18:37 2 min. Jakub Šaur #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:40 2 min. Marek Charvát #3 Opóźnianie gry
25:49 2 min. Riley Stadel #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:49 2 min. Marcin Horzelski #59 Uderzanie kijem
33:12 2 min. Damian Tyczyński #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:24 2 min. Johan Lorraine #21 Zahaczenie
37:51 2 min. Jegor Kudzin #27 Przeszkadzanie
44:47 2 min. Michał Naróg #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:39 2 min. Damian Tomasik #15 Wysoko uniesiony kij

- Koniec meczu!
- 60 min - GOL! 5-3! Wielkiewicz trafia do pustej bramki!
- 60 min - Lindgren uderzył zza bulika, odbija Lindskoug.
- 59 min - Krężołek obrócił się z krążkiem, ale po rykoszecie trafia poza taflę.
- 59 min - Potężny strzał spod niebieskiej, odbija kaskiem Lindskoug!
- 58 min - do końca 2 minuty i bramkarz Zagłębia wrócił do boksu.
- 58 min - GOL! 4-3! Lindskoug odbija pierwszy strzał spod niebieskiej, ale z bliska dobija strzał Nahunko!
- 57 min - Zagłębie bez bramkarza!
- 57 min - Do końca regulaminowego czasu gry 2:57 i Piotr Sarnik poprosił o czas.
- 57 min - Podhale wybija na uwolnienie. Zagłębie ciśnie, ale bez klarownych sytuacji.
- 56 min - Cichy ruszył skrzydłem, ale strzał daleko od bramki.
- 55 min - Podhale na uwolnienie, gra rozgrywa się w ostatnich minutach głównie w tercji Podhala.
- 54 min - Stadel z niebieskiej, ale radzi sobie Lindskoug.
- 52 min - Dużo niedokładności, ale bez zagrożenia pod bramką.
- 50 min - W kontrze Lorraine, minął defensora ale w sytuacji sam na sam uderzył obok słupka.
- 49 min - Próbował Charvat, bez efektu.
- 48 min - Strzał Stadela odbija Lindskoug.
- 48 min - Na ławce kar Tomasik. W przewadze Zagłębie.
- 47 min - W kontrze Kozłowski, ale zbyt lekko uderzył.
- 46 min - Themar wyłożył gumę Cichemu, ale ten minął się gdy miał przed sobą pustą bramkę!
- 45 min - Neuapuer w zamieszaniu pod bramką. Na raty broni Flodell!
- 44 min - Kara dla gości. Na ławce Naróg. W przewadze Podhale.
- 44 min - GOL! 4-2! Strata we własnej tercji gości. Wronka uderzył z pierwszej gumy, obok bramki ale z bliska dobija Neuapuer!
- 44 min - Szansy nie wykorzystał Wronka, z bliska broni Flodell! Z dobitką zdążył Worwa, ale fantastyczna interwencja bramkarza!
- 43 min - Próby strzału Saura i Tyczyńskiego, ale zablokowani.
- 41 min - Szturc wjechał przed bramkę, ale nie zdołał oddać strzału po interwencji obrony.
- 41 min - Dobra akcja Wronki, ale z bliska przestrzelił.

- 39 min - Z bulika Nahunko, pewnie łapie Lindskoug.
- 39 min - Nahunko próbował przymierzyć, ale zablokowany i guma poza taflą.
- 39 min - Dwa strzały Szturca odbija Lindskoug.
- 38 min - Kudzin trafia na ławkę kar. W przewadze Zagłębie.
- 37 min - Salo w indywidualnej akcji, pewna interwencja Lindskouga.
- 36 min - GOL! 3-2! Załamaj uderzył z okolicy bulika pod poprzeczkę! Ależ przymierzył białoruski obrońca!
- 35 min - GOL! 2-2! Nahunko z pierwszego krążka sprzed bulika ulokował gumę po lodzie, tuż obok parkanu bramkarza!
- 34 min - Kolejna kara tym razem Lorraine w tercji ataku zahaczał rywala. 4 na 3 w przewadze goście.
- 34 min - Tyczyński trafił na ławkę kar po tym jak za bramkę popchał Tomasika. Siły się szybko wyrównały.
- 34 min - Horzelski faulował wjeżdżającego w tercję Nahunkę. W przewadze goście.
- 33 min - GOL! 2-1! Spod bandy krążek uderzył Kamiński i po fatalnej interwencji Flodella krążek wturlał się tuż za linię bramkową. Sędzia sprawdzał wideo, ale szybko zweryfikował sytuację!
- 32 min - Fatalne podanie Tyczyńskiego do czyhającego na błąd Wronki, ten w sytuacji sam na sam uderzył prosto w bramkarza!
- 31 min - Strzał Krężołka zablokował Tomasik, dobitkę efektownie do raka wyłapał Lindskoug.
- 31 min - Bernacki wyprzedził Horzelskiego, podał przed bramkę - ale nie było nikogo z partnerów z formacji.
- 30 min - Salo podał wzdłuż bramki, ale zablokowany Lindgren.
- 28 min - Pod bramkę podanie do Lorraine, ale ten minął się z krążkiem.
- 27 min - Kiss uderzył, ale bardzo niecelnie.
- 26 min - Cichy podcięty przez Stadela i będzie kara dla zawodnika Zagłębia
- 25 min - Szturc mocno spod bandy, odbija przed siebie Lindskoug.
- 25 min - GOL! 1-1! Bernacki pod bramkę do Bucenki a ten z bliska pakuję gumę do bramki!
- 25 min - Strzał spod niebieskiej Bucenki, zablokowany.
- 24 min - Tomasik z daleka, odbija Flodell.
- 23 min - Tyczyński ruszył lewą stronę, pewnie do raka łapie Lindskoug.
- 22 min - Strzał Cichego obok bramki.
- 21 min - Charat wystrzelił krążek poza taflę. Będzie 5 na 3 przez 18 sekund.

- 20 min - Z daleka spod niebieskiej Neuapuer, pewnie łapie Flodell.
- 19 min - Cichy z pierwszego krążka, ale mocny strzał poleciał nad bramką.
- 18 min - Saur faulował w dobrej sytuacji Themara i trafia na ławkę kar.
- 16 min - Krężołek pod bramką zmienił lot krążka, ale ten wleciał poza taflę.
- 15 min - 3 na 1 ruszyło z kontrą Zagłębie, ale Bernacki postanowił sam rozwiązać sytuację i jego strzał i dobitkę broni ofiarnie Lindskoug!
- 15 min - Zamieszanie pod bramką, do krążka dopadł Neupauer, ale jego strzał odbija do boku Flodell.
- 12 min - Wielkiewicz ruszył na bramkę, po rykoszecie od kija Naroga guma poza taflą.
- 11 min - Z bulika próbował zaskoczyć bramkarza Neupauer, broni Flodell.
- 11 min - Interwencja Lindskouga po strzale z bliska.
- 10 min - Załamaj uderzył po lodzie, na raty łapie Flodell.
- 9 min - Lindgren uderzył w boczną siatkę i guma zawieruszyła się o nią. Gracz Zagłębia przedwcześnie uniósł ręce w geście radości.
- 8 min - Szturc uderzył prosto w łyżwy Kudzina.
- 7 min - GOL! 1-0! Kontra Podhala 2 na 1, Themar obsłużył Szczechurę, który huknął z bulika a bramkarz nie zdążył się przemieścić!

#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 3 3.00 33 11 8 14 0 0 90.91 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0