kapica #91 Przeszkadzanie
30:12 2 min. Lukáš Motloch #19 Opóźnianie gry
31:19 2 min. Johan Lundgren #54 Zahaczenie
35:24 2 min. Adrian Jaworski #11 Atak kijem trzymanym oburącz
45:17 2 min. Filip Krasanovský #73 Przeszkadzanie
47:51 2 min. Vratislav Kunst #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:15 2 min. Julius Pohjanoksa #31 Przeszkadzanie
57:28 2 min. Martin Kasperlík #82 Rzucenie na bandę
58:04 2 min. Riku Tiainen #81 Uderzanie kijem

- Koniec meczu. Cracovia zwycięska pod dogrywce, 3:2.
- 64.min - GOOOLLLL!!! Kuriozalna sytuacja, z ostrego kąta Latal wrzuca gumę za kołnierz bramkarza i zapewnia "Pasom" zwycięstwo.
- 63.min - Latal groźnie, ale obok bramki.
- 62.min - Zieliński z odległości, ale prosto do łapaczki bramkarza.
- 61.min - Sozanski z lewej, ale czujnie Krasanovsky.
- Zaczynamy dogrywkę!

- Koniec regulaminowego czasu gry. W Krakowie będziemy mieli dogrywkę.
- 60.min - GOOLLLL!!!! Ależ końcówka! Wcześniej Sawicki obija poprzeczkę, krążek wylatuje za linię, a chwilę później ląduje na kiju Raski, który na sześć sekund do końca doprowadza do wyrównania.
- 60.min - Zamieszanie pod bramką, trzykrotna próba krakowian. Akcja kończy się dla Torunia szczęśliwie.
- 59.min - Cracovia z wycofanym bramkarzem.
- 59.min - Rudolf Rohacek bierze czas.
- 59.min - Syty z bliskiej odległości, ale świetnie interweniuje Krasanovsky.
- 59.min - Obie drużyny po czterech, wykluczony Tiainen.
- 58.min - Kara dla Cracovii, na ławce ląduje Kasperlik.

- 58.min - GOOOLLL!!! Michał Kalinowski zbiera krążek między bulikami i precyzyjnym strzałem umieścił go w siatce.
- 57.min - Krenżelok z niebieskiej, odbija golkiper.
- 57.min - Dwukrotnie Cracovia z dystansu, ale Pohjanoksa czujny między słupkami.
- 56.min - Błąd gospodarzy w wyprowadzeniu krążka, po którym Larionovs staje oko w oko z bramkarzem. Krasanovsky jedna zdołał uchronić swój zespół przed stratą bramki.
- 56.min - Kasperlik z prawej, interweniuje Pohjanoksa.
- 54.min - Świetna okazja Torunia do odpowiedzi, ale po kontrze jeden z napastników nie trafia do pustej.
- 54.min - GOOLLLL!!! Mocarski posyła bombę z niebieskiej i doprowadza do wyrównania.
- 54.min - Ruszona bramka, Pohjanoksa ukarany. Wykluczenie Kamil Kalinowski.
- 53.min - Groźnie pod bramką gości, strzał z bulika, zamieszanie, próby dobitek... Torunianie wychodzą jednak z opresji.
- 51.min - Lundgren świetnie wywalczył krążek, ale stając w oko w oko z bramkarzem, przegrał pojedynek.
- 50.min - Kolejna nie wykorzystana dziś przewaga. Obie strony w pełnych składach.
- 48.min - Kunst z wykluczeniem.
- 48.min - Lundgren po kontrze, Szwed jednak chybił.
- 48.min - Djumić potężnie, pomiędzy bulikami, ale niecelnie.
- 47.min - Tiainen z okolic prawego bulika, ale ponad bramką.
- 47.min - Kontra Cracovii w osłabieniu, ale po wystawieniu gumy z lewej strony napastnik nie zdołał sfinalizować akcji.
- 46.min - Krasanovsky wykluczony za przeszkadzanie, karę odsiaduje Sterbenz.
- 44.min - Kunst z prawej strony, ale gumę łapie Pohjankosa.
- 44.min - Z groźną akcją "Pasy", ale w decydującym momencie niecelnie dogrywa Bezwiński.
- 43.min - Jaworski z dystansu, krążek ląduje na odbijaczce bramkarza.
- 41.min - Latal z lewej, ale obija słupek.
- Zaczynamy trzecią tercję!

- W drugiej tercji goli nie oglądaliśmy. Wynik wciąż na korzyść przyjezdnych.
- 38.min - Sozanski z dystansu. Groźnie, ale nieskutecznie.
- 38.min - Po strzale z niebieskiej błąd Krasanovskiego w interwencji, ale na jego szczęście guma mija słupek.
- 38.min - Jaworski sam na sam, ale przestrzelił.
- 38.min - Żurek między bulikami, ale broni Pohjankosa.
- 36.min - Sawicki sprzed bramkarza, ale golkiper odbija strzał.
- 36.min - Kara dla Torunia, na ławce Jaworski.
- 36.min - Zamieszanie pod toruńską bramką, potem próba Krenżeloka. "Pasy" wciąż jednak bez gola.
- 34.min - Przepychanki Latala z Zielińskim.
- 34.min - Strzał z lewego bulika, czujny Krasanovsky.
- 34.min - Lundgren, wypadając z boksu, wyjeżdża sam na sam, ale w ostatnim momencie arbiter odgwizduje spalonego. Protesty gospodarzy.
- 33.min - Rozpracowana krakowska defensywa, ale kończący akcję strzał szybuje ponad bramkę.
- 32.min - Cracovia w podwójnym osłabieniu, na ławce kar ląduje Lundgren.
- 31.min - Kara dla Motlocha.

