1:2 Christian Lindberg #8 ( Alexis Binner #16, Lauri Huhdanpää #92 ) +/-
2:2 Radosław Sawicki #13 ( Adam Raška #69 ) +/-
3:2 Daniel Krenželok #29 ( Gustaf Berling #94, Martin Kasperlík #82 ) +/-
(+) Berling #94, Jaracz #12, Kapica #91, Kasperlík #82, Krenželok #29
(-) Burzík #74, Dobosz #9, Filipek #10, Lindberg #8, Tamminen #11
5/5 59:48
10:49 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Fabian Kapica #91 Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:12 2 min. Lauri Huhdanpää #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:52 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Krystian Mocarski #21 Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:48 2 min. Johan Ceder #21 Ostrość

- Koniec meczu. Dziś, rzutem na taśmę, zwycięskie "Pasy".
- 60.min - GOOLLL!!!! Krenżelok z umieszcza gumę w bramce i na dwanaście sekund przed końcem daje gospodarzom prowadzenie!
- 59.min - Oblężenie bramki Salamy, kilka prób strzału z daleka, ale każda nieskuteczna.
- 58.min - Kontra "Pasów", ale Sawicki nie zdołał celnie zagrać do najeżdżającego Latala.
- 58.min - Po zagraniu z prawej z bliska próbuje Lindberg, ale wyciągnięty jak długi Krasanovsky zatrzymuje przeciwnika.
- 58.min - Raska sam na sam, ale przegrywa pojedynek z Salamą.
- 56.min - Vildumetz z prawej, golkiper czujnie jednak między słupkami.
- 55.min - Latal z prawej, z backhandu, ale nieskutecznie.
- 54.min - Kolejny wypad "Pasów", po którym gumę do łapaczki chwyta Salama.
- 53.min - Dwie groźne próby Krakowian, ale Salama nie daje się pokonać z bliskiej odległości.
- 53.min - Dobosz kąśliwie z prawego skrzydła, ale ze strzałem radzi sobie Krasanovsky.
- 51.min - Atak STS, uderza Strzyżowski, ale nieznacznie chybił.
- 51.min - Berling, podobnie jak chwilę temu Sawicki, zza bramki, ale tym razem Salama na posterunku.
- 49.min - GOOOLLL!!! Sawicki zagrywa zza linii w kierunku bramki, a bodaj od pleców bramkarza odbita guma znajduje drogę do siatki.
- 48.min - Binner z niebieskiej, bez problemu odbija Krasanovsky.
- 47.min - GOOOLLL!!! Lindberg huknął jak z armaty z prawego bulika, od poprzeczki umieszczając krążek w bramce.
- 47.min - STS w podwójnej przewadze, na ławce kar Lundgren.
- 46.min - Groźnie pod bramką "Pasów", krążek obija poprzeczkę.
- 45.min - Kunst, za spowodowanie upadku przeciwnika, odpocznie przez dwie minuty.
- 45.min - Silne uderzenie z niebieskiej Florczaka odbija Krasanovsky.
- 44.min - Nieprawdopodona sytuacja, Sawicki bliski szczęścia, po strzale z kilku metrów, ale Salama w ostatnim momencie chroni zespół przed stratą gola.
- 43.min - Latal z prawej, w boczną siatkę.
- 42.min - Biłas z boksie kar.
- 42.min - Groźny kontratak "Pasów", ale Bezwiński niecelnie nagrywa do najeżdżającego na bramkę kolegi.
- Strzyżowski wygrywa wznowienie, zaczynamy III tercję!

