04:47 2 min. Jakub Bukowski #8 Uderzanie kijem
12:36 2 min. Bartosz Florczak #5 Rzucenie na bandę
18:52 2 min. Filip Świderski #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:06 2 min. Szymon Kucharski #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:20 2 min. Bartosz Florczak #5 Atak kolanem
36:53 2 min. Alan Łyszczarczyk #88 Przeszkadzanie
51:31 5 min. Mark Viitanen #34 Rzucenie na bandę
51:31 2 min. August Nilsson #7 Ostrość
51:31 20 min. Mark Viitanen #34 Kara meczu za niesportowe zachowanie

Koniec meczu.
59. min - Sanoczanie dobrze grają na linii niebieskiej swojej tercji.
58. min - Tyszanie konstruują atak zza bramki Fucika.
56. min - GOOL! Łyszczarczyk podwyższa wynik w Tychach na 5:1.
56. min - GOOL! Bukowski oddaje mocny strzał w okienko i zdobywa 4 bramkę dla tyszan.

55. min - Jeziorski strzelił z najbliższej odległości. Bramkarz sanoczan zamroził grę.
54. min - Kaskinen dobrze zagrał w obronie i zatrzymał atak gości.
52. min - Kara meczu dla Viitanena. Zawodnik STS-u sfaulował Jaromerskiego.
51. min - Tamminen strzelił sprzed bulików wprost w Fucika.
50. min - GOOL! Jaromersky popisał się mocny uderzeniem z linii niebieskiej i podwyższył wynik spotkania.
49. min - Ciura mocno pociągnął z linii niebiskiej. Świderski odbił krążek w kierunku bandy.
48. min - Viitanen wprowadził kontrę sanoczan do tercji rywali, lecz guma wylądowała poza taflą.
47. min - Dużo niedokładnych podań z jednej jak i z drugiej strony.
45. min - Binner strzelił spod linii niebieskiej, lecz trafił jednego z tyskich obrońców.
44. min - Jaśkiewicz posłał mocne uderzenie. Świderski zbił gumę kijem w stronę bandy.
43. min - Bryk mocno zaatakował Dobosza przy bandzie. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.
42. min - Kaskinen przejął gumę w neutralnej tercji i wyprowadził kolejną akcję tyszan.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
40. min - Pociecha strzelił spod linii niebieskiej. Świderski złapał gumę i zamroził grę.
39. min - Tyszanie grają w pełnym zestawieniu.
38. min - Sanoczanie nie potrafią założyć hokejowego zamka w tyskiej tercji.
37. min - Łyszczarczyk na ławce kar.
37. min - Jaśkiewicz oddał strzał z lewego skrzydła, lecz guma ominęła bramkę gości.
36. min - Dulęba wstrzelił krążek do tyskiej tercji, ale nikt nie przeciął tego zagrania.
34. min - Sanoczanie przerywają każdy tyski atak.
33. min - Florczak na ławce kar.
32. min - GOOL! Kaskinen dobił gumę z najbliższej odległości i Świderski po raz drugi pokonany w tym spotkaniu.
31. min - Mroczkowski uderzył sprzed bulików. Świderski kolejny raz dobrze interweniuje.
30. min - Binner w starciu pod bandą z Marcem. Górą z tego starcia wyszedł zawodnik STS-u.
29. min - Kara dla Kucharskiego.
28. min - Lindberg przejął gumę w swojej tercji i wyprowadził kolejny atak swojej drużyny.
27. min - Gościński strzelił z zerowego kąta wprost w bramkarza sanoczan.
26. min - Jeziorski dobijał gumę z najbliższej odległości. Górą Świderski.
25. min - Rac oddał strzał sprzed bulików, lecz wprost w jednego z obrońców STS-u.
24. min - Mamy dużo walki o krążek przy bandach.
22. min - GOOL! Sanoczanie po szybkiej kontrze zdobyli bramkę wyrównującą, a na listę strzelców wpisał się Huhdanpaa.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Kara dla Świderskiego. Wykluczenie odsiaduje Jakub Burzik.
19. min - Ciura mocno uderzył z linii niebieskiej. Bramkarz gości skutecznie interweniował.
18. min - Binner wrzucił gumę pod bramkę Fucika, ale nikt nie przeciął tego zagrania.
17. min - Ginda z Nillsonem walczy o krążek przy bandzie. Górą z tego starcia wyszedł tyszanin.
16. min - Kucharski pognał przez środek lodowiska i oddał strzał na bramkę rywali. Świderski pewnie złapał gumę i zamroził grę.
14. min - GOOL! Rac precyzyjnym strzałem z bulika otwarł wynik spotkania.
14. min - Trwa oblężenie bramki STS-u.
13. min - Florczak na ławce kar.
13. min - Sygnalizacja kary dla sanoczan.
12. min - Ceder wprowadził STS do tercji rywali i sanoczanie konstruują atak pozycyjny.
11. min - Mroczkowski z Racem wyszli dwójkową akcją. Górą z tej kontry wyszli obrońcy gości, którzy zatrzymali tyski kontratak.
10. min - Gościński oddał posłał niewygodny strzał z ostrego kąta. Bramkarz STS-u ponownie skutecznie interweniuje.
9. min - Jaśkiewicz strzelił z linii niebieskiej. Świderski zamroził krążek.
8. min - Miccoli uderzył z nadgarstka. Kolejna dobra obrona tyskiego bramkarza.
6. min - Lindberg oddał strzał spod linii niebieskiej. Fucik zbił gumę w stronę bandy.
5. min - Jakub Bukowski odesłany na ławkę kar.
4. min - Viitanen przechwycił krążek w swojej tercji i wyprowadził atak sanoczan.
3. min - Korenczuk uderzył z lewego skrzydła. Bramkarz gości skutecznie interweniował.
2. min - Jakub Bukowski strzelił sprzed bulików, lecz guma ominęła bramkę STS-u.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Filip Świderski i Tomas Fucik.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 2 1 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0