08:20 2 min. Jakub Žůrek #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:08 2 min. John Murray #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:39 2 min. Alexander Younan #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:40 2 min. Ben Sokay #59 Uderzanie kijem
30:41 2 min. Martin Kasperlík #82 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:41 2 min. Martin Látal #62 Uderzanie kijem
43:45 2 min. Santeri Koponen #8 Atak kijem trzymanym oburącz
54:41 2 min. Sam Marklund #20 Zahaczenie

- Koniec meczu. Katowice zwyciężają 6:4.
- 60.min - Wanacki przed szansą skończenia spotkania, ale w bramkarza przemienia się Latal, chroniąc drużynę przed stratą gola.
- 60.min - Żurek z niebieskiej, Murray z problemami
- 60.min - Lundgren z niebieskiej, bliski szczęścia, broni jednak Murray.
- 60.min - Cracovia atakuje, próby z niebieskiej,
- Czas dla trenera Rohacka, "Pasy" z nadzieją na korzystny wynik.
- 59.min - GOOOLLLL!!!! Po uderzeniu z niebieskiej Lundgren umieszcza krążek w siatce.
- 58.min - GOOOLLLL!!! Szybki kontratak "Pasów", po nagraniu ze skrzydła Bezwiński trafia w słupek, ale krążek spada pod kij Brynkusa, który trafia do siatki.

- 55.min - Kara dla katowiczan, wykluczony Sam Marklund.
- 53.min - Bepierszcz do dobry zagraniu z czystej pozycji, sprzed bramkarza, Hebda jednak na posterunku.
- 52.min - Groźnie "GieKSa", ale Hebda, ofiarną interwencją, chroni drużynę od straty gola.
- 51.min - Olsonn po kontrze, z prawej, odbija jednak Hebda.
- 50.min - Koponen z zaskoczenia, ale czujny Hebda.
- 49.min - Pasiut z nienacka zjawia się za obrońcami Cracovii, wychodzi sam na sam, ale fatalnie przestrzela.
- 48.min - Wanacki z dystansu, broni Łukasz Hebda.
- 46.min - Kontra GKS, Michalski wychodzi sam na sam, ale próbę z backhandu zatrzymuje Hebda.
- 45.min - Krenżelok z prawego bulika, nad bramką.
- 44.min - Kara dla GKS, do boksu kar wędruje Koponen.
- 43.min - "Pasy" groźnie z niebieskiej, na posterunku Murray.
- 43.min - Po podaniu zza bramki próbuje Brynkus, ale nieskutecznie.
- 42.min - Hebda niefortunnie zbija gumę pod kij najeżdżającego Sokkaya, golkiper jednak prędko rehabilituje się za pomyłkę.
- Rozpoczynamy ostatnią tercję spotkania!

- Koniec II tercji, katowiczanie prowadzą 6:2.
- 38.min - Bepierszcz groźnie, z lewej, w boczną siatkę.
- 36.min - Kasperlik groźnie w osłabieniu, z odległości. Murray z problemami.
- 35.min - Latal z karą dwóch minut.
- 35.min - Raska dynamicznie, prawą stroną, nie zdołał pokonać Murraya.
- 35.min - GOOOOLLLL!!! Kasperlik przejmuje między bulikami krążek i szybkim strzałem pokonuje bramkarza.
- 35.min - Raska z lewego bulika, prosto w Murraya.
- 33.min - GOOOOLLLL!!! GKS nie ma w przewagach litości dla krakowian, Marklund z bliska dobija uderzenie z niebieskiej i podwyższa wynik.
- 32.min - GKS w ataku, groźna próba po lewej ręce Hebdy, golkiper Cracovii nie daje się jednak pokonać.
- 32.min - Kasperlik z wykluczeniem.
- 31.min - Kapica zza bramki, ale ze strzałem bez problemów radzi sobie Murray.
- 30.min - Groźnie z prawego koła bulikowego Sokay, broni jednak Hebda.
- 29.min - Katowiczanie rozgrywają krakowską defensywę, ale między słupkami Hebda, z pomocą obrońców chroniąc zespół przed stratą gola.
- 27.min - Zmiana w krakowskiej bramce, Krasanovskiego zastępuje Hebda.
- 27.min - GOOOOLLLL!!!! Olsonn pomiędzy bulikami, obok słupka, ale po chwili krążek do niego wraca. Gracz GKS przy drugiej próbie już się nie pomylił  i z bliska wpakował krążek do bramki.
- 26.min - Younan z niebieskiej, ale odbija bramkarz.
- 25.min - Latal z lewego bulika, w poprzeczkę.
- 24.min - Wykluczenie dla katowiczan, w boksie kar Delmas.
- 23.min - Dwukrotnie Lundgren, najpierw z backhandu, a potem, efektownie, pomiędzy nogami. Nie przynosi to jednak gola.
- 22.min - Sokay na ławce kar.
- 22.min - Próba szybkiej odpowiedzi "Pasów", ale strzał z pomiędzy bulików mrozi Murray.
- 22.min - GOOOLLL!!! Po strzale z odległości Krasanovsky chciał zamrozić krążek, ale ubiegł go Higosato, z bliska umieszczając krążek w siatce.
- 21.min - Kasperlik z zaskoczenia z niebieskiej, ale ponad bramką.
- Zaczynamy II tercję!