- Koniec II tercji. Po czterdziestu minutach gry na tablicy wyników remis.
- 40.min - Younan wykluczony na dwie minuty z podcięcie.
- 40.min - Świetna szansa dla STS, ale po kontrze Huhndanpaa z bliska minimalnie chybił.
- 39.min - Kasperlik z prawej strony, świetna interwencja bramkarza.
- 39.min - Kolejne zagrożenie dla Salamy, ale po próbie tuż sprzed bramki golkiper zatrzymuje krążek.
- 39.min - Po nagraniu z lewej Latal w dobrej okazji, ale uderza obok bramki.
- 38.min - Viitanen z karą dwóch minut.
- 36.min - Strzyżowski ze skrzydła, w łapaczkę bramkarza.
- 35.min - Kontratak "Pasów", po którym Raska znajduje się w czystej pozycji przed bramką Salamy. Defensorzy przyjezdnych zdołali jednak zatrzymać Czecha, zanim przystąpił do finalizacji akcji.
- 34.min - Kontra Sanoka, w porę zatrzymana przez krakowian.
- 33.min - Strzał z lewej, słupek, zamieszanie... Sanoczanie wychodzą jednak z opresji.
- 32.min - Kasperlik groźnie po rajdzie na lewej, Salama z problemami.
- 31.min - GOOLLL!!!! Krenżelok w końcu dopiął swego i z niebieskiej umieścił krążek pod poprzeczką sanockiej bramki.
- 30.min - Po rozegranej akcji Berling z prawej, prosto w parkany bramkarza,
- 29.min - "Pasy" w przewadze, w boksie kar ląduje Marek Strzyżowski.
- 29.min - Podobna próba Lundgrena, na posterunku Salama.
- 29.min - Latal mocno z prawej, ale bezskutecznie,
- 28.min - Huhdanpaa z zaskoczenia, po wznowieniu, ale między słupkami czujny Krasanovsky.
- 28.min - Dwójkowy kontratak sanoczan, ale z bliska pojedynek z bramkarzem przegrywa jeden z napastnik.
- 27.min - Krenżelok z niebieskiej, do raka Salamy.
- 26.min - Berling bliski szczęścia z backhandu, ale pod Wawelem wciąż prowadzi STS.
- 25.min - Błąd "Pasów" przy wyprowadzaniu krążka, po którym Viitanen staje oko w oko z Krasanovskym. Bramkarz jednak chroni swój zespół przed utratą gola.
- 24.min - Świetnie rozegrana przewaga, po której Raska pomierzył z lewego bulika. Czech jednak obija słupek.
- 24.min - Kara dla Sanoka, wykluczony Filipek.
- 24.min - Groźna akcja Sanoka, po której między bulikami strzela Filipek. Krążek jednak minimalnie mija słupek.
- 23.min - Strzyżowski wstrzelił gumę z prawej, ale tym razem zdołał ją opanować w łapaczce Krasanovsky.
- 23.min - Elmo Aittola poprosił o czas.
- 23.min - Fatalny błąd Salamy, który za bramką stracił krążek i sprokurował zagrożenie. Sanok jednak nadal na prowadzeniu.
- 22.min - Lindberg zza prawego koła bulikowego, broni golkiper.
- 21.min - Raska w czystej pozycji, na lewej, ale w bok gumę zbija Salama.
- Krążek w grze, zaczynamy II tercję!

- Koniec I tercji. Pod Wawelem sensacyjnie prowadzi STS.
- 20.min - "Pasy" z wykluczeniem, przez dwie minuty odpocznie sobie Krenżelok.
- 20.min - Strzyżowski z ostrego kąta, odbija Krasanovsky.
- 19.min - GOOOLLL!!!! Filipek posłał krążek z prawego bulika, a Krasanovsky nie zdołał zamknąć z pozoru prostej do obrony gumy w łapaczce.
- 17.min - Krenżelok mocno, po wznowieniu, Salama jednak zamraża gumę.
- 16.min - Vildumetz z prawej, ale czujny Salama.
- 16.min - Nareszcie obie formacje w pełnym zestawieniu.
- 15.min - Younan z prawej, ale prosto do łapaczki Salamy.
- 14.min - Raska z przechwytem nieopodal bramki, ale z paru metrów nie zdołał pokonać przeciwnego bramkarza.
- 14.min - Kolejny raz "Pasy" ukarane, za nadmierną liczbę graczy na tafli.
- 14.min - Bezwiński mija obrońcę i strzela z lewej strony, lecz Salama zatrzymuje to uderzenie.
- 13.min - 4 na 4, kara dla Huhdanpaa.
- 13.min - Goście bliscy szczęścia, najpierw próba z lewego bulika, potem dwie dobitki sprzed bramki. Krasanovsky nie daje się jednak pokonać.
- 11.min - Zbyt duża liczba graczy na lodzie w szeregach "Pasów", STS w przewadze.
- 11.min - Nagranie z prawej, zamieszanie pod bramką, ale Sanoczanie ostatecznie zażegnują zagrożenie.
- 10.min - Rajd Viitanena po lewej, który zza lewej koła próbował zaskoczyć Krasanovaskiego, ale golkiper miejscowych zatrzymał ten strzał.
- 7.min - Świetny kontratak "Pasów", który zwieńczyć próbuje Kunst. Zawodnik gospodarzy, z najbliższej odległości, przegrywa jednak pojedynek z golkiperem.
- 6.min - Kasperlik z okolic lewego bulika, ale jego strzał trafia w słupek.
- 5.min - Bieniek z niebieskiej, odbija Salama.
- 5.min - Lundgren objeżdża przeciwną bramkę i strzela, ale jego próba mija cel.
- 4.min - Kontra STS, Bukowski próbuje wbić krążek z lewej flanki, ale trafia w boczną siatkę.
- 3.min - Krakowianie sprzed niebieskiej po wznowieniu, potem próba dobitki. Sanoczanie wciąż jednak bez straty gola.
- 3.min - Krenżelok, wprowadzając krążek do tercji, ale gumę chwyta Salama.
- 1.min - Raska znalazł się niepilnowany przed Sanocką bramką, ale nie zdołał umieścić gumy w siatce.
- 1.min - Bieniek z niebieskiej, Salama z pierwszą interwencją w tym sezonie.

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 2 2.00 46 8 26 12 0 0 95.65 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#16 Alexis Binner LO 0 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Krzysztof Bukowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#74 Jakub Burzík PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0