- 29.min - Baszyrow zaraz po wznowieniu, lecz Krasanovsky na posterunku.
- 29.min - Kapica indywidualnie, między bulikami próbując szczęścia z backhandu, ale torunianie wciąż z czystym kontem.
- 27.min - Bezwiński z prawej, ale obok bramki.
- 26.min - Latal nagranie ze skrzydła, ale nie sięga ono najeżdżającego na bramkę kolegi.
- 25.min - Obie formacje w pełnym zestawieniu.
- 24.min - Kontra Cracovii, po której Sawicki niecelnie z backhandu.
- 24.min - Świetnie rozegrana przewaga przez Toruń, ale jeden z napastników z lewego bulika przestrzelił nad bramką .
- 23.min - Za przeszkadzanie przez dwie minuty przymusowo odpocznie Kapica.
- 22.min - Tiainen sam na sam, ale powstrzymany przez obrońcę.
- 21.min - Odpowiedź "Pasów", akcja Raski i Latala, ale ten drugi, w czystej pozycji, przenosi krążek nad bramką.
- 21.min - Zieliński kąśliwie z niebieskiej, problemy Krasanovskiego.
- Starujemy z drugą tercją!

- Koniec pierwszej odsłony. Toruń prowadzi 1:0.
- 20.min - Fjodorovs na koniec tercji, ale zblokowany.
- 19.min - Groźnie pod bramką Krasanovskiego, ale jeden z torunian, z bliska, przenosi gumę nad poprzeczką.
- 17.min - Younan z niebieskiej, golkiper paruje krążek odbijaczką.
- 16.min - Latal z prawego bulika, ale czujnie między słupkami Pohjankosa.
- 16.min - Michał Kalinowski w boksie kar.
- 16.min - Dwójkowa kontra "Pasów", ale napastnik, przy zagraniu za wysoko podbija krążek.
- 15.min - Dwa razy niebezpiecznie pod bramką Krasanovskiego. Raz po wstrzeleniu krążek obija słupek, raz umiejętnościami wykazuje się Krasanovsky.
- 14.min - Torunianie kilkukrotnie byli o krok od rozmontowania przeciwnej defensywy. Gospodarze jednak z pierwszego osłabienia wychodzą bez strat.
- 12.min - Raska wykluczony na dwie minuty.
- 12.min - Djumić z killku metrów, ale trafia w odbijaczkę bramkarza.
- 11.min - GOOLLL!!! Prokurat otrzymał przed bramką krążek, obrócił się, zabawił z bramkarzem i wepchnął gumę do siatki.
- 10.min - Z pozoru niegroźnie wstrzelenie Kalinowskiego wywołuje zamieszanie, jednakże krakowianie ponownie radzą sobie z niebezpieczeństwem.
- 8.min - Po zagraniu z lewej w dobrej sytuacji Syty. Gracz z Torunia sprzed bramki zaskoczyć próbował Krasanovskiego, ale ten, do spółki z obrońcami, zażegnał zagrożenie.
- 7.min - Jaracz kąśliwie z niebieskiej, z problemami Pohjankosa.
- 6.min - Szansa dla "Pasów", ale po strzale między bulikami gumę mrozi Pohjankosa.
- 6.min - Kurnicki z dystansu, ale bramkarz na posterunku.
- 5.min - Jaworski z okolic niebieskiej, ale prosto w odbijaczkę Krasanovskiego.
- 5.min - Wyśmienita okazja dla "Pasów", po zagraniu zza bramki jeden z napastników staje sam na sam z bramkarzem, ale golkiper Torunia blokuje rywalowi drogę do bramki.
- 4.min - Bieniek niebezpiecznie z lewej, Pohjankosa jednak zatrzymuje ten strzał.
- 3.min - Kogut z czystej pozycji, ale gracz gości chybił.
- 2.min - Syty groźnie najeżdża z prawej, ale tuż przed bramkarzem, gdy szykował się do strzału, jeden z obrońców wybił mu krążek.
- 2.min - Strat torunian, po której Wróbel strzela z prawego bulika, golkiper rywala na posterunku.
- 1.min - Sozanski z niebieskiej, Krasanovsky zbija parkanem.
- Premierowe wznowienie wygrywa Raska, zaczynamy mecz!

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 2 1.95 34 14 9 9 2 0 94.12 61:39 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
KH Energa Toruń
#31 Julius Pohjanoksa B 3 2.88 38 8 11 17 2 0 92.11 62:27 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#51 Mateusz Studziński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0