- Koniec I tercji. Wynik 1:3 dla Mistrzów Polski.
- 19.min - Cook z niebieskiej, zdezorientowanemu Krasanovskiemu pomaga obrona.
- 17.min - GKS z kontrą, ale wieńczącemu ją z prawej strony Marklundowi staje Krasanovsky, świetnie broniąc uderzenie Szweda.
- 16.min - GOOOOLLL!!! Ponownie katowiczanie wykorzystują przewagę. Kilka szybkich podań i Marklund, z bliska, bez problemu umieszcza krążek w siatce.
- 15.min - Hitosato groźnie z odległości.
- 15.min - Kara dla krakowian, przez dwie minuty odpocznie sobie Younan.
- 15.min - Kąśliwie z lewej Bezwiński, parkanem odbija Murray.
- 14.min - Raska z bliska, po lewej stronie bramkarza, ale nie zdołał umieścić krążka w bramce.
- 13.min - Ponownie z lewej Krenżelok, któremu koledzy przygotowali wolną pozycję, Murray zbija gumę odbijaczką
- 13.min - Z lewego bulika groźnie Krenżelok, Murray  broni strzał.
- 13.min - Wykluczenie dla przyjezdnych, Cracovia w przewadze.
- 12.min - Cook z niebieskiej, Krasanovsky z problemami.
- 11.min - GOOOOLLL!!! Odpowiedź "Pasów"! Kontaktowego gola dla miejscowych zdobywa Alexander Younan.
- 10.min - GOOOOLLL!!! GKS korzysta z gry w przewadze! Na listę strzelców, po rozegranej akcji, wpisuje się Benjamin Sokay.

- 9.min - Żurek na ławce kar.
- 8.min - GOOOLLLL!!!! Błyskawiczna kontra "GieKSy", Hitosato wystawia gumę Jooncie, a ten, z bliska pakuje krążek do siatki.
- 8.min - Lundgren z bliska, odbija Murray.
- 7.min - Kunst z dystansu, zaraz potem próba zza prawego bulika. Dwukrotnie interweniuje Murray.
- 6.min - Groźnie pod katowicką, Vildumetz z zakrystii zagrywa do walczących na bramkarzu na napastników, goście jednak z opresji wychodzą obronną ręką.
- 5.min - Kunst z niebieskiej, ale Murray zbija gumę na bok.
- 5.min - Raska po dłuższym okresie bez strzałów z lewej flanki sprawdza czujność Murray'a.
- 2.min - Lebek z prawej strony, prosto w bramkarza.
- 1.min - Dwa proste błędy krakowian na początku, po których zagrożenie pod bramką Krasanovskiego.

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 5 11.49 26 12 14 0 0 0 80.77 26:07 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 4 4.00 40 16 1 23 0 0 90.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Santeri Koponen PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Mychajło Kowalczuk LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 David Lebek LